2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң 2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылға 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
7-ҚОСЫМША
Ескерту. 7-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 , 2005.09.21. N  938  қаулыларымен.
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1083463 мың теңге (бiр миллиард сексен үш миллион төрт жүз алпыс үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi  Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы Заңы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн оны ұстау, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру, материалдық-техникалық базаны нығайту, есептеуiш және ұйымдастыру техникасы құралдарымен қамтамасыз ету.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 7, 8, 9.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан"
на 2005 год
1. Стоимость: 1083463 тысячи тенге (один миллиард восемьдесят три миллиона четыреста шестьдесят три тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан", постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций, повышение профессиональной квалификации государственных служащих, укрепление материально-технической базы, обеспечение средствами вычислительной и организационной техникой.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Қазақстан
Республика-
сы Премьер-
Министрiнiң
қызметiн
қамтамасыз
ету
2       001   Орталық      Қазақстан Республи-  Жыл   Қазақстан
органның     касы Премьер-        бойы  Республикасы
аппараты     Министрiнiң Кеңсе-         Премьер-
сiне жүктелген             Министрiнiң
функцияларды орын-         Кеңсесi
дау мақсатында 307
бiрлiк санында
бекiтiлген штат
санының лимитi
шегiнде оның аппа-
ратын ұстау.
Қазақстан Республи-
касы Премьер-
Министрiнiң орынба-
сарларын литерлiк
рейстермен қамтама-
сыз ету.
3       007   Мемлекеттiк  Бекiтiлген бiлiкті-  Жыл   Қазақстан
қызметшi-    лiгiн арттыру жос-   бойы  Республикасы
лердiң       парына сәйкес мем-         Премьер-
бiлiктiлі-   лекеттiк қызметшi-         Министрiнiң
гiн арттыру  лердiң бiлiктілiгiн        Кеңсесi
арттыру жөнiндегi
қызметтер көрсетудi
сатып алу, оның
iшiнде мемлекеттiк
және шет тiлдердi
үйрету.
Біліктілiгiн арт-
тыру курсынан өте-
тін мемлекеттік
қызметшiлердiң
орташа жылдық саны
- 77.
4       009   Мемлекеттiк  Мыналарды сатып алу: Жыл   Қазақстан
органдарды   конференц жүйе - 1   бойы  Республикасы
материал-    жиынтық;                   Премьер-
дық-техни-   шағын АТС - 1              Министрiнiң
калық жарақ- жиынтық;                   Кеңсесi
тандыру      кеңсе жиhазы-басшы-
ның кабинетi - 19
жиынтық;
кресло - 202 бiрлiк;
үстел - 32 бiрлiк;
орындық - 100 бiр-
лiк;
музыкалық орталық -
10 бiрлiк;
шағын толқынды пеш -
5 бiрлiк;
факс - 1 бiрлiк;
жазу машинкасы - 10
бiрлiк;
сейф - 170 бiрлiк;
телевизор - 60 бiр-
лiк;
DVD - 20 бiрлiк;
тоңазытқыш - 30
бiрлiк;
плазмалық панель -
2 бiрлiк;
көшiру аппараты -
13 бiрлiк;
қағаз жоюға арнал-
ған машинка - 15
бiрлiк;
фотожабдық - 1
жиынтық;
бейнежабдық - 1
жиынтық;
кондиционер - 1
бiрлiк;
газды өрт сөндiргiш
- 1 бiрлiк;
дабыл - 1 бiрлiк;
фальш едендер - 1
бiрлiк;
ҚР туы - 10 бiрлiк;
тутұғыр - 10 бiрлiк;
ұштық - 10 бiрлiк;
ҚР картасы - 200
бiрлiк;
ҚР елтаңбасы - 10
бiрлiк;
конференц байланыс
- 1 жиынтық.
тележабдық - 1 жиын-
тық; цифрлық дублика-
тор - 1 бірлік; парақ
іріктеуіш машина - 1
бірлік; бүгу-брошюралау
аппараты - 1 бірлік;
терможелім машинасы
- 1 бірлік; жартылай
автоматты қағаз кескіш
машина - 1 бірлік;
пакетті ламинаттауыш
- 1 бірлік; пластик
серіппеге брошюралау
аппараты - 1 бірлік;
бүгілім салу аппараты
- 1 бірлік; металл
есік - 2 бірлік;
жұмсақ жиһаз - 1 жиын-
тық;
Жабдықтарды орналастыру.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспечение
деятель-
ности
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан
2         001  Аппарат     Содержание аппарата      В       Канцелярия
централь-   Канцелярии Премьер-      тече-   Премьер-
ного        Министра Республики      ние     Министра
органа      Казахстан в пределах     года    Республики
утвержденного лимита             Казахстан
штатной численности
в количестве 307 единиц
с целью выполнения
возложенных на него
функций.
Обеспечение литерными
рейсами заместителей
Премьер-Министра
Республики Казахстан.
3         007  Повышение   Приобретение услуг       В       Канцелярия
квалифика-  по повышению квалифи-    тече-   Премьер-
ции госу-   кации государственных    ние     Министра
дарствен-   служащих согласно        года    Республики
ных служа-  утвержденному плану              Казахстан
щих         повышения квалификации,
в том числе: обучение
государственному и
иностранному языкам.
Среднегодовое коли-
чество государствен-
ных служащих, прохо-
дящих курс повышения
квалификации - 77.
4         009  Мате-       Приобретение:            В       Канцелярия
риально-    конференц система -      тече-   Премьер-
техничес-   1 комплект;              ние     Министра
кое осна-   мини АТС - 1 комплект;   года    Республики
щение го-   офисная мебель-кабинет           Казахстан
сударст-    руководителя -
венных      19 комплектов;
органов     кресло - 202 единицы;
стол - 32 единица;
стул - 100 единиц;
музыкальный центр -
10 единиц;
микроволновая печь-
5 единиц;
факс - 1 единица;
печатная машинка -
10 единиц;
сейф - 170 единиц;
телевизор - 60 единиц;
DVD - 20 единиц;
холодильник - 30 единиц;
плазменная панель -
2 единицы;
копировальный аппарат -
13 единиц;
машинка для уничтожения
бумаги - 15 единиц;
фотооборудование -
1 комплект;
видеооборудование -
1 комплект;
кондиционер -
1 единица;
газовое пожаро-
тушение - 1 единица;
сигнализация -
1 единица;
фальш полы - 1 единица;
знамя РК - 10 единиц;
флагшток - 10 единиц;
наконечник - 10 единиц;
карта РК - 200 единиц;
герб РК - 10 единиц;
конференц связь -
1 комплект.
телеоборудование -
1 комплект;
дубликатор цифровой
- 1 единица;
листоподборочная машина
- 1 единица;
фальцевально-
брошюровальный аппарат
- 1 единица;
термоклеевая машина
- 1 единица;
полуавтоматическая
бумагорезальная машина
- 1 единица;
пакетный ламинатор
- 1 единица;
брошюровальный аппарат
на пластиковую пружину
- 1 единица;
биговальный аппарат
- 1 единица;
дверь металлическая
- 2 единицы;
мягкая мебель
- 1 комплект.
Установка
оборудования.

5       017   Ақпараттық   Мыналарды сатып алу: Жыл   Қазақстан
жүйелердiң   cepвep - 1 бiрлiк;   бойы  Республикасы
жұмыс        жұмыс станциясы -          Премьер-
iстеуiн      2 бiрлiк;                  Министрiнiң
қамтамасыз   компьютер - 176            Кеңсесi
ету және     бiрлiк;
мемлекет-    монитор - 173 бiр-
тiк орган-   лiк;
дарды        жергiлiктi принтер
ақпараттық-  - 50 бiрлiк;
техникалық   лазерлiк принтер -
қамтамасыз   20 бiрлiк;
ету          лазерлiк түрлi-
түстi принтер - 4
бiрлiк;
желiлiк принтер -
2 бiрлiк;
сканер - 11 бiрлiк;
патч-корд - 1
бiрлiк;
коммутатор - 6
бiрлiк;
диктофонды станция
- 1 жиынтық;
телекоммуникациялық
шкаф - 6 бiрлiк;
аксессуарларымен
кабель арнасы - 1
бiрлiк;
бағыттауыш - 1
бiрлiк;
үздiксiз қоректенді-
ру көзi - 2 бiрлiк;
парольдер генера-
циясын орнату жиын-
тығы - 1 бiрлiк;
матрицалық генера-
тор - 25 бiрлiк;
желілік фильтр - 27
бiрлiк;
телефондық сандық
сүзгі - 32 бiрлiк;
тогы аз желiлерге
арналған сүзгi - 10
бiрлiк;
ДЭЕМ-дi ашу дабыл-
қаққышы - 10 бiрлiк;
НСД-дан қорғау
бұйымы - 2 бiрлiк.
Бағдарламалық қам-
тамасыз ету - 1444
бiрлiк.
Жабдықтар мен бағ-
дарламалық қамтама-
сыз етудi орнату.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелген функцияларды сапалы және уақтылы орындау, қазiргі заманғы экономикалық шарттарға сәйкес кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына сай мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылға 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
8-ҚОСЫМША
Ескерту. 8-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 , 2005.09.21. N  938  қаулыларымен.
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк органдарда ақпараттық қауiпсiздiктi
ұйымдастыру және қамтамасыз ету"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 92628 мың теңге (тоқсан екі миллион алты жүз жиырма сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк құпиялар туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 15 наурыздағы  Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 14 наурыздағы N 390-16 қаулысымен бекiтiлген Құпиялылық режимін қамтамасыз ету жөнiндегi нұсқаулық; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттік қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру орталығы" мемлекеттiк мекемесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 435  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 1 маусымдағы N 604  қаулысы ; "Ақпаратты техникалық қорғау орталығы" мемлекеттiк мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қазандағы N 25-1-97 бұйрығы; "Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгін арттыру орталығы" мемлекеттiк Мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының 2003 жылғы 3 маусымдағы N 25-1-51 бұйрығы.

5         017  Обеспе-     Приобретение:            В       Канцелярия
чение       сервер - 1 единица;      тече-   Премьер-
функциони-  рабочая станция -        ние     Министра
рования     2 единицы;               года    Республики
информаци-  компьютер - 176 единиц;          Казахстан
онных сис-  монитор - 173 единицы;
тем и ин-   принтер локальный -
формацион-  50 единиц;
но-техни-   принтер лазерный -
ческое      20 единиц;
обеспече-   принтер лазерный
ние госу-   цветной - 4 единицы;
дарствен-   принтер сетевой -
ных орга-   2 единицы;
нов         сканер - 11 единиц;
патч-корд - 1 единица;
коммутатор - 6 единиц;
диктофонная станция -
1 комплект;
телекоммуникационный
шкаф - 6 единиц;
кабель канал с
аксессуарами - 1 единица;
маршрутизатор -
1 единица;
источник бесперебойного
питания - 2 единицы;
комплект устройства
генерации паролей -
1 единица
матричный генератор -
25 единиц;
фильтр сетевой -
27 единиц;
фильтр телефонный
цифровой - 32 единицы;
фильтр для слаботочных
линий - 10 единиц;
сигнализатор вскрытия
ПЭВМ - 10 единиц;
изделие защиты от НСД -
2 единицы.
Программное обеспечение -
1444 единиц.
Установка оборудования
и программного
обеспечения.
____________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 сентября 2005 г. N 938  .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы в соответствии с современными экономическими условиями.
ПРИЛОЖЕНИЕ 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Организация и обеспечение информационной безопасности
в государственных органах"
на 2005 год
1. Стоимость: 92628 тысяч тенге (девяносто два миллиона шестьсот двадцать восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон  Республики Казахстан от 15 марта 1999 года "О государственных секретах"; Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Инструкция по обеспечению режима секретности, утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 390-16; постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 435 "О создании государственного "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2004 года N 604 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан"; Приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-1-97 "Об утверждении Устава Государственного учреждения "Центр технической защиты информации"; Приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 25-1-51 "Об утверждении Устава Государственного учреждения "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік органдарда ақпараттық қауiпсiздiктi ұйымдастыру және қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк органдарда мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердi техникалық қорғауды ұйымдастыру және қамтамасыз ету; ақпаратты техникалық қорғау құралдарын сатып алу, сертификатталған зертхана құру; мемлекеттiк органдарда ақпаратты техникалық қорғау құралдарын орнату. Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандарды даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Мемлекеттiк
органдарда
ақпараттық
қауiпсiз-
дiктi
ұйымдас-
тыру және
қамтамасыз
ету
2       100   Мемлекеттiк  1) 14 бiрлiк санын-  Жыл   "Ақпаратты
органдарда   да бекiтiлген штат   бойы  техникалық
ақпаратты    санының лимитi             қорғау
техникалық   шегiнде "Ақпаратты         орталығы"
қорғауды     техникалық қорғау          мемлекеттік
ұйымдастыру  орталығы" ММ ұстау.        мекемесі
жөнiндегi    2) Мыналарды сатып
орталық      алу:
телефондық аналог
сүзгiсi - 70
бiрлiк;
телефондық сандық
сүзгi - 150 бiрлiк;
желiлiк сүзгi - 112
бiрлiк;
матрицалық генератор
- 100 бiрлiк;
шуыл генераторы -
30 бiрлiк;
ақпаратты кепiлдiк-
пен жою бағдарлама-
сы - 548 бiрлiк.
Мемлекеттiк орган-
дарда ақпаратты
техникалық қорғау
құралдарын орнату.
3) Сертификатталған
зертхана құру.
3       101   Ақпарат      1) 8 бiрлiк санында  Жыл   "Ақпаратты
қауiпсiздi-  бекiтiлген штат      бойы  қауіпсіздік
гi саласын-  санының лимитi             саласында
да мамандар- шегiнде "Ақпараттық        мамандар
ды даярлау   қауiпсiздiк сала-          даярлау және
және бiлiк-  сында мамандар             олардың
тiлiгiн      даярлау және олар-         біліктілігін
арттыру      дың бiлiктiлiгiн           арттыру
орталығы     арттыру орталығы"          орталығы"
ММ ұстау                   мемлекеттік
2) Мыналарды сатып         мекемесі
алу:
қабырғаға iлiнген
экранымен LCD
проекторы - 1
бiрлiк;
ноутбук - 1 бiрлiк;
компьютерлік үстел -
15 бірлік.
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: организация и обеспечение информационной безопасности в государственных органах.
5. Задачи бюджетной программы: организация и обеспечение технической защиты сведений, составляющих государственные секреты в государственных органах; приобретение технических средств защиты информации, создание сертифицированной лаборатории; установка технических средств защиты информации в государственных органах. Подготовка и повышение квалификации специалистов в области информационной безопасности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   002        Организация
и обеспече-
ние инфор-
мационной
безопас-
ности в
государст-
венных
органах
2         100  Центр по    1) Содержание ГУ         В       Государствен-
органи-     "Центр технической       тече-   ное учрежде-
зации       защиты информации"       ние     ние "Центр
техничес-   в пределах утвержден-    года    технической
кой защиты  ного лимита штатной              защиты
информации  численности в коли-              информации"
в государ-  честве 14 единиц.
ственных    2) Приобретение:
органах     фильтр телефонный
аналоговый - 70 единиц;
фильтр телефонный
цифровой - 150 единиц;
фильтр сетевой -
112 единиц;
матричный генератор -
100 единиц;
генератор шума -
30 единиц;
программа гарантирован-
ного удаления информации -
548 единиц.
Установка технических
средств защиты информации
в государственных органах.
3) Создание сертифи-
цированной лаборатории.
3         101  Центр       1) Содержание ГУ         В       Государствен-
подготовки  "Центр подготовки и      тече-   ное учрежде-
и повышения повышения квалификации   ние     ние "Центр
квалифика-  специалистов в области   года    подготовки и
ции спе-    информационной безопас-          повышения
циалистов   ности" в пределах                квалификации
в области   утвержденного лимита             специалистов
информаци-  штатной численности              в области
онной       в количестве 8 единиц.           информацион-
безопас-    2) Приобретение:                 ной без-
ности       LCD проектор с настенным         опасности"
экраном - 1 единица;
ноутбук - 1 единица;
стол компьютерный -
15 единиц.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 сентября 2005 г. N 938  .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк органдарда мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердiң жария болу техникалық арналарын уақтылы анықтау. Мемлекеттiк құпияларды қорғау үшiн ақпараттық қауiпсiздiк саласындағы мамандардың кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылға 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
9-ҚОСЫМША
Ескерту. 9-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 , 2005.09.21. N  938  қаулыларымен.
104 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк мекемелерді фельдъегерлiк
байланыспен қамтамасыз ету"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 251444 мың теңге (екі жүз елу бiр миллион төрт жүз қырық төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шiлдедегi  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 12 тамыздағы N 668қ қаулысы; "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993  қаулысы ; Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 маусымдағы N 604  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметi" республикалық мемлекеттiк мекемесiнiң жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қазандағы N 25-1-94 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк мекемелердi фельдъегерлiк байланыспен қамтамасыз ету.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное выявление технических каналов утечки сведений, составляющих государственные секреты в государственных органах. Повышение профессионального уровня специалистов в области информационной безопасности для защиты государственных секретов.
ПРИЛОЖЕНИЕ 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
104 - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Обеспечение фельдъегерской связью государственных учреждений"
на 2005 год
1. Стоимость: 251444 тысячи тенге (двести пятьдесят один миллион четыреста сорок четыре тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи"; Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон  Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи"; Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "Об единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 августа 1992 года N 668с; постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2004 года N 604 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-1-94 "Об утверждении Устава Республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение фельдъегерской связью государственных учреждений.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк мекемелердiң аса маңызды, өте құпия, құпия, үкiметтiк, дипломатиялық хат-хабарларының, бағалы жөнелтiмдерi мен жүктерiнiң жедел жеткiзiлуi мен сақталуын қамтамасыз ету, арнайы автокөлiк, офистiк жабдықтар сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
Рет|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
са.|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
ны |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Мемлекеттiк  1) 307 бiрлiк        Жыл   "Қазақстан
мекемелердi  санында бекiтiлген   бойы  Республикасы-
фельдъе-     штат санының лимиті        ның мемлекет-
герлiк       шегiнде Мемлекеттiк        тік фельдъе-
байланыспен  фельдъегерлiк              герлiк
қамтамасыз   қызметтi ұстау.            қызметi"
ету          2) Мыналарды сатып         республикалық
алу:                       мемлекеттiк
арнайы автокөлiк -         мекемесi
5 бiрлiк;
көшiру аппараты -
2 бiрлiк;
құжаттарды жойғыш
- 1 бірлік.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: тасымалданатын құпия және үкiметтiк хат-хабарлардың уақтылы жөнелтiлуi және 100 % сақталуы, бұл мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi заңнама талаптарының орындалуын қамтамасыз етеді.

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение оперативной доставки и сохранности особо важной, совершенно секретной, секретной, правительственной, дипломатической корреспонденции, ценных отправлений и грузов государственных учреждений, приобретение спецавтотранспорта, офисного оборудования.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   003        Обеспече-   1) Содержание Государ-   В       Республикан-
ние фельдъ- ственной фельдъегерской  тече-   ское госу-
егерской    службы в пределах        ние     дарственное
связью      утвержденного лимита     года    учреждение
государст-  штатной численности              "Государст-
венных      в количестве 307 единиц.         венная фельдъ-
учрежде-    2) Приобретение:                 егерская
ний         спецавтотранспорт -              служба
5 единиц;                        Республики
копировальный аппарат -          Казахстан"
2 единицы;
уничтожитель документов
_________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 сентября 2005 г. N 938  .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное отправление и 100 % сохранность перевозимой секретной и правительственной корреспонденции, что обеспечит выполнение требований законодательства по защите государственных секретов.