2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөнiндегi агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 369, 370, 371-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Көші-қон және демография жөнiндегi агенттігінің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
369-қосымша
Ескерту. 369-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197K  қаулысымен .
605 - Қазақстан Республикасының
Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Көшi-қон және демография саласындағы
уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 104999 мың теңге (бір жүз төрт миллион тоғыз жүз тоқсан тоғыз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасы  Заңының 9,   21-25-баптары ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 2003 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппарат жұмысын жақсарту, бюрократизммен күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427  Жарлығы ; Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегі Агенттiгi мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 шiлдедегі N 1020  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiгiнiң аппаратының қызметiн қамтамасыз ету және оның аумақтық органдарының аппаратын ұстау; өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiби қызмет саласында бiлiм беру бағдарламасы бойынша теориялық және практикалық бiлiмдердi, ұқсата бiлу мен дағдыны жаңғырту; Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiктiң орталық аппаратының бухгалтерлiк есеп жүйесiн жетiлдiру.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии согласно приложениям 369, 370, 371.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 369
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
605 - Агентство Республики Казахстан
по миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области миграции и демографии" на 2004 год
1. Стоимость: 104999 тысяч тенге (сто четыре миллиона девятьсот девяносто девять тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 9 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Указ   Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года N 1020 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии и аппаратов его территориальных органов; обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства; совершенствование системы бухгалтерского учета центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiгiнiң орталық аппаратына және оның аумақтық органдарына жүктелген функцияларды барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету; мемлекеттiк қызметшiлердің кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру; бухгалтерлiк есеп үшiн программалық өнiмдердi сатып алу, Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiктiң ақпараттық жүйесi мен жергiлiктi мiндеттерiн қамту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   001       Көшi-қон
және
демография
саласындағы
уәкiлеттi
органның
қызметiн
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық       Қазақстан           Жыл     Қазақстан
органның      Республикасының     бойы    Республи.
аппараты      Көшi-қон және               касының
демография                  Көшi-қон
жөнiндегi Агенттiгi         және
орталық аппараттың          демография
саны 24 бiрлiк деп          жөнiндегi
бекiтiлген штаттық          Агенттiгi
лимитi шегiнде
ұстау. Агенттiктiң
аумақтық
органдарымен
деректер алмасу,
сондай-ақ телефон
және факстiк
байланысқа
жұмсалатын
шығындарды
оңтайландыру үшiн
өзiнiң
WEB-серверiн және
Internet E-mail
электрондық почта
серверiн ұйымдастыру
және дepбec жүргiзу
мүмкiндiгiмен
Агенттiктiң орталық
офисiнiң жергiлiктi
желiсiнен Интернет
желiсiне қосуды
ұйымдастыру. Саны
2 бiрлiк деп
бекiтiлген лимит
негiзiнде қызметтiк
автомашиналарды
ұстау және жалдау
3        002  Аумақтық      Қазақстан           Жыл     Қазақстан
органдардың   Республикасының     бойы    Республи.
аппараттары   Көші-қон және               касының
демография                  Көшi-Қон
жөнiндегi                   және
Агенттігiнiң                демография
аумақтық                    жөнiндегi
бөлiмшелерiнің саны         Агенттiгi
120 бiрлiк деп
бекiтiлген штаттық
лимитi шегiнде
ұстау. Қызметтiк
16 жеңiл
автомашинаны ұстау.
Мемлекеттік қызмет-
шiлердiң бiлiктiлi-
гiн арттыруға арналған
iссапар шығыстары.
4        007  Мемлекеттiк   Бiлiктiлiктi        Жыл     Қазақстан
қызметшi.     арттырудың,         бойы    Республи.
лердiң        соның iшiнде                касының
бiлiктiлiгiн  мемлекеттiк тiлдi           Көшi-Қон
арттыру       оқытудың бекiтiлген         және
жоспарына сәйкес            демография
мемлекеттiк                 жөнiндегi
қызметшiлердiң              Агенттiгi
бiлiктiлiгiн
арттыру жөнiнде
көрсетiлетiн
қызметтi сатып
алу. Біліктiліктi
арттыру
курстарынан өтетiн
мемлекеттiк
қызметшiлердiң
жылдық орташа
саны 90.
5        009  Мемлекеттiк   Қазақстан           2004    Қазақстан
органдарды    Республикасының     жылдың  Республи.
материалдық-  Көші-қон және       қаңтары касының
техникалық    демография                  Көшi-Қон
жарақтандыру  жөнiндегi Агенттігi         және
орталық аппаратының         демография
бухгалтерлiк есеп           жөнiндегi
жүйесi үшiн                 Агенттiгi
бағдарламалық
өнiмдер сатып
алу - 4 бiрлiк.
__________________________________________________________________

5. Задачи бюджетной программы: содержание деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии и его территориальных органов; повышение профессиональной квалификации государственных служащих; приобретение программных продуктов для бухгалтерского учета, сопровождение информационных систем Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
уполномо-
ченного
органа в
области
миграции и
демографии
2         001  Аппарат    Содержание центрального   В те-  Агент-
цент-      аппарата Агентства Рес-   чение  ство
рального   публики Казахстан по миг- года   Респуб-
органа     рации и демографии в             лики
пределах утвержденного           Казах-
лимита штатной численнос-        стан по
ти в количестве 24 еди-          миграции
ниц. Организация подклю-         и демог-
чения к сети Интернет из         рафии
локальной сети централь-
ного офиса Агентства с
возможностью организации
и самостоятельного веде-
ния собственного WEB-
сервера и сервера элек-
тронной почты Internet
E-mail для обмена данными
с территориальными орга-
нами Агентства, а также
оптимизация расходов на
телефонную и факсимильную
связь. Содержание, аренда
служебных автомашин исходя
из утвержденного лимита в
количестве 2 единиц.
3         002  Аппараты   Содержание территориаль-  В те-  Агент-
террито-   ных подразделений Агент-  чение  ство
риальных   ства Республики Казахстан года   Респуб-
органов    по миграции и демографии         лики
в пределах утвержденного         Казах-
лимита штатной численности       стан по
в количестве 120 единиц.         миграции
Содержание 16 легковых           и демог-
служебных автомашин.             рафии
Командировочные расходы
на повышение квалификации
государственных служащих.
4         007  Повышение  Приобретение услуг по по- В те-  Агент-
квалифи-   вышению квалификации      чение  ство
кации      государственных служащих  года   Респуб-
государ-   согласно утвержденному           лики
ственных   плану повышения квали-           Казах-
служащих   фикации, в том числе обу-        стан по
чение государственному           миграции
языку. Среднегодовое             и демог-
количество государствен-         рафии
ных служащих, проходящих
курсы повышения квалифи-
кации 90.
5         009  Мате-      Приобретение программных  Январь Агент-
риально-   продуктов для системы     2004   ство
техничес-  бухгалтерского учета      года   Респуб-
кое осна-  центрального аппарата            лики
щение      Агентства Республики             Казах-
государ-   Казахстан по миграции и          стан по
ственных   демографии - 4 единицы.          миграции
органов                                     и демог-
рафии
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiгiне және оның аумақтық органдарына жүктелген функцияларды сапалы және дер кезiнде орындау; мемлекеттің экономикалық жағдайларына сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердi кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына сай мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
370-қосымша
Ескерту. 370-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N  197K , 2004.12.24. N  197AP   қаулыларымен .
605 - Қазақстан Республикасының
Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Оралмандарды тарихи отанына
қоныстандыру және әлеуметтiк қорғау"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 6973798 мың теңге (алты миллиард тоғыз жүз жетпiс үш миллион жетi жүз тоқсан сегіз мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Халықтың көшi-қоны туралы" 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының  29-бабы ; "Республикалық бюджеттен оралмандар үшiн бөлiнген қаражаттарды нысаналы пайдалану туралы ереженi бекiту туралы" 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1194 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: 2004 жылға арналған оралмандардың көшiп келу квотасы бойынша өзiнiң тарихи отанына қайтып оралған этникалық қазақтарды жайластыру жолымен демографиялық ахуалды жақсарту және Қазақстан Республикасы халқының санын өсiру және 2003 жылға арналған оралмандардың көшiп келу квотасына енген 316 оралмандар отбасы үшiн тұрғын үй сатып алу. Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына енгізілген және 2004 жылы келген 3 оралман отбасына бір жолғы жәрдемақы төлеу және 24 оралман отбасына көліктік шығыстарын өтеу. <*>
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Оралмандарды қоныстандыруды ұйымдастыру және әлеуметтiк қорғау, сондай-ақ 2004 жылға арналған оралмандардың көшiп келу квотасы бойынша келген оралмандар отбасыларын тұрғын үймен қамтамасыз ету және 2003 жылға арналған оралмандардың көшiп келу квотасына енген 316 оралмандар отбасы үшін тұрғын үй сатып алу. Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына енгізілген және 2004 жылы келген 3 оралман отбасына бір жолғы жәрдемақы төлеу және 24 оралман отбасына көліктік шығыстарын өтеу. <*>

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии и его территориальные органы функций; повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 370
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
605 - Агентство Республики Казахстан
по миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Переселение на историческую родину и
социальная защита оралманов" на 2004 год
1. Стоимость: 6973798 тысяч тенге (шесть миллиардов девятьсот семьдесят три миллиона семьсот девяносто восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 29 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года "О миграции населения"; постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1194 "Об утверждении Положения о целевом использовании средств, выделяемых из республиканского бюджета для оралманов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение демографической ситуации и рост численности населения Республики Казахстан путем обустройства этнических казахов, возвращающихся на свою историческую родину по квоте иммиграции оралманов на 2004 год и приобретение жилья для 316 семей оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2003 год. Выплата единовременного пособия 3 семьям оралманов и возмещение транспортных расходов 24 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2003 год и прибывшим в 2004 году. <*>
Сноска. Пункт 4 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 24 декабря 2004 года N 197ап .
5. Задачи бюджетной программы: организация переселения и социальная защита оралманов, а также обеспечение жильем семей оралманов, прибывших по квоте иммиграции оралманов на 2004 год и приобретение жилья для 316 семей оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2003 год. Выплата единовременного пособия 3 семьям оралманов и возмещение транспортных расходов 24 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2003 год и прибывшим в 2004 году. <*>
Сноска. Пункт 5 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 24 декабря 2004 года N 197ап .

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   002       Оралмандарды
тарихи
отанына
қоныстандыру
және
әлеуметтiк
қорғау
2        100  Оралмандарды  2004 жылға          Жыл     Қазақстан
уақытша       арналған көшiп      бойы    Республи.
орналастыру   келу квотасына              касының
орталығы      сәйкес                      Көшi-Қон
оралмандардың               және
келген отбасын              демография
бейiмделу кезеңiнде         жөнiндегi
орналастыру.                Агенттiгi
3        101  Оралмандардың Республикалық       Жыл     Қазақстан
көшiп келуi   бюджеттен           бойы    Республи.
және          оралмандар үшiн             касының
әлеуметтiк    бөлiнген қаражат:           Көшi-Қон
қорғалуы      1) отбасының                және
басшысына - 15 АЕК          демография
мөлшерiнде және             жөнiндегi
отбасы мүшелерiне           Агенттiгi
- 10 АЕК мөлшерiнде
бiржолғы жәрдемақы
төлеуге;
2) 2004 жылға
арналған
оралмандардың
көшiп келу квотасы
бойынша шет
мемлекеттерден
оралмандардың 780
отбасын түпкiлiктi
тұрғылықты жерiне
дейiн ұйымдасқан
түрде көшiруге
және олардың мүлкiн
апаруға жұмсалады.
Иран Ислам
Республикасы -
2 рейс, Өтпелi
Ауғанстан Ислам
Мемлекетi
(Пәкстан Ислам
Республикасы) - 7
рейс, Монғолия -
62 рейс, Түрiк
Республикасы -
5 рейс; Оралман-
дардың 2003 жылға
арналған көшіп келу
квотасына енгізіл-
ген және 2004 жылы
келген 3 оралман
отбасына біржолғы
жәрдемақы төлеу.
3) Қазақстан
Республикасына
жақын шет елдерден
және Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң 2003
жылғы 31 қазандағы
N 1216  Жарлығымен
бекiтiлген
оралмандардың
2004 жылға арналған
көшiп келу
квотасына сәйкес
ұйымдасқан түрде
көшiруден тыс
оралмандардың 9220
отбасының көлiк
шығындарының
(жолақысы және
мүлiктерiн әкелу)
орнын толтыру.
Әрбiр оралманның
жолақысына - 10
АЕК-тен аспайтын,
оралман отбасының
мүлкiн әкелуiне
жұмсалатын шығынын
50 AEK-тен аспайтын
мөлшерде төлеу;
Оралмандардың 2003
жылға арналған көшіп
келу квотасына енгі-
зілген және 2004
жылы келген 24 орал-
ман отбасына көліктік
шығыстарын өтеу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Переселе-
ние на ис-
торическую
родину и
социальная
защита
оралманов
2         100  Центр      Размещение оралманов,     В те-  Агент-
временного прибывших по квоте иммиг- чение  ство
размещения рации на 2004 год, на     года   Респуб-
оралманов  период адаптации                 лики
Казах-
стан по
миграции
и демог-
рафии
3         101  Переселе-  Средства, выделяемые из   В те-  Агент-
ние и со-  республиканского бюджета  чение  ство
циальная   для оралманов направляют- года   Респуб-
защита     ся на:                           лики
оралманов  1) выплату единовременных        Казах-
пособий главе семьи - в          стан по
размере 15 МРП и членам          миграции
семей - в размере 10 МРП;        и демог-
2) организованное пересе-        рафии
ление 780 семей оралманов
и провоз их имущества из
иностранных государств по
квоте иммиграции оралманов
на 2004 год до конечного
места жительства. Ислам-
ская Республика Иран - 2
рейса, Переходное Ислам-
ское Государство Афганис-
тан (Исламская Республика
Пакистан) - 7 рейсов,
Монголия - 62 рейса,
Турецкая Республика - 5
рейсов.
Выплата единовременного
пособия 3 семьям оралманов,
включенным в квоту
иммиграции оралманов
на 2003 год и прибывшим
в 2004 году;
3) возмещение транспорт-
ных расходов (проезд и
провоз имущества) 9220
семьям оралманов, пере-
селившихся в Республику
Казахстан из стран ближ-
него зарубежья и Китая
вне организованного
переселения в соответст-
вии с квотой иммиграции
оралманов на 2004 год,
утвержденной Указом Пре-
зидента Республики Казах-
стан от 31 октября 2003
года N 1216. Оплата
проезда каждого оралмана
осуществляется в размере
не более 10 МРП, оплата
затрат на провоз имущест-
ва семьи оралмана - не
более 50 МРП.
Возмещение транспортных
расходов 24 семьям оралманов,
включенным в квоту иммиграции
оралманов на 2003 год и
прибывшим в 2004 году;

4) Оралмандардың
әрбiр отбасын
тұрғылықты жерiне
дейiн баратын жолды
ұйымдасқан түрде
қоныс аудару
шеңберiнде
азық-түлiкпен және
дәрiлiк заттармен
0,5 AEK мөлшерiнде
3 тәулiкке
арналған есеппен
қамтамасыз ету;
5) оралмандарға
құжат берудi
AEK-тiң 20%-ы
мөлшерiнде
(Қазақстан
Республикасы
азаматының жеке
куәлiгi) төлеу.
4        102  Оралмандарды  Оралмандардың       Жыл     Қазақстан
тұрғын үймен  10000 отбасын       бойы    Республи.
қамтамасыз    Қазақстан                   касының
ету           Республикасы                Көшi-Қон
Yкiметiнiң шешiмiне         және
сәйкес отбасының            демография
бiр мүшесiне жүз            жөнiндегi
еселенген айлық             Агенттiгi
есептiк көрсеткiш
есебiнен тұрғын
үймен қамтамасыз
ету. 2003 жылға
арналған оралман-
дардың көшiп келу
квотасына енген 316
оралмандар отбасы
үшiн тұрғын үй сатып
алу, оның iшiнде об-
лыстар бойынша: Ақмола
- 9 отбасы, Алматы -
6 отбасы, Шығыс Қа-
зақстан - 6 отбасы,
Батыс Қазақстан - 2
отбасы, Қарағанды -
235 отбасы, Қостанай
- 1 отбасы, Солтүстiк
Қазақстан - 47 отбасы,
Алматы қаласы - 10
отбасы.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: 2004 жылы келетiн оралмандар отбасы - 10000, оның iшiнде ұйымдасқан түрде келетіні - 780, өз бетінше келетіні - 9220; ұйымдасқан түрде қоныс аудару бойынша көлiк шығындарының орнын толтыру және өз бетiнше келгендердiң көлiк шығындарын өтеу; 2004 жылға арналған оралмандардың көшіп келу квотасы бойынша келген оралмандардың 10000 отбасына бiржолғы жәрдемақының дер кезiнде төлеудi қамтамасыз ету, сондай-ақ тұрғын үймен қамтамасыз етужәне 2003 жылға арналған оралмандардың көшiп келу квотасына енген 316 оралмандар отбасы үшiн тұрғын үй сатып алу. Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына енгізілген және 2004 жылы келген 3 оралман отбасына бір жолғы жәрдемақы төлеу және 24 оралман отбасына көліктік шығыстарын өтеу. <*>
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
371-қосымша
605 - Қазақстан Республикасының
Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография
жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйесiн құру
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
Паспорты
1. Құны: 6354 мың теңге (алты миллион үш жүз елу төрт мың теңге).

4) обеспечение каждого
члена семьи оралманов в
пути следования до места
жительства в рамках
организованного переселе-
ния продуктами питания и
лекарственными средствами
в размере 0,5 МРП с рас-
четом на 3 суток;
5) оплату документирова-
ния оралманов в размере
20% от МРП (удостоверение
личности гражданина
Республики Казахстан).
4         102  Обеспече-  Обеспечение жильем 10000  В те-  Агент-
ние жильем семей оралманов из расче- чение  ство
оралманов  та стократного месячного  года   Респуб-
расчетного показателя на         лики
одного члена семьи в             Казах-
соответствии с решением          стан по
Правительства Республики         миграции
Казахстан.                       и демог-
рафии
Приобретение жилья для
316 семей оралманов,
включенных в квоту
иммиграции оралманов на
2003 год, в том числе
по областям: Акмолинской
- 9 семей, Алматинской
- 6 семей, Восточно-
Казахстанской - 6 семей,
Западно-Казахстанской
- 2 семьи, Карагандинской
- 235 семей, Костанайской
- 1 семья, Северо-
Казахстанской - 47 семей,
г. Алматы - 10 семей.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 24 декабря 2004 года N 197ап .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: прибытие семей оралманов в 2004 году - 10000, в том числе прибывающих организованно - 780, самостоятельно - 9220; возмещение транспортных расходов - по организованному переселению и компенсаций по транспортным расходам, прибывающим самостоятельно; обеспечение своевременности выплаты единовременных пособий, а также обеспечение жильем 10000 семей оралманов, прибывающих по квоте иммиграции оралманов на 2004 год и приобретение жилья для 316 семей оралманов, включенных в квоту иммиграции оралманов на 2003 год. Выплата единовременного пособия 3 семьям оралманов и возмещение транспортных расходов 24 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2003 год и прибывшим в 2004 году. <*>
Сноска. Пункт 7 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 24 декабря 2004 года N 197ап .
Приложение 371
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
605 - Агентство Республики Казахстан
по миграции и демографии
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Создание информационной системы Агентства
Республики Казахстан по миграции и демографии"
на 2004 год
1. Стоимость: 6354 тысячи тенге (шесть миллионов триста пятьдесят четыре тысячи тенге).

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiгi мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 шiлдедегi қаулысы N  1020 .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Оралман" Деректер Банкiн (Салық комитетiнiң "Салық төлеушiлер және салық салу объектiлерi тiзiлiмi (СТ және СО) жүйесiн енгiзу жөнiндегi талаптарын ескере отырып) дамыту және Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiгiн материалдық-техникалық жарақтандыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiгiнiң ақпараттық жүйесiн жетiлдiру және дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   003       Қазақстан     Саны 16 қосымша     Жыл     Қазақстан
Республикасы  лицензия сатып      бойы    Республи.
Көшi-қон      алу және оларды             касының
және          "Оралман"                   Көшi-Қон
демография    Дерекқорын дамыту           және
жөнiндегi     үшiн Агенттiктiң            демография
агенттiгiнің  аумақтық                    жөнiндегi
ақпараттық    органдарында                Агенттiгi
жүйесiн құру  орнату, 26
компьютер, 23
принтер және 1
сканер сатып алу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
- басқа мемлекеттiк органдарда әзiрленген дерекқорлармен қолда бар "Оралман" Дерекқорларын бiрiктiру;
- факстiк хабарламаларды беру телефонмен сөйлесу шығындарын азайту;
- берiлетiн деректердi қорғау және сақталу;
- Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi Агенттiгi жұмысының өнiмдiлiгiн арттыру.

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 1999 года N 1020 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание информационной системы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии, развитие Банка Данных "Оралман" (с учетом требований Налогового комитета по внедрению системы "Реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения" (РНиОН).
5. Задачи бюджетной программы: совершенствование и развитие информационной системы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Создание   Приобретение дополнитель- В те-  Агент-
информа-   ных лицензий в количестве чение  ство
ционной    16 штук и их установка в  года   Респуб-
системы    территориальных органах          лики
Агентства  Агентства для развития           Казах-
Республики Банка Данных "Оралман",          стан по
Казахстан  приобретение 26 компью-          миграции
по мигра-  теров, 23 принтеров и 1          и демог-
ции и де-  сканера.                         рафии
мографии
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
- совмещение существующей базы данных "Оралман" с базами данных, разрабатываемых в других государственных органах;
- сокращение расходов на передачу факсимильных и телефонных переговоров;
- защита и сохранность передаваемых данных;
- повышение производительности работы Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии.