2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Мемлекеттік істер жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысы.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 635, 636, 637, 638, 639-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң;
2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 635 қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет
iстерi жөніндегі агенттігі
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығындар"
001 республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРTЫ
1. Құны: 82 392 мың теңге (сексен екi миллион үш жүз тоқсан екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 1-30 бабы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтамасыз ететiн органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудің бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Штаттық сан лимиттерiн бекiту туралы" 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысы .
3. Бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратына және аумақтық бөлiмшелерге жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуы үшiн олардың қызметтерiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратын және аумақтық бөлiмшелерiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бюджеттік бағдарламаны!Іске ! Жауапты
! лама !бағ. !малардың ! (кіші бағдарламаны) !асыру!орындаушылар
! коды !дар. ! (кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
N! !лама !бағдарла.! шаралар жоспары !зім. !
! !коды !малардың)! !дері !
! ! ! атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 635, 636, 637, 638, 639.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 635
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
-------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 82 392 тысячи тенге (восемьдесят два миллиона триста девяносто две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ  Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы", Указ  Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 "Об утверждении лимитов штатной численности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных подразделений, для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
п !раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Әкiмшiлiк жыл Қазақстан
шығындар ішінде Республика.
сының
Мемлекеттiк
істер
жөнiндегi
агенттiгi
001 Орталық Қазақстан Республикасы
органдар Мемлекеттiк қызмет
аппарат. iстерi жөнiндегi
тары агенттiгiнiң орталық
аппаратты 44 бiрлiк
мөлшерiндегi штаттық
лимит санын бекiтiлген
шегiнде ұстау
002 Аумақтық Қазақстан Pecпубликасы
органдар Мемлекеттiк қызмет
аппарат. iстерi жөнiндегi
тары агенттiгiнiң аумақтық
органдарын штаттық
лимит санын бекiтуi.
мен 120 бiрлiк
мөлшерiндегi штаттық
құрам шегiнде ұстау
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiне жүктелген функциялардың сапалы және уақытылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 636 қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет
iстерi жөніндегі агенттігі
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кадрлар бiлiктiлiгiн
арттыру және қайта даярлау"
010 республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 41 395 мың теңге (қырық бiр миллион үш жүз тоқсан бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 3 , 5-бабы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлауды, қайта даярлауды және бiлiктiлiгiн арттыруды жетiлдiру жөнiндегi одан арғы шаралар туралы" 1998 жылғы 18 қыркүйектегi N 4075 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк қызметте болу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 2002 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Мемлекеттiк қызмет Академиясының мәселелерi" 1998 жылғы 12 қарашадағы N 4142 нұсқауы , "Мемлекеттiк қызметшiлердi даярлаудың, қайта даярлаудың және бiлiктiлiгiн арттырудың жекелеген мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1156 қаулысы , "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы .
3. Бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Админист-                            В те-  Агент-
ративные                             чение  ство
затраты                              года   Респуб-
лики
Казах-
стан по
делам
государ-
ственной
службы
001   Аппарат    Содержание центрального
централь-  аппарата Агентства
ного       Республики Казахстан по
органа     делам государственной
службы согласно
утвержденному лимиту
штатной численности в
количестве 44 единиц.
002   Аппараты   Содержание территориаль-
террито-   ных органов Агентства
риальных   Республики Казахстан по
органов    делам государственной
службы согласно
утвержденному лимиту
штатной численности в
количестве 120 единиц.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы функций.
