Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. "Мемлекеттік қызметтің өзіндік құнын есептеу қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 8 қарашадағы № 353 және "Мемлекеттік қызметтердің тізілімін әзірлеу, жүргізу және мониторингілеу қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 8 қарашадағы N 354 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 2 мамырдағы № 130 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Мемлекеттік қызметтің өзіндік құнын есептеу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а 2011 жылғы 8 қарашадағы № 353 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 29 қарашада № 7319 тіркелді, 2012 жылы 10 сәуірдегі № 95-96 (26914-26915) "Казахстанская правда", 2012 жылғы 18 мамырдағы № 71 "Юридическая газета" газеттерінде жарияланған);
2) "Мемлекеттік қызметтердің тізілімін әзірлеу, жүргізу және мониторингілеу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрдің м.а. 2011 жылғы 8 қарашадағы N 354 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 29 қарашада № 7320 тіркелді, 2012 жылы 10 сәуірдегі № 95-96 (26914-26915) "Казахстанская правда", 2012 жылғы 4 мамырдағы № 64 "Юридическая газета" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің Мемлекеттік басқару жүйесін дамыту департаменті (А.А. Құдайбергенова) осы бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзімінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына жіберсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                              Е.Досаев

О признании утратившими силу приказов и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 8 ноября 2011 года № 353 "Об утверждении Правил по расчету себестоимости государственной услуги" и от 8 ноября 2011 года № 354 "Об утверждении Правил по разработке, ведению и мониторингу реестра государственных услуг"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 2 мая 2013 года № 130
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 8 ноября 2011 года № 353 «Об утверждении Правил по расчету себестоимости государственной услуги» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2011 года № 7319, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 10 апреля 2012 года № 95-96 (26914-26915), «Юридическая газета» от 18 мая 2012 года № 71);
2) приказ и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 8 ноября 2011 года № 354 «Об утверждении Правил по разработке, ведению и мониторингу реестра государственных услуг» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2011 года № 7320, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 10 апреля 2012 года № 95-96 (26914-26915), «Юридическая газета» от 4 мая 2012 года № 64).
2. Департаменту развития системы государственного управления
Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан (Кудайбергеновой А.А.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальные печатные издания.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                           Е. Досаев