Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2015 жылғы 6 ақпандағы № 30 бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, сондай-ақ «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар 18 жасқа дейінгі балалардың өмір сапасы (сұрақнама)» (коды 3025105, индексі БМ, кезеңділігі біржолғы) жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны мен оны толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2013 жылғы 23 қазандағы № 246 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 9066 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 маусымдағы № 121 (28345) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған);
2) «Гендерлік ерекшелігі есебімен мүгедектігі бар 18 және одан жоғарғы жастағы тұлғалардың өмір сапасы (сұрақнама)» (коды 3035105, индексі ЕМ, кезеңділігі біржолғы) жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны мен оны толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2013 жылғы 23 қазандағы № 247 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 9067 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 шілдедегі № 139 (28363) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің мүдделі құрылымдық бөлімшелерінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                                Ә.Смайлов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
Т.Дүйсенова ______________
2015 жылғы 2 мамыр

О признании утратившими силу некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 6 февраля 2015 года № 30
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», а также с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 23 октября 2013 года № 246 «Об утверждении статистической формы общегосударственного статистического наблюдения «Качество жизни детей до 18 лет, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики (вопросник)» (код 3025105, индекс ИД, периодичность единовременная) и инструкции по ее заполнению (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9066 от 13 января 2014 года, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 21 июня 2014 года № 121 (27742));
2) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 23 октября 2013 года № 247 «Об утверждении статистической формы общегосударственного статистического наблюдения «Качество жизни лиц в возрасте 18 лет и старше, имеющих инвалидность, с учетом гендерной специфики (вопросник)» (код 3035105, индекс ИВ, периодичность единовременная) и инструкции по ее заполнению (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9067 от 13 января 2014 года, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 19 июля 2014 года № 139 (27760)).
2. Управлению планирования статистической деятельности в течение пяти рабочих дней довести настоящий приказ до сведения заинтересованных структурных подразделений Комитета по статистике Министерства национальной Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель                               А. Смаилов
«СОГЛАСОВАН»
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
_________ Т. Дуйсенова
8 мая 2015 года