2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі. P031327 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 398, 399, 400-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігінің 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
398-қосымша
617 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк материалдар резервi жүйесiн басқаруды
қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 42746 мың теңге (қырық екi миллион жетi жүз қырық алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 3-, 21- 22- 23- 24- 25-баптары ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын органдар қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарын әрi қарай оңтайландыру жөнiндегi iс-шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жетiлдiру, бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резерв жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 111 қаулысы ; "Штат саны лимитiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Жүктелген функцияларды неғұрлым тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi аппаратының қызметiн қамтамасыз ету; ұйымдастыру және есептеу техникасына қызмет көрсету; өздерiнiң қызметтiк мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiптiк шеберлiгiн жетiлдiру үшiн кәсiптiк қызмет саласында қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдi, дағдыларды жаңарту.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам согласно приложениям 398, 399, 400.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 398
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
617 - Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение управления системой
государственного материального резерва"
на 2004 год
1. Стоимость: 42746 тысяч тенге (сорок два миллиона семьсот сорок шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе" статьи 3 21_ 22_ 23_ 24_ 25_ Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации государственных органов Республики Казахстан"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 111 "Вопросы Агентства по государственным материальным резервам"; Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение деятельности аппарата Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам для достижения максимального эффективного выполнения возложенных функций; обслуживание вычислительной и организационной техники; обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi аппаратын ұстау; мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiптiк бiлiктiлiгiн арттыру; компьютерлiк жабдықтарды және ұйымдастыру техникасын жұмыс iстейтiн қалпында ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Мемлекеттiк
материалдар
резервi
жүйесiн
басқаруды
қамтамасыз
ету
2   001       Орталық      Қазақстан           Жыл    Қазақстан
органның     Республикасы Мемле. бойын. Республикасы.
аппараты     кеттiк материалдық  да     ның
резервтер жөнiндегi        Мемлекеттік
агенттiгiнiң аппа.         материалдық
ратын бекiтiлген           резервтер
штат кестесi лимитi        жөніндегі
шектерiнде 45              агенттігі
бiрлiк мөлшерiнде
ұстау. 3 бiрлiк
санындағы лимитке
сүйене отырып,
қызмет бабындағы
автомобильдердi
ұстау, жалдау. 45
компьютерге, 3
матрицалық принтер.
ге, 18 лазерлiк
принтерге, 1
сканерге, 2 жылжы.
малы компьютерге
қызмет көрсету.
Ағымдағы жөндеу
үшiн қосалқы бөлшек.
тер, картридждер
мен дисктер сатып
алу.
3        007  Мемлекеттiк  Бекiтiлген бiлiктi. Жыл    Қазақстан
қызметшi.    лiктi арттыру       бойын. Республикасы.
лердiң       жоспарына сәйкес,   да     ның
бiлiктiлiгiн мемлекеттiк тiлдi          Мемлекеттік
арттыру      оқытуды қоса               материалдық
алғанда, мемлекет.         резервтер
тiк қызметшiлердiң         жөніндегі
бiлiктiлiгiн               агенттігі
арттыру жөнiнде
көрсетiлетiн
қызметтi сатып алу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгiне жүктелген функцияларды сапалы және уақытылы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
399-қосымша
617 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк материалдық резервтi қалыптастыру және сақтау"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

5. Задачи бюджетной программы: Содержание аппарата Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам; повышение профессиональной квалификации государственных служащих; поддержка компьютерного оборудования и оргтехники в рабочем состоянии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние уп-
равления
системой
государст-
венного
материаль-
ного
резерва
2         001  Аппарат    Содержание аппарата       В те-  Агент-
централь-  Агентства Республики Ка-  чение  ство
ного       захстан по государствен-  года   Респуб-
органа     ным материальным резервам        лики
в пределах утвержденного         Казах-
лимита штатной численнос-        стан по
ти в количестве 45 еди-          государ-
ниц. Содержание, аренда          ственным
служебных автомобилей,           мате-
исходя из лимита в коли-         риальным
честве 3 единиц. Обслужи-        резервам
вание 45 компьютеров, 3
матричных принтеров, 18
лазерных принтеров, 1
сканера, 2 переносных
компьютеров. Приобретение:
запасных частей для теку-
щего ремонта, катриджей и
дисков.
3         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Агент-
квалифи-   повышению квалификации    чение  ство
кации      государственных служащих  года   Респуб-
государ-   согласно утвержденному           лики
ственных   плану повышения квалифи-         Казах-
служащих   кации, в том числе обуче-        стан по
ние государственному             государ-
языку. Среднегодовое ко-         ственным
личество государственных         мате-
служащих, проходящих курсы       риальным
повышения квалификации -         резервам
37 человек.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам функций, повышение квалификации государственных служащих, согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 399
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
617 - Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Формирование и хранение государственного
материального резерва" на 2004 год

1. Құны: 6143315 мың теңге (алты миллиард бiр жүз қырық үш миллион үш жүз он бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк материалдық резерв туралы" Қазақстан Pеспубликасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; Қазақстан Республикасының 2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 16 қыркүйектегi N 944 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 928 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 27 ақпандағы N 211-5 қаулысы; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 21 ақпандағы N 237 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының 2002 есептiк жылға арналған жұмылдыру жоспарында анықталған 2004 жылға арналған азайтылмайтын қор деңгейiне сәйкес мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарының қорын қалыптастыру. Мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарының сақталуын қамтамасыз ету. Рынокқа реттеушiлiк ықпал жасау үшiн белгiленген мөлшерлерден тыс мемлекеттiк материалдық резервке дизель отынын салу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының 2002 есептiк жылға арналған жұмылдыру жоспарында анықталған 2004 жылға арналған азайтылмайтын қордың деңгейiне дейiн мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарының мөлшерлерiн жеткiзу. Сақтау режимi талаптарын сақтай отырып, мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарының сақталуын және қол сұғылмаушылығын қамтамасыз ету. Мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарын сақтау үшiн технологиялық жағдайларды қамтамасыз ету. Дизель отынының нормативтен тыс қорын жасау арқылы рынокқа реттеушiлiк ықпал жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1. Стоимость: 6143315 тысяч тенге (шесть миллиардов сто сорок три миллиона триста пятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "О государственном материальном резерве", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан N 944 от 16 сентября 2002 года, постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года N 237 "Об утверждении Правил оперирования материальными ценностями государственного материального резерва", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 211-5, постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Формирование запаса материальных ценностей государственного материального резерва в соответствии с уровнем неснижаемого запаса на 2004 год, определенного Мобилизационным планом Республики Казахстан на 2002 расчетный год. Обеспечение сохранности материальных ценностей государственного материального резерва. Закладка дизельного топлива в государственный материальный резерв сверх установленных объемов для оказания регулирующего воздействия на рынок.
5. Задачи бюджетной программы: Доведение объемов материальных ценностей государственного материального резерва до уровня неснижаемого запаса на 2004 год, определенного Мобилизационным планом Республики Казахстан на 2002 расчетный год. Обеспечение сохранности и неприкосновенности материальных ценностей государственного материального резерва с соблюдением требований режима хранения. Обеспечение технологических условий для хранения материальных ценностей государственного материального резерва. Оказание регулирующего воздействия на рынок, посредством создания сверхнормативного запаса дизельного топлива.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Мемлекеттiк
материалдық
резервтi
қалыптас.
тыру және
сақтау
2        100  Мемлекеттiк  Мемлекеттiк         Жыл    Қазақстан
материалдық  материалдық         бойын. Республикасы.
резервтi     резервке матери.    да     ның
қалыптастыру алдық құндылық.            Мемлекеттік
тарды жеткiзуге            материалдық
тапсырыстарды              резервтер
орналастыру,               жөніндегі
Қазақстан                  агенттігі
Республикасының
2002 есептiк жылға
арналған жұмылдыру
жоспарына сәйкес
2004 жылға арналған
азайтылмайтын қорға
дейiн жеткiзу
мақсатында,
Қазақстан Республи.
касының Үкiметi
бекiткен мемлекет.
тiк материалдық
резервтiң материал.
дық құндылықтары.
ның номенклатурасы
мен сақтау мөлшер.
лерiне сәйкес
мемлекеттiк
материалдық резерв.
тiң материалдық
құндылықтарын
кезең-кезеңмен
қорландыру.
3        101  Мемлекеттiк  Ведомстволық        Жыл    Қазақстан
материалдық  бағыныстағы ұйым.   бойын. Республикасы.
резервті     дарда және сақтау   да     ның
сақтау       пункттерінде мемле.        Мемлекеттік
кеттік материалдық         материалдық
резервтің материал.        резервтер
дық құндылықтарын          жөніндегі
сақтауды iске              агенттігі
асыру, сондай-ақ
мемлекеттiк матери.
алдық резервтiң
материалдық құнды.
лықтарының сақталуын
қамтамасыз ету үшiн
олардың орнын
ауыстыруды және
сертификаттауды
iске асыру.
4        102  Рынокқа      Қазақстан           Жыл    Қазақстан
реттеушi     Республикасының     бойын. Республикасы.
әрекет жасау Үкiметi белгiлейтін да     ның
үшiн мемле.  тәртiппен көктемгi         Мемлекеттiк
кеттiк мате. егiс және жинау            материалдық
риалдар      жұмыстарын үздiксiз        резервтер
peзервiнiң   жүргiзудi қамтама.         жөнiндегi
үстеме       сыз ету үшiн,              агенттiгi
норматив.    рынокқа реттеушi.
тiк қорла.   лік ықпал жасау
ларын қалып. мақсатында дизель
тастыру      отынын мақсатқа
сай сатып алу.
5        103  Сақтау       Ведомстволық        Жыл    Қазақстан
пункттерiн   бағыныстағы ұйым.   бойын. Республикасы.
күрделі      дарда мемлекеттiк   да     ның
жөндеу       резервтің материал.        Мемлекеттiк
дық құндылықтарын          материалдық
сақтаудың өндiрiс.         резервтер
тiк процестерiне           жөнiндегi
жаңа жабдықтар мен         агенттiгi
технологияларды
енгiзу, техникалық
жетiлдiру.
___________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Формирова-
ние и хра-
нение
государст-
венного
мате-
риального
резерва
2         100  Формирова- Размещение заказов на     В те-  Агент-
ние госу-  поставку материальных     чение  ство
дарствен-  ценностей в государствен- года   Респуб-
ного мате- ный материальный резерв,         лики
риального  поэтапное накопление             Казах-
резерва    материальных ценностей           стан по
государственного мате-           государ-
риального резерва в соот-        ственным
ветствии с утвержденными         мате-
Правительством Республики        риальным
Казахстан номенклатурой и        резервам
объемами хранения мате-
риальных ценностей госу-
дарственного материального
резерва в целях доведения
до неснижаемого запаса на
2004 год согласно Мобили-
зационного плана Респуб-
лики Казахстан на 2002
расчетный год.
3         101  Хранение   Осуществление хранения    В те-  Агент-
государ-   материальных ценностей    чение  ство
ственного  государственного мате-    года   Респуб-
мате-      риального резерва в под-         лики
риального  ведомственных организа-          Казах-
резерва    циях и пунктах хранения,         стан по
а также осуществление            государ-
перемещения и сертифика-         ственным
ции материальных ценнос-         мате-
тей государственного             риальным
материального резерва для        резервам
обеспечения их сохраннос-
ти.
4         102  Формиро-   Целевой закуп дизельного  В те-  Агент-
вание      топлива в целях оказания  чение  ство
сверхнор-  регулирующего воздействия года   Респуб-
мативных   на рынок для обеспечения  2004   лики
запасов    бесперебойного проведения        Казах-
государ-   весенне-посевных и убороч-       стан по
ственного  ных работ в порядке опре-        государ-
мате-      деляемом Правительством          ственным
риального  Республики Казахстан.            мате-
резерва                                     риальным
для оказа-                                  резервам
ния регу-
лирующего
воздейст-
вия на
рынок
5         103  Капиталь-  Техническое совершенство- В те-  Агент-
ный ремонт вание, внедрение нового   чение  ство
пунктов    оборудования и технологий года   Респуб-
хранения   производственных процес-         лики
сов хранения материальных        Казах-
ценностей государственного       стан по
материального резерва на         государ-
подведомственных органи-         ственным
зациях.                          мате-
риальным
резервам
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттiк материалдық резервтер жүйесi жұмысының тиiмдiлiгiн арттыру. Қазақстан Республикасының 2002 есептiк жылға арналған жұмылдыру жоспарында анықталған 2004 жылға арналған азайтылмайтын қордың деңгейiне дейiн мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарының көлемдерiн жеткiзу. Рынокқа реттеушiлiк ықпал жасауға арналған мемлекеттiк материалдық резервте белгiленген мөлшерлерден тыс дизель отынының қорын жасау. Мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарының сан және сапа жағынан сақталуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
400-қосымша
617 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жұмылдыру резервiн қалыптастыру және сақтау"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 275887 мың теңге (екi жүз жетпiс бес миллион сегiз жүз сексен жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 тамыздағы Заңы ; "Мемлекеттiк материалдық резерв туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 16 қыркүйектегi N 944 Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының 2002 жылға арналған жұмылдыру жоспарына және бекiтiлген жұмылдыру резервiнiң номенклатурасына сәйкес жұмылдыру резервiнiң материалдық құндылықтарын қорландыру. Жұмылдыру резервiнiң материалдық құндылықтарының және қуаттарының, сондай-ақ қосалқы басқару пункттерiнiң сақталуын және оларға қол сұғылмаушылықты қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Бекiтiлген жұмылдыру резервiнiң номенклатурасына сәйкес жұмылдыру тапсырмалары бар ұйымдарда жұмылдыру резервiнiң материалдық құндылықтарын қорландыру. Жұмылдыру резервiнiң материалдық құндылықтарының сан және сапа жағынан сақталуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Повышение эффективности работы системы государственного материального резерва. Доведение объемов материальных ценностей государственного материального резерва до уровня неснижаемого запаса на 2004 год, определенного Мобилизационным планом Республики Казахстан на 2002 расчетный год. Создание запаса дизельного топлива в государственном материальном резерве сверх установленного объема для оказания регулирующего воздействия на рынок. Обеспечение количественной и качественной сохранности материальных ценностей государственного материального резерва.
Приложение 400
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
617 - Агентство Республики Казахстан
по государственным материальным резервам
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Формирование и хранение мобилизационного резерва"
на 2004 год
1. Стоимость: 275887 тысяч тенге (двести семьдесят пять миллионов восемьсот восемьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 июня 1997 года "О мобилизационной подготовке и мобилизации в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "О государственном материальном резерве", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 944.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы: Накопление материальных ценностей мобилизационного резерва в соответствии с Мобилизационным планом Республики Казахстан на 2002 расчетный год и утвержденной номенклатурой мобилизационного резерва. Обеспечение сохранности и неприкосновенности материальных ценностей мобилизационного резерва и мощностей, а также запасных пунктов управления.
5. Задачи бюджетной программы: Накопление материальных ценностей мобилизационного резерва в организациях, имеющих мобилизационные задания в соответствии с утвержденной номенклатурой мобилизационного резерва. Обеспечение количественной и качественной сохранности материальных ценностей мобилизационного резерва.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Жұмылдыру
резервiн
қалыптастыру
және сақтау
2        100  Жұмылдыру    Жұмылдыру резервi.  Жыл    Қазақстан
резервiн     нiң материалдық     бойын. Республикасы.
қалыптастыру құндылықтарын алу   да     ның
және сақтау  тапсырыстарын              мемлекеттік
жұмылдыру тапсыр.          материалдық
малары бар ұйым.           резервтер
дарда орналастыру          жөніндегі
агенттігі
3        101  Жұмылдыру    Жұмылдыру тапсырма. Жыл    Қазақстан
резервін     лары бар ұйымдарда  бойын. Республикасы.
сақтау       жұмылдыру резерві.  да     ның
нің материалдық            мемлекеттік
құндылықтарын              материалдық
сақтауды және ұстау.       резервтер
ды iске асыру.             жөніндегі
Жұмылдыру органда.         агенттігі
рының қызметкерле.
рiн ұстау. Жұмыл.
дыру резервiн және
қуаттарын, сондай-ақ
қосалқы басқару
пункттерiн ұстау
және сақтау.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Жұмылдыру жоспарына сәйкес жұмылдыру тапсырмалары бар ұйымдарда материалдық құндылықтардың қорларын қорландыру, қорланған материалдық құндылықтардың сақталуын қамтамасыз ету, жұмылдыру кезеңi мен соғыс уақытына Қарулы Күштердiң, өзге әскерлер мен әскери құрылымдардың, шаруашылық кешенi мен халықтың жедел қажеттерiн неғұрлым толық және орнықты қамтамасыз етуге мемлекет экономикасын алдын ала әзiрлеу.

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Формирова-
ние и хра-
нение мо-
билиза-
ционного
резерва
2         100  Формиро-   Размещение заказов на     В те-  Агент-
вание      поставку материальных     чение  ство
мобилиза-  ценностей мобилизацион-   года   Респуб-
ционного   ного резерва в организа-         лики
резерва    циях, имеющих мобилиза-          Казах-
ционные задания, в соот-         стан по
ветствии с утвержденной          государ-
номенклатурой мобилиза-          ственным
ционного резерва.                мате-
риальным
резервам
3         101  Хранение   Осуществление хранения и  В те-  Агент-
мобилиза-  содержания материальных   чение  ство
ционного   ценностей мобилизацион-   года   Респуб-
резерва    ного резерва в организа-         лики
циях, имеющих мобилиза-          Казах-
ционные задания.                 стан по
Содержание работников            государ-
мобилизационных органов.         ственным
Содержание и хранение            мате-
мобилизационного резерва         риальным
и мощностей, а также             резервам
запасных пунктов управ-
ления.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Накопление запасов материальных ценностей в организациях, имеющих мобилизационные задания, согласно мобилизационного плана, и утвержденной номенклатуре мобилизационного резерва, обеспечение сохранности накопленных материальных ценностей мобилизационного резерва.