2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 412-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекітілсін.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
412-қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.23. N 197ц қаулысымен.
637 - Қазақстан Республикасының
Конституциялық Кеңесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесiнiң қызметiн қамтамасыз ету" деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 74091 мың теңге (жетпiс төрт миллион тоқсан бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 1-30-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi туралы" конституциялық заң күшi бар 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 2737 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң Төрағасы мен мүшелерiнің қызметiн қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң Төрағасын, мүшелерiн және оның аппаратын ұстау. Өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi атқару және кәсiби шеберлігін жетiлдiру мақсатында қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiби қызмет саласындағы оқу бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдерiн, дағдысы мен машығын жаңғырту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң Төрағасына, мүшелерiне және оның аппаратына жүктелген мiндеттердiң барынша тиiмдi атқарылуына қол жеткiзу мақсатында олардың қызметiн қамтамасыз ету. Мемлекеттiк органдардың интеграцияланған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiне бір мезгiлде ену, локальдi мiндеттердi сүйемелдеу, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң есептеу техникасына ақпараттық-техникалық қызмет көрсету. Мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру. Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң қызметiн материалдық-техникалық және бағдарламалық жағынан қамтамасыз ету.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Конституционный Совет Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327.
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложению 412.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 412
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
637 Конституционный Совет Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Конституционного Совета
Республики Казахстан"
на 2004 год
1. Стоимость: 74091 тысяч тенге (семьдесят четыре миллиона девяносто одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, от 29 декабря 1995 года N 2737 "О Конституционном Совете Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 1996 года N 2920 "Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан".
3. Источник финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение деятельности Председателя, членов Конституционного Совета Республики Казахстан и его аппарата. Обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: Обеспечение деятельности Председателя, членов Конституционного Совета Республики Казахстан и его аппарата для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций. Синхронного вхождения в интегрированную информационно-телекоммуникационную систему государственных органов, сопровождение локальных задач, информационно-техническое обслуживание вычислительной техники Конституционного Совета Республики Казахстан. Повышение профессиональной квалификации государственных служащих. Материально-техническое и программное обеспечение деятельности Конституционного Совета Республики Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi | Кіші | Бағдарламаны | Іске | Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.| іске асыру | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. | лардың | жөніндегі |мерзімі|
N |коды|лама | атауы | іс-шаралар | |
| |коды | | | |
____________________________________________________________________
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
____________________________________________________________________
1 001 Қазақстан
Республика.
сының
Конститу.
циялық
Кeңесінiң
қызметiн
қамтамасыз
ету
2 001 Орталық Қазақстан 2004 Қазақстан
органның Республикасы жыл Республикасы.
аппараты Конституциялық бойы ның Конститу.
Кеңесiнiң мүше. циялық Кеңесі
лерiн және оның
аппаратын 29
бiрлiк мөлшерiнде
бекiтiлген лимит
саны шегiнде
ұстау. Шығындық
материалдар,
жинақтамалар және
периферилiк
бөлшектер caтып
алу: кcepокс
қағазы,
картридждер-55
данa, тонерлер-15
дана, манипулятор-
мышь-29 дана,
клавиатура-10 дана,
Flach USB Drive
256 Mb-12 дана,
дискеттер-200 дана,
зарядтау
қондырғысы-1,
блок питания-1,
цифрлық
фотоаппарат,
жалюздер, перделер
-48 дана. Маңдайша
жазулар дайындау.
29 пайдаланушыға
арналған электрон.
дық почта және
Интернет қызметi.
Есептеу техникасы
құралдарын және
өзге де негiзгi
құралдарды
техникалық
сүйемелдеу, қызмет
көрсету және
жөндеу: жұмыс
станциялары:
сервер - 1 бiрлiк,
компьютерлер - 29
бiрлiк, ксерокс -
3 бiрлiк, принтер.
лер - 27 бiрлiк,
факс - 1 бiрлiк).
2 бiрлiк мөлшерiн.
дегi автокөлiктi
ұстау, оған қызмет
көрсету және
ағымдағы жөндеу,
жылы боксты жалға
алу. 7 бiрлiк
мөлшерiнде
бекiтiлген лимит
негiзiнде қызмет.
тiк автомашиналар.
ды жалдау.
3 007 Мемлекеттiк Бекiтiлген бiлiк. 2004 Қазақстан
қызметшi. тiлiк арттыру жыл Республикасы.
лердiң жоспарына сай бойы ның
бiлiктiлiгiн мемлекеттiк Конституциялық
арттыру қызметшiлердiң Кеңесі
бiлiктiлiгiн
арттыру жөнiндегi
қызметтердi сатып
алу, соның iшiнде
мемлекеттiк тiлдi
оқыту, бiлiктiлi.
гiн арттыру
курстарын өтiп
жатқан мемлекеттiк
қызметшiлердiң
орташа жылдық
мөлшерi 29
тыңдаушы.
4 009 Мемлекеттiк 30 пайдаланушыға 2004 Қазақстан
органдарды арналған вирусқа жыл Республикасы.
материал. қарсы бағдарламалық бойы ның
дық-техни. қамтамасыз етушi. Конституциялық
калық Adobe Photo сhор Кеңесі
жарақтан. бағдарламалық
дыру қамтамасыз етушi
- 1 дана, WinRar
ағылшын-орыс
аудармашысы - 1
дана, электрондық
сөздiк - 1 дана,
ағылшын тiлiндегi
нормативтiк-
құқықтық актiлер
- 20 дана.
Бағдарламалық
сүйемелдеу және
бейiмдеу - "1С
бухгалтерия".
Beб-өкiлеттiктi
және веб-хостингтi
сүйемелдеу, 24
портты HUB - 1
дана, модем - 1
дана,
GP2.4-Motion - 6
дана, стол жинағы

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !рамм !программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Обеспечение
деятельнос-
ти Консти-
туционного
Совета
Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
2 001 Аппарат Содержание членов В те- Консти-
централь- Конституционного Совета чение туцион-
ного Республики Казахстан и 2004 ный
органа его аппарата в пределах года Совет
утвержденного лимита Респуб-
численности в количестве лики
29 единиц. Приобретение Казах-
расходных материалов, стан
комплектующих и
периферийных: бумага
ксероксная, картриджи -
55 штук, тонеры - 15
штук, манипулятор-
мышь - 29 штук,
клавиатура - 10 штук,
Flach USB Drive 256 Mb -
12 штук, дискеты - 200
штук, зарядное устройство -
1 штука, блок питания - 1
штука, цифровой фотоап-
парат - 1 штука, жалюзи,
шторы - 48 штук.
Изготовление вывесок.
Услуги по электронной
почте и Интернету на 29
пользователей. Техническое
сопровождение, обслуживание
и ремонт средств
вычислительной техники и
других основных средств:
рабочие станции (сервер -
1 единица, компьютеры - 29
единиц, ксерокс - 3 единицы,
принтеры - 27 единиц, факс -
1 единица). Содержание,
обслуживание и текущий ремонт
2-х единиц автотранспорта,
аренда теплого бокса. Аренда
служебных автомашин,
исходя из утвержденного лимита
в количестве 7 единиц.
-------------------------------------------------------------------
3 007 Повышение Приобретение услуг по в те- Консти-
квалифика- повышению квалификации чение туцион-
ции госу- государственных служащих 2004 ный
дарствен- согласно утвержденному года Совет
ных слу- плану повышения квалифи- Респуб-
жащих кации, в том числе обучение лики
государственному языку, Казах-
среднегодовое количество стан
государственных служащих,
проходящих курсы повышения
квалификации 29 слушателей.
-------------------------------------------------------------------
4 009 Материаль- Антивирусное ПО на 30 в те- Консти-
но-техни- пользователей. чение туцион-
ческое Программное обеспечение 2004 ный
оснащение Adobe Photo chop - 1 года Совет
государст- штука, WinRap, переводчик Респуб-
венных англо-русский - 1 штука лики
органов электронный словарь - Казах-
1 штука, нормативно- стан
правовые акты на
английском языке - 20 штук.
Программное сопровождение
и адаптация - "1С
бухгалтерия". Сопровождение
веб-представительства и
веб-хостинга, HUB 24
портовый - 1 штука,
модем - 1 штука, GP2.4-
Motion - 6 штук,
настольный набор - 1 штука,

- 1 дана, УРВ 153
(диспенсер) - 1
дана, Қазақстан
Pecпубликасының
гербi - 1 дана,
Қазақстан Pecпу.
бликасының туы
- 1 дана,
Президент
портретi - 7
дана, икебана
- 5 дана,
кiлем бұйымдары
- 15 дана,
цифрлық
видеокамера - 1
дана, факс - 1
дана, Pentium
4,2 компьютері
- 1 бірлік, HP-
1150 принтері -
1 бірлік, MS
Windows XP Russian
- 1 бірлік, MS
Oficce XP SBE
Rus.OEM - 1
бірлік, еденде
тұратын BC T-610
сейфі - 1 бірлік,
Dialog-4222 телефоны
- 1 бірлік, Dialog
-4223 телефоны - 1
бірлік, Nokia 8910A
телефоны - 1 бірлік.
___________________________________________________________________
. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: аппаратқа жүктелген мiндеттердiң сапалы және уақытылы орындалуы, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң үздiксiз жұмыс iстеуi. Қазiргі кезеңдегi экономикалық талаптарға сәйкес, кәсiби мемлекеттік қызмет талаптарына сай мемлекеттік қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.

УРВ 153 (диспенсер) - 1
штука, герб Республики
Казахстан - 1 штука, флаг
Республики Казахстан -
1 штука, портрет
Президента - 7 штук,
икебана - 5 штук,
ковровые изделия - 15 штук,
цифровая видеокамера -
1 штука, факс - 1 штука,
компьютер Pentium 4,2 -
1 единица, принтер НР -
1150 - 1 единица, MS
Windows XP Prof. Russian -
1 единица, MS Oficce XP
SBE Rus.OEM - 1 единица,
сейф напольный ВС Т - 610 -
1 единица, телефон Dialog -
4222 - 1 единица, телефон
Dialog - 4223 -1 единица,
телефон Nokia 8910A - 1
единица.
-------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 ноября 2004 г. N 197ц .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на аппарат функций, бесперебойное функционирование Конституционного Совета Республики Казахстан. Повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.