2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
401, 402-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
401-қосымша
Ескерту. 401-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 , 2005.09.26. N  509б  қаулыларымен.
690 - Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Сайлау өткiзудi ұйымдастыру"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 932168 мың теңге (тоғыз үш жүз отыз екi миллион бiр жүз алпыс сегiз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 1995 жылғы 30 тамыздағы Қазақстан Республикасының  Конституциясы , 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық  заңы , 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттiк  кодексi , Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi "Мемлекеттiк қызмет туралы" Заңының  21,   22,   23,   24 және   25-баптары , Қазақстан Республикасының "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 2003 жылғы 7 қаңтардағы  Заңы , Қазақстан Республикасының "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы , 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы  "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 қарашадағы N 3205  Жарлығымен  бекiтiлген "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ереже", Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешiлдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiсiнiң сметасы бюджеттiң есебiнен қамтылған органдар қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы 1284  Жарлығы , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының аппараты штатының саны туралы" 1998 жылғы 29 қазандағы 1108 қаулысы.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложениям 401, 402.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 401
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
690 - Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Организация проведения выборов"
на 2005 год
1. Стоимость: 932168 тысяч тенге (девятьсот тридцать два миллиона сто шестьдесят восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный закон  Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьи 21_ , 22_ , 23_ , 24_  и 25_  Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи", Закон   Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации", Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год", Указ  Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан", Указ  Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота", Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям", Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года N 1108 "О штатной численности аппарат Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы аппаратының, жүктелген мiндеттердi барынша тиiмдi атқаруына қол жеткiзуi үшiн, қызметiн қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызметкерлердiң, қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес, өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiби шеберлiктерiн жетