2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 718, 719, 720, 721, 722, 723-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 718 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
___________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2003 жылға арналған
001 "Әкiмшiлiктiк шығыстар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50340 мың теңге (елу миллион үш жүз қырық мың теңге).<*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 21, 22, 23, 24 және 25-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудің бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнің "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы аппаратының штаттық саны туралы" 1998 жылғы 29 қазандағы N 1108 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының аппараты жүктелген міндеттердi барынша тиімдi атқаруына қол жеткiзуi үшiн қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының аппаратын қамту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағ.!Кіші !Бағдарламалар !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
е!дар.!бағд.!(кіші бағдар. !(кіші бағдарлама. !асыру !орындаушылар
т!лама!коды !ламалар) атауы!ларды) іске асыру !мерзі.!
N!коды! ! !жөніндегі !мі !
! ! ! !іс-шаралар !
------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложениям 718, 719, 720, 721, 722, 723.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 718
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429 <*>
Сноска. Приложение 718 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 50340 тысяч тенге (пятьдесят миллионов триста сорок тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21 , 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года N 1108 "О штатной численности аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 001 Әкімшілік
шығыстар
001 Орталық Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
органның ликасы Орталық бойы Республикасы.
аппараты сайлау комиссиясы. ның
ның аппаратын бекі. Орталық сайлау
тілген саны 46 бір. комиссиясы
лік штат кестесіне
сәйкес қамту.
Парламент депутат-
тарының омырауға
тағатын белгiлерiн
жасау. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Орталық сайлау комиссиясына жүктелген міндеттерді сапалы және уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 719 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
___________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2003 жылға арналған
010 "Кадрлардың бiліктілігiн көтеру және қайта дайындау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 159 мың теңге (бip жүз елу тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңы , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы тiлдер туралы" 1997 жылғы 11 шiлдедегi Заңы , Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының тiл саясатының тұжырымдамасы туралы" 1996 жылғы 4 қарашадағы N 3186 Өкiмi , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасына Орталық сайлау комиссиясы туралы Ереженi бекiту туралы" 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн кәсiби қызмет саласында қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес оқыту бағдарламалары бойынша теориялық және тәжiрибелiк бiлiмiн, икемдігі мен дағдыларын жаңғырту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлердің кәсiби бiлiктiлiгiн көтеру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағ.!Кіші !Бағдарламалар.!Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
е!дар.!бағд.!(кіші бағдар. !(кіші бағдарлама. !асыру !орындаушылар
т!лама!коды !ламалар) атауы!ларды) іске асыру !мерзі.!
N!коды! ! !жөніндегі !мі !
! ! ! ! іс-шаралар !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Администра-
тивные
затраты
001 Аппарат Содержание аппарата Цен- В те- Централь-
централь- тральной избирательной чение ная
ного комиссии Республики года избира-
органа Казахстан согласно тельная
утвержденному штатному комиссия
расписанию в количестве Респуб-
46 единиц. лики
Изготовление нагрудных Казахстан
знаков депутатов Парламента.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Центральную избирательную комиссию функций.
Приложение 719
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость программы: 159 тысяч тенге (сто пятьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон Республики Казахстан от 11 июля 1997 года "О языках в Республике Казахстан", распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 ноября 1996 года N 3186 "О концепции языковой политики Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

1 010 Кадрлардың
біліктілігін
көтеру және
қайта дайындау
005 Мемлекеттік Мемлекеттік қыз. Жыл Қазақстан
қызметшілер. метшілердің білік. бойы Республикасы.
дің білікті. тілігін көтеру, ның
лігін көтеру. оның ішінде мемле. Орталық сайлау
кеттік тілді оқыту комиссиясы
жөнінде бекітілген
жоспарға сәйкес
қызметтер сатып алу.
Біліктілік көтеру
курстарынан өтетін
мемлекеттік қызмет.
шілердің жылдық ор.
таша саны 30.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына жауап беретiн, осы заманғы экономикалық жағдайларға және мемлекеттің қордалық мүмкiндiктерiне сай келетiн, мемлекеттік қызметшілердi сапалы оқытудың кескiнді жүйесін қалыптастыру және дамыту жолымен мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 720 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
___________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2003 жылға арналған
030 "Сайлау өткізу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2236033 мың теңге (екі миллиард екі жүз отыз алты миллион отыз үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1995 жылғы 30 тамыздағы Қазақстан Республикасының Конституциясы , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі N 2464 Конституциялық Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының жоғарғы өкілді және заң шығарушы органын, Қазақстан Республикасының жергілікті өкілді органдарын қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттарын, Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағ.!Кіші !Бағдарламалар.!Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
е!дар.!бағд.!(кіші бағдар. !(кіші бағдарлама. !асыру !орындаушылар
т!лама!коды !ламалар) атауы!ларды) іске асыру !мерзі.!
N!коды! ! !жөніндегі !мі !
! ! ! ! іс-шаралар !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 030 Сайлау өткізу
031 Қазақстан Рес. Шығып қалған 1 Жыл Қазақстан
публикасы Пар. адамның орнына бойы Республикасы.
ламенті Сена. Сенат депутатын ның
тының депутат. сайлауды әзірлеу Орталық сайлау
тарын сайлау. және өткізу жөнін. комиссиясы,
ды өткізу дегі ұйымдастыру аумақтық
жұмыстары, сайлауды сайлау
қаржылық және ма. комиссиялары
териалдық-техника.
лық қамтамасыз ету,
саны 10 адам канди.
даттардың сайлау
алдындағы үгітін
қамтамасыз ету,
сайлау туралы заң.
наманың сақталуын
бақылау.
032 Қазақстан Рес. Шығып қалған 1 Жыл Қазақстан
публикасы Пар. адамның орнына бойы Республикасы.
ламенті Мәжі. Мәжіліс депутатын ның
лісінің депу. сайлауды әзірлеу Орталық сайлау
таттарын сай. және өткізу жөнін. комиссиясы,
лауды өткізу дегі ұйымдастыру аумақтық,
жұмыстары, сайлауды округтік
қаржылық және ма. және учаске.
териалдық-техника. лік сайлау
лық қамтамасыз ету, комиссиялары
саны 10 адам канди.
даттардың сайлау
алдындағы үгітін
қамтамасыз ету,
сайлау туралы заң.
наманың сақталуын
бақылау.
033 Қазақстан Рес. 3320 адам мәслихат. 2003 Қазақстан
публикасы мәс. тар депутаттарының жылғы Республикасы.
лихаттарының кезекті сайлауын 10 ның
депутаттарын әзірлеу және өткі. шіл. Орталық сайлау
сайлауды өт. зу жөніндегі ұйым. де - комиссиясы,
кізу дастыру жұмыстары, 30 аумақтық,
сайлауды қаржылық қа. округтік
және материалдық- ра- және учаске.
техникалық қамтама. ша лік сайлау
сыз ету, саны 11060 комиссиялары
адам кандидаттардың
сайлау алдындағы
үгітін қамтамасыз
ету, сайлау туралы
заңнаманың сақталуын
бақылау.
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.19. N 150аж қаулысымен .

1 010 Повышение
квалифика-
ции и пере-
подготовка
кадров
005 Повышение Приобретение услуг по В те- Централь-
квалифика- повышению квалификации чение ная
ции госу- государственных служащих года избира-
дарствен- согласно утвержденному тельная
ных служа- плану повышения квалифи- комиссия
щих кации, в том числе обу- Респуб-
чение государственному лики
языку. Среднегодовое Казахстан
количество государствен-
ных служащих, проходящих
курсы повышения квалифи-
кации, - 30.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 720
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Проведение выборов"
на 2003 год
1. Стоимость: 2236033 тысячи тенге (два миллиарда двести тридцать шесть миллионов тридцать три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституция Республики Казахстан от 30 августа 1995 года, Конституционный закон Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: формирование высшего представительного и законодательного органа Республики Казахстан, местных представительных органов Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: выборы депутатов Парламента Республики Казахстан, депутатов маслихатов Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 030 Проведение
выборов
031 Проведение Подготовка и проведение В те- Централь-
выборов выборов депутата Сената чение ная
депутатов вместо выбывшего 1 чело- года избира-
Сената века, финансовое и тельная
Парламента материально-техническое комиссия
Республики обеспечение выборов, Респуб-
Казахстан обеспечение предвыборной лики
агитации кандидатов в Казах-
количестве 10 человек, стан;
контроль за соблюдением террито-
законодательства о риальное
выборах. избира-
тельные
комиссии.
032 Проведение Подготовка и проведение В те- Централь-
выборов выборов депутата Мажи- чение ная
депутатов лиса вместо выбывшего года избира-
Мажилиса 1 человека, финансовое тельная
Парламента и материально-техничес- комиссия
Республики кое обеспечение выборов, Респуб-
Казахстан обеспечение предвыбор- лики
ной агитации кандидатов Казах-
в количестве 10 человек, стан;
контроль за соблюдением террито-
законодательства о вы- риальные,
борах. окружные
и участ-
ковые
избира-
тельные
комиссии.
033 Проведение Подготовка и проведение 10 ию- Централь-
выборов очередных выборов депу- ля-30 ная
депутатов татов маслихатов 3 320 нояб- избира-
маслихатов человека, финансовое и ря тельная
материально-техническое комиссия
обеспечение выборов, Респуб-
обеспечение предвыборной лики
агитации кандидатов Казах-
11 060 человек, контроль стан;
за соблюдением законода- терри-
тельства о выборах. ториаль-
ные,
окружные
и участ-
ковые
избира-
тельные
комиссии
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 декабря 2003 г. N 150аж

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасының жоғарғы және жергілікті өкілді және заң шығарушы органдарын қалыптастыру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 721 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
___________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2003 жылға арналған
031 "Сайлаушылардың және сайлау ұйымдастырушылардың
құқықтық оқуы" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2812 мың теңге (екi миллион сегiз жүз он екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: 1995 жылғы 30 тамыздағы Қазақстан Республикасының Конституциясы , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: сайлаушылардың және Қазақстан Республикасының Президентiн, Парламентi және мәслихаттары депутаттарын сайлауды ұйымдастырушылардың құқықтық мәдениетiн көтеру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: сайлау ұйымдастырушылармен оқулық семинарлар өткiзу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағ.!Кіші !Бағдарламалар.!Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
е!дар.!бағд.!(кіші бағдар. !(кіші бағдарлама. !асыру !орындаушылар
т!лама!коды !ламалар) атауы!ларды) іске асыру !мерзі.!
N!коды! ! !жөніндегі !мі !
! ! ! ! іс-шаралар !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 031 Сайлаушылардың 2 оқулық семинар Жыл Қазақстан
және сайлау өткізу жөніндегі бойы Республикасы.
ұйымдастыру. ұйымдастыру жұмыс. ның
шылардың құ. тары. Орталық сайлау
қықтық оқуы комиссиясы
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сайлаушылардың құқықтық мәдениетін көтеру, сайлау туралы заңнаманың және басқа құжаттардың орындалуының сақталуы, сайлау комиссияларының жұмысының жақсаруы.
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 722 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
___________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2003 жылға арналған
032 "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының
сайлау материалдарының сақталуын қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: формирование высшего и местных представительных и законодательных органов Республики Казахстан.
Приложение 721
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
031 "Правовое обучение избирателей и организаторов
выборов" на 2003 год
1. Стоимость: 2812 тысяч тенге (два миллиона восемьсот двенадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституция Республики Казахстан от 30 августа 1995 года, Конституционный закон Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение правовой культуры избирателей и организаторов выборов Президента, депутатов Парламента и маслихатов Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: проведение учебных семинаров с организаторами выборов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 031 Правовое Проведение 2 учебных В те- Централь-
обучение семинаров чение ная
избирателей года избира-
и организа- тельная
торов выбо- комиссия
ров Респуб-
лики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение правовой культуры избирателей, соблюдение законодательства о выборах и других нормативных документов, улучшение работы избирательных комиссий.
Приложение 722
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
032 "Обеспечение сохранности выборных материалов
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан"
на 2003 год

1. Құны: 1508 мың теңге (бiр миллион бес жүз сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңы , Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы N 33/250 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк маңызы бар сайлау материалдарының сақталуын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: сайлау материалдарының сақталуы.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағ.!Кіші !Бағдарламалар.!Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
е!дар.!бағд.!(кіші бағдар. !(кіші бағдарлама. !асыру !орындаушылар
т!лама!коды !ламалар) атауы!ларды) іске асыру !мерзі.!
N!коды! ! !жөніндегі !мі !
! ! ! ! іс-шаралар !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 032 Қазақстан Сайлау материалда. Жыл Қазақстан
Республикасы рын сақтау үшін бойы Республикасы.
Орталық сай. аумағы 432 ш.м. ның
лау комиссия. үй-жай жалдау. Орталық сайлау
сының сайлау комиссиясы
материалдары.
ның сақталуын
қамтамасыз ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының сайлау материалдарының сақталуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 723 қосымша
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
___________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2003 жылға арналған
600 "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясын
есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3500 мың теңге (үш миллион бec жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы , Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк сатып алулар туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаржысы.

1. Стоимость: 1508 тысяч тенге (один миллион пятьсот восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный закон Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года N 33/250.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение сохранности выборных материалов государственной важности.
5. Задачи бюджетной программы: сохранность выборных материалов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 032 Обеспечение Аренда помещения площадью В те- Централь-
сохраннос- 432 кв. м. для хранения чение ная
ти выбор- выборных материалов. года избира-
ных матери- тельная
алов Цент- комиссия
ральной Респуб-
избиратель- лики
ной комис- Казахстан
сии Респуб-
лики Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение сохранности выборных материалов Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан.
Приложение 723
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 3500 тысяч тенге (три миллиона пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный закон Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жаңа сайлау технологияларын енгiзу, ақпараттың уақтылығы және сапасын жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының қызметін автоматтандыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р!Бағ.!Кіші !Бағдарламалар.!Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
е!дар.!бағд.!(кіші бағдар. !(кіші бағдарлама. !асыру !орындаушылар
т!лама!коды !ламалар) атауы!ларды) іске асыру !мерзі.!
N!коды! ! !жөніндегі !мі !
! ! ! ! іс-шаралар !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан Саны 16 дана ком. Жыл Қазақстан
Республикасы пьютер, саны 16 бойы Республикасы.
Орталық сай. дана принтер, саны ның
лау комиссия. 1 дана ризограф, Орталық сайлау
сын есептеу саны 5 дана про- комиссиясы
және ұйымдас. цессор, саны 4 дана
тыру техника- монитор, саны 1
сымен мен қам- дана коммутатор, 1C
тамасыз ету бағдарламалық өнiм
сатып алу <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.19. N 150аж қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сайлау комиссиялары жұмысының жақсаруы, қажетті ақпараттың тапсырылуының уақтылылығы.

4. Цель бюджетной программы: внедрение новых избирательных технологий, улучшение качества и своевременность информации.
5. Задачи бюджетной программы: автоматизация деятельности Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Обеспечение Приобретение компьютеров В те- Централь-
вычисли- в количестве 16 штук, чение ная
тельной и принтеров в количестве года избира-
организа- 16 штук, ризографа в ко- тельная
ционной личестве 1 штуки, комиссия
техникой процессоров в количестве Респуб-
Центральной 5 штук, мониторов в лики
избиратель- количестве 4 штук, Казахстан
ной комис- коммутатора в количестве
сии Респуб- 1 штуки, программного
лики продукта 1С.
Казахстан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 декабря 2003 г. N 150аж
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение работы комиссии, своевременность предоставления необходимой информации.