Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 28 наурыздағы № 126-ө-м бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік сақтандыру департаменті (Ә.Қ. Мақанова):
1) осы бұйрықтың көшірмесін бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр Т.Б. Дүйсеноваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2013 жылғы 1 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    С.Әбденов
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2013 жылғы 28 наурыздағы
№ 126-ө-м бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) «Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан әлеуметтік төлемдер тағайындау үшін өтініштің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2004 жылғы 15 маусымдағы № 136-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2940 болып тіркелген);
2) «Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры» акционерлік қоғамының басшы қызметкерлеріне қойылатын Біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2004 жылғы 5 шілдедегі № 154-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2974 болып тіркелген);
3) «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан әлеуметтік төлемдер тағайындау үшін өтініштің нысанын бекіту туралы 2004 жылғы 15 маусымдағы № 136-ө бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 8-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5102 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілері 2008 жылғы 28 маусымдағы № 5 жинағында жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 марта 2013 года № 126-ө-м
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту социального обеспечения и социального страхования (Маканова А.К.):
1) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Дуйсенову Т.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 мая 2013 года.
Министр                                          С. Абденов
Приложение
к приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 28 марта 2013 года № 126-ө-м
Перечень
некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан, утративших силу
1) приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 июня 2004 года № 136-п «Об утверждении формы заявления для назначения социальных выплат из Государственного фонда социального страхования» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2940);
2) приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 5 июля 2004 года № 154-п «Об утверждении Квалификационных требований, предъявляемых для руководящих работников акционерного общества «Государственный фонд социального страхования» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2974);
3) приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 8-п «О внесении дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 июня 2004 года № 136-П «Об утверждении формы заявления для назначения социальных выплат из Государственного фонда социального страхования» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5102, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 5 от 28 мая 2008 года);

4) «Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан әлеуметтік төлемдер тағайындау үшін өтініштің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2004 жылғы 15 маусымдағы № 136-ө бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 242-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6360 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілері 2011 жылғы № 1 жинағында және 2011 жылғы 18 наурыздағы № 94-97 «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
5) «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 312-ө бұйрығына қосымшаның 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6538 болып тіркелген, 2010 жылғы 4 қарашадағы № 292 «Казахстанская правда» және 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 9-10 «Егемен Қазақстан» газеттерінде жарияланған).

4) приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 242-ө «О внесении дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 июня 2004 года № 136-п «Об утверждении формы заявления для назначения социальных выплат из Государственного фонда социального страхования» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6360, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2011 года и в газете «Егемен Қазақстан» от 18 марта 2011 года № 94-97);
5) подпункт 2) приложения к приказу Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 10 сентября 2010 года № 312-п «О внесении изменений в некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 6538, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 4 ноября 2010 года № 292 и в газете «Егемен Қазақстан» от 14 января 2011 года № 9-10).