"Жеке кәсіпкерлік саласындағы тексерілетін субъектілердің сырттай байқау рәсімін, оңалту рәсімін, конкурстық іс-жүргізуді өткізуін тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 304 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 183 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы"
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № 237 және Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 144/НҚ бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жеке кәсіпкерлік саласындағы тексерілетін субъектілердің сырттай байқау рәсімін, оңалту рәсімін, конкурстық іс-жүргізуді өткізуін тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 304 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 183 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7062 тіркелген, 2011 жылғы 13 шілде, 2011 жылғы 27 шілдедегі № 232-233 (26653-26654) «Казахстанская правда», 2011 жылғы 27 шілдедегі № 325-328 (26722) «Егемен Қазақстан» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Жұмаділдаев Ә.С.) бір апталық мерзімде осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі A.M. Теңгебаевқа жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасын
Премьер-Министрінің Орынбасары -      Өңірлік даму министрі
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрі
_______________Б. Сұлтанов            ______________Б. Жәмішев

О признании утратившим силу совместного приказа Министра финансов Республики Казахстан от 10 июня 2011 года № 304 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 183 "Об утверждении форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства за проведением процедуры внешнего наблюдения, реабилитационной процедуры, конкурсного производства"
Совместный приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 20 мая 2014 года № 237 и Министра регионального развития Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 144/ОД
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 июня 2011 года № 304 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 183 «Об утверждении форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства за проведением процедуры внешнего наблюдения, реабилитационной процедуры, конкурсного производства» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 13 июля 2011 года за № 7062, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 27 июля 2011 года № 232-233 (26653-26654), «Егемен Қазақстан» от 27 июля 2011 года № 325-328 (26722)).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) в недельный срок направить копию настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на вице-министра финансов Республики Казахстан Тенгебаева А.М.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра     Министр регионального развития
Республики Казахстан —           Республики Казахстан
Министр финансов Республики
Казахстан
_________ Б. Султанов            ____________ Б. Жамишев