Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң қызметiн әлеуметтiк және материалдық-техникалық қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк хатшысының 1996 жылғы 2 сәуiрдегі N 1 Өкiмi
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 6 қазандағы  Жарлығын  орындау үшiн және Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң қызметiн әлеуметтiк және материалдық-техникалық қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдары медициналық қызмет, байланыс және материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлiмшелерiнiң штат саны мен мүлкiн бөлу мынадай тәртiппен жүргiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi (Қ.Ш.Сүлейменов):
- белгiленген тәртiппен "Демалыс" демалыс үйiн, балаларды сауықтыру кешенiн, екi бала бақшаны олардың қызметiн қамтамасыз ететiн штат санымен қоса, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi iшкi iстер органдарының байланыс және материалдық-техникалық қамтамасыз ету қызметтерi штат санының үштен бiр бөлiгiн, Бас медицина басқармасының төрт бiрлiгiн Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң балансына беретiн болсын;
- тұрақты пайдалану үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетiне Солтүстiк Қазақстан және Оңтүстiк Қазақстан әскери және арнаулы жабдықтау базаларындағы қойма үй-жайларының жалпы алаңы 8 (сегiз) мың шаршы метр болатын бөлiгiн, "Қазақстан" санаториясы аумағындағы қызметтiк алты саяжайды, "Қапшағай" демалыс аймағындағы екi коттедждi бөлетiн болсын.
2. Әскери-дәрiгерлiк комиссиялар, госпитальдар, емханалар, санаторийлер, демалыс аймақтары, балаларды сауықтыру кешенi Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрi мен Мемлекеттiк тергеу комитетi Төрағасының бiрлескен бұйрығымен айқындалатын тәртiппен Қазақстан Республикасы Iшкi iстер органдарының және Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң қызметкерлерiне, олардың отбасы мүшелерiне қызмет көрсетедi деп белгiленсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгi Заңдылықты, құқық тәртiбiн және сот реформасын қамтамасыз ету бөлiмiне (Н.В.Белоруков) жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк хатшысы

О мерах по социальному и материально-техническому обеспечению деятельности Государственного следственного комитета Республики Казахстан
Распоряжение Государственного секретаря Республики Казахстан от 2 апреля 1996 г. N 1
1. Во исполнения Указа Президента Республики Казахстан от 6 октября 1995 года "Об образовании Государственного следственного комитета Республики Казахстан" и в целях социального и материально-технического обеспечения деятельности Государственного следственного комитета Республики Казахстан произвести раздел штатной численности и имущества подразделений медицинской службы, связи и материально-технического обеспечения органов внутренних дел Республики Казахстан в следующем порядке:
Министерству внутренних дел Республики Казахстан (Сулейменов К.Ш.):
- передать в установленном порядке на баланс Государственного следственного комитета Республики Казахстан дом отдыха "Дамалыс", детский оздоровительный комплекс, два детских сада вместе с обеспечивающей их деятельность штатной численностью, а также третью часть штатной численности служб связи и материально-технического обеспечения органов внутренних дел, четыре единицы Главного медицинского управления МВД Республики Казахстан;
- выделить Государственному следственному комитету Республики Казахстан для постоянного пользования часть складских помещений общей площадью 8 (восемь) тысяч квадратных метров на Северо-Казахстанской и Южно-Казахстанской базах военного и специального снабжения, шесть служебных дач на территории санатория "Казахстан", два коттеджа в зоне отдыха "Капчагай".
2. Установить, что военно-врачебные комиссии, госпитали, поликлиники, санатории, зоны отдыха, детский оздоровительный комплекс обслуживают сотрудников органов внутренних дел и Государственного следственного комитета Республики Казахстан, членов их семей в порядке, определяемом совместным приказом Министра внутренних дел и Председателя Государственного комитета Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Отдел обеспечения законности, правопорядка и судебной реформы Администрации Президента Республики Казахстан (Белоруков Н.В.).
Государственный секретарь
Республики Казахстан