Приложение 636
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
-------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 41395 тысяч тенге (сорок один миллион триста девяносто пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 3 , 5 Закона  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ  Президента Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года N 4075 "О дальнейших мерах по совершенствованию подготовки и повышения квалификации государственных служащих", Указ  Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы", Указ  Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357 "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы", распоряжение  Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года N 4142 "Вопросы Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан", постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года N 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих", постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасын жоғары бiлiктi мемлекеттiк қызметшiлер кадрларымен қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызмет кадрларының кәсiби деңгейiн арттыру және мемлекеттік қызметшілерді оқыту саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, сондай-ақ тұрақты негiзде аумақтық органдардың аппараттарын қоса Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейi мен білiктілiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлердi қазiргi заманның талаптарына сәйкес даярлау және білiктілігiн арттыру, мемлекеттiк қызмет пен кадр саясаты, мемлекеттiк және жергiлiктi басқару саласында ғылыми зерттеулер жүргiзу республика оқу орындарының және аймақтық орталықтардың мемлекеттiк қызмет үшiн мамандар даярлауды, қайта даярлауды және мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыруды жүзеге асыратын салаларындағы iс қызметтерiн үйлестiру және әдiстемелiк басшылықты қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бюджеттік бағдарламаны!Іске ! Жауапты
N! лама !бағ. !малардың ! (кіші бағдарламаны) !асыру!орындаушылар
! коды !дар. ! (кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
! !лама !бағдарла.! шаралар жоспары !зім. !
! !коды !малардың)! !дері !
! ! ! атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлар. Қазақстан Pecпублика. бір Қазақстан
дың сы Мемлекеттік қызмет жыл Республика.
бiлікті. істері жөніндегі ішінде сының
лігiн агенттігінің қызмет. Мемлекеттік
арттыру керлерінің білікті. қызмет
және лігін жоғарылату істері
қайта бойынша қызмет көрсе. жөніндегі
даярлау. туін алу, біліктілік. агенттігі
тілікті жоғарылатуына
005 Мемлекет. бекітілген жоспары
тік бойынша, соның ішінде
қызметшi. мемлекеттік тілді
лердiң оқыту. Тыңдаушылар
бiлiктi. саны - 124.
лiгiн
арттыру
030 Қазақстан Қазақстан
Республика. Республика.
сының сының
Президенті Президенті
жанындағы жанындағы
Мемлекет. мемлекеттік
тік қызмет қызмет
академиясы академиясы
жыл Қазақстан
ішінде Рecпублика.
сының
Мемлекеттiк
қызмет
iстерi
жөнiндегі
агенттiгi.
--------------------------------------------------------------------

4. Цель бюджетной программы: обеспечение Республики Казахстан высокопрофессиональными кадрами государственных служащих, повышение профессионального уровня кадров государственной службы и развитие международного сотрудничества в области обучения государственных служащих, а также повышение профессионального уровня и квалификации сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, включая аппараты территориальных органов на регулярной основе.
5. Задачи бюджетной программы: повышение квалификации государственных служащих и переподготовка кадров в соответствии с современными требованиями; проведение научных исследований в области государственной службы и кадровой политики государственного и местного управления; координация деятельностью и обеспечение методического руководства учебных заведений Республики и региональных центров в областях, осуществляющих подготовку специалистов для государственной службы, подготовку и повышение квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   010        Повышение
квалифика-
ции и
переподго-
товка
кадров
005   Повышение  Приобретение услуг по            Агент-
квалифика- повышению квалификации           ство
ции госу-  работников Агентства             Респуб-
дарствен-  Республики Казахстан по          лики
ных слу-   делам государственной            Казах-
жащих      службы согласно                  стан по
утвержденному плану              делам
повышения квалификации,          государ-
в том числе обучение             ственной
государственному языку.          службы
Количество слушателей
124.
030   Академия   Проведение учебных        В те-  Агент-
государст- мероприятий в соответст-  чение  ство
венной     вии с утвержденным        года   Респуб-
службы     учебным планом.                  лики
при Прези- Среднегодовое количество         Казах-
денте      государственных                  стан по
Республики слушателей, обучающихся в        делам
Казахстан  Академии государственной         государ-
службы при Президенте            ственной
Республики Казахстан, - 20.      службы,
Проведение курсов                Академия
повышения квалификации           государ-
государственных служащих.        ственной
Среднегодовое количество         службы
государственных служащих,        при Пре-
проходящих курсы повыше-         зиденте
ния квалификации, - 1300.        Респуб-
лики
Казах-
стан
------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк органдар мемлекеттiк қызмет қызметшiлерiнiң бiлiктiлiгiн арттыру, оқыту және бiлiктiлiк арттыру жүйесiн жетiлдiру нәтижесiнде мемлекеттiк аппарат жұмысының тиiмдiлiгi, мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгi артады. Шаралар мемлекеттiк органдардың нақтылы қажеттiлiгiне және лауазымдардың әртүрлi санаттарының бiлiктiлiк талаптарына сәйкес оқытуды жаңа сапалық деңгейге көтеруге мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiктiң қызметкерлерiнiң, аумақтық қызметкерлерiн қоса бiлiктiлiгiн жоғарылату жоспарын орындап, тиiстi сертификаттарын беру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 637 қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет
iстерi жөніндегі агенттігі
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрлаpын ақпараттандыру және тестiлеу жүйесінің жұмыс iстеуi"
031 республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 14 648 мың теңге (он төрт миллион алты жүз қырық сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 1-30 бабы , Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстері жөніндегі агенттігі Ақпараттар және тестiлеу орталығының мемлекеттiк мекемелер мәселесi" 2000 жылғы 12 қаңтардағы N 50 қаулысы.
3. Бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызметтік қызметшілерінің автоматтандырылған ақпараттық деректер базасын құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызмет кадрларын басқарудың республикалық ақпараттық жүйесiн құру, мемлекеттiк қызмет iстерi жөніндегі мемлекеттік органдардың және орталық органдар кадр қызметтерінің жүйесiн техникалық жарақтандыру мемлекеттiк қызметшiлер жөнiндегi деректер базасын ақпараттық және бағдарламалық қамтамасыз ету және ақпараттық толықтыру мен өңдеу. Агенттiктiң Beб-сайтындағы бос мемлекеттiк әкiмшiлiк лауазымдарға тең қатысу үшін азаматтардың мемлекеттік қызметке орналасу шаралары жайында ақпараттауды қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бюджеттік бағдарламаны!Іске ! Жауапты
N! лама !бағ. !малардың ! (кіші бағдарламаны) !асыру!орындаушылар
! коды !дар. ! (кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
! !лама !бағдарла.! шаралар жоспары !зім. !
! !коды !малардың)! !дері !
! ! ! атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение квалификации государственных служащих государственных органов; в результате совершенствования системы обучения и повышения квалификации повышается эффективность работы государственного аппарата, профессионализм и компетентность государственных служащих. Мероприятия позволят поднять обучение на новый качественный уровень в соответствии с реальными потребностями государственных органов и квалификационными требованиями к различным категориям должностей.
Выполнение плана повышения квалификации работников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, включая сотрудников территориальных органов с выдачей соответствующих сертификатов.
Приложение 637
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
-------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Функционирование системы информатизации и тестирования
кадров государственной службы республики" на 2003 год
1. Стоимость: 14 648 тысяч тенге (четырнадцать миллионов шестьсот сорок восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 50 "Вопросы государственного учреждения "Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ведение информационной автоматизированной базы данных государственных служащих Республики Казахстан; тестирование выразивших желание и подтвердивших свою квалификацию на право занятия должностей административной государственной службы.
5. Задачи бюджетной программы: формирование республиканской информационной системы управления кадрами государственной службы, техническое сопровождение системы государственных органов по делам государственной службы и кадровых служб центральных органов, информационное и программное обеспечение и информационное наполнение и обработка базы данных по государственным служащим; обеспечение равного доступа к государственной службе путем информирования граждан о вакансиях на административную государственную службу на Веб-сайте Агентства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 031 Республика
Мемлекет.
тiк
қызметi.
нiң
кадрларын
ақпарат.
тандыру
және
тестiлеу
жүйесiнің
жұмыс
iстеуi
030 Мемлекет. Бекiтiлген штаттық жыл Қазақстан
тiк құрамның 8 бiрлiк ішінде Республика.
қызметшi. мөлшерiнде орталық сының
лердi аппаратты қамтамасыз Мемлекеттік
ақпарат. ету қызмет
тандыру істері
және жөніндегі
тестiлеу агенттігі
орталығы
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң іс-қызметін ақпараттық және техникалық қолдау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 638 қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет
iстерi жөніндегі агенттігі
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кадрларды басқарудың
ақпараттық мемлекеттiк жүйесiн жүргiзу"
500 республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10 500 мың теңге (он миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi даму стратегиясының iске асырылуы және одан әргi шаралары туралы" 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 735 Жарлығы .
3. Бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк қызмет кадрларының, кадрлар резервiнiң, кадрларды даярлау және қайта даярлау мемлекеттiк бағдарламасының мониторингi, мемлекеттік қызметке конкурстық қабылдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызмет персоналы жөнiндегi базаны тұрақты жаңартып отыру, пайдаланушыларды оқыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бюджеттік бағдарламаны!Іске ! Жауапты
N! лама !бағ. !малардың ! (кіші бағдарламаны) !асыру!орындаушылар
! коды !дар. ! (кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
! !лама !бағдарла.! шаралар жоспары !зім. !
! !коды !малардың)! !дері !
! ! ! атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   031        Функциони-
рование
системы
информати-
зации и
тестирова-
ния кадров
государст-
венной
службы
Республики
Казахстан
030   Центр      Содержание Центра         В те-  Агент-
информати- в пределах утвержденной   чение  ство
зации и    штатной численности в     года   Респуб-
тестирова- количестве 8 единиц              лики
ния госу-                                   Казах-
дарствен-                                   стан по
ных служа-                                  делам
щих                                         государ-
ственной
службы,
Центр
информа-
ции и
тестиро-
вания
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: информационная и техническая поддержка деятельности Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, обеспечение проведения тестирования.
Приложение 638
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
-------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение информационной государственной
системы управления кадрами" на 2003 год
1. Стоимость: 10 500 тысяч тенге (десять миллионов пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа программы: Указ  Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: рациональное использование и мониторинг кадров государственной службы и кадрового резерва, мониторинг государственных программ подготовки и переподготовки кадров, конкурсный прием на административные государственные должности.
5. Задачи бюджетной программы: формирование и постоянное обновление республиканской базы данных по составу и кадровому резерву государственных служащих, обеспечение защиты информации, администрирование информационного WEB-сайта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 500 Кадрларды Трафиканы төлеу; жыл Қазақстан
басқарудың Қазақстан Республика. ішінде Республика.
ақпараттық сы Мемлекеттiк сының
мемлекет. қызмет Iстерi Мемлекеттік
тік жөнiндегi агенттiгi. қызмет
жүйесін нің 17 аймақтық істері
жүргізу басқармасында мемле. жөніндегі
кеттiк қызмет агенттігі
персоналы жөнiндегi
деректер базасын
тұрақты толықтыру
және жаңарту бойынша
бағдарламалық қызмет
көрсету үшiн маман.
дарға ақы төлеу;
Кадрларды басқарудағы
ақпараттық жүйеден
жинақталған ақпарат.
тық веб-сайтты үш
тілдe әзiрлеп,
әкiмшiлiк ету.
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Барлық мемлекеттiк органдардың мемлекеттiк қызмет персоналы деректер базасына қол жеткiзуiн қамтамасыз ету, бар кадрларды оңтайландырып пайдалануға, кадрлар резервiне жұмыс ұйымдастырып, әрi кадрлар қозғалысына мақсаткерлiк мүмкiндiгiн бередi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 639 қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет
iстерi жөніндегі агенттігі
бюджеттiк бағдарлама әкiмшiсi
2003 жылға арналған "Кадрларды басқарудың
ақпараттық мемлекеттiк жүйесiн дамыту"
600 республикалық бюджет бағдарламасының
ПАСПОРTЫ
1. Құны: 3 500 мың теңге (үш миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстанның 2030 жылға дейiнгi даму стратегиясының iске асырылуы және одан әргi шаралары туралы" 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 735 Жарлығы .
3. Бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: кадрлардың есебiн жүргiзу мен мониторингiнiң қолданылып жүрген қағазбен тасуға негiзделген жүйесiн кадрлар мониторингiн автоматтандырылған жүйемен алмастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызмет персоналы, соның iшiнде кадрлар резервi жөнiндегi республикалық деректер базасын жасау, бiрыңғай нормативтiк-анықтамалық жүйе құру, кадрлар жағдайының мониторингi.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi шаралар жоспары:
-------------------------------------------------------------------
!Бағдар.!Кіші !Бағдарла.!Бюджеттік бағдарламаны!Іске ! Жауапты
N! лама !бағ. !малардың ! (кіші бағдарламаны) !асыру!орындаушылар
! коды !дар. ! (кіші ! іске асыру жөніндегі !мер. !
! !лама !бағдарла.! шаралар жоспары !зім. !
! !коды !малардың)! !дері !
! ! ! атауы ! ! !
-------------------------------------------------------------------

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   500        Сопровож-  Оплата телекоммуникацион- В те-  Агент-
дение ин-  ных услуг;                чение  ство
формацион- Оплата специалистам по    года   Респуб-
ной госу-  индивидуальному трудовому        лики
дарствен-  договору за программное          Казах-
ной сис-   обслуживание 17 серверов         стан по
темы       в 17 региональных управ-         делам
управления лениях Агентства                 государ-
кадрами    Республики Казахстан по          ственной
делам государственной            службы,
службы по постоянному            Центр
наполнению и обновлению          информа-
базы данных по персоналу         ции и
государственной службы;          тестиро-
Усовершенствование               вания
программного обеспечения
Информационной системы
управления кадрами (ИСУК)
по дополнениям, выявлен-
ным в процессе эксплуата-
ции;
Закупка услуг методом
ценовых предложений по
разработке и администри-
рованию интегрированного
с Информационной системой
управления кадрами (ИСУК)
информационного WEB-сайта
на трех языках.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение доступа всех государственных органов к базе данных персонала государственной службы, что позволит рационально использовать имеющиеся кадры, организовать работу с кадровым резервом и придать движению кадров более целенаправленный характер.
Приложение 639
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
-------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Развитие информационной государственной
системы управления кадрами" на 2003 год
1. Стоимость: 3 500 тысяч тенге (три миллиона пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа программы: Указ  Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 735 "О дальнейших мерах по реализации Стратегии развития Казахстана до 2030 года".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: замена существующей системы учета и мониторинга кадров, основанной на бумажных носителях, на автоматизированную систему, которая позволит охватывать государственных служащих центральных и местных исполнительных органов, а также выпускников вузов в стране и за рубежом, осуществлять мониторинг их в автоматическом режиме.
5. Задачи бюджетной программы: формирование республиканской базы данных по персоналу государственной службы, в том числе по кадровому резерву и обеспечение ее безопасности от доступа посторонних лиц, создание единой нормативно-справочной системы, мониторинг состояния кадров.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Кадрларды Кадрларды басқарудың жыл Қазақстан
басқару. Кадрларды басқару. iшiнде Республика.
дың дағы ақпарат жүйесiн сының
ақпарат. қамтамасыз ететiн Мемлекеттiк
тық инсталляциясын қызмет
мемлекет. серверлердi және iстерi
тiк ақпарат жұмысының жөнiндегі
жүйесiн байланыс саласымен агенттігі
дамыту жұмыс орындау;
Сервердi сатып алу
(1 дана)
-------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Барлық мемлекеттiк қызметшiлер кадрлары туралы ақпараттарды жедел және тиiмдi пайдалану, кадрлар резервiмен жұмыс ұйымдастырып, кадрлар қозғалысына мақсаткерлiк тұрпат беру, кадрлар жай-күйiнiң мониторингi, мемлекеттiк қызметшiлер бойынша республикалық деректер базасының дамуы және жұмыс iстеуi.

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   600        Развитие   Приобретение и инсталля-  В те-  Агент-
информа-   ция программного обеспе-  чение  ство
ционной    чения по защите информа-  года   Респуб-
государст- ционной системы управле-         лики
венной     ния кадрами, закуп и             Казах-
системы    монтаж необходимого              стан по
управления оборудования.                    делам
кадрами    Приобретение сервера             государ-
(1 штука).                       ственной
службы,
Центр
информа-
ции и
тестиро-
вания
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: более эффективное и оперативное использование информации о кадрах государственных служащих, функционирование и развитие республиканской базы данных по государственным служащим, а также мониторинг состояния кадров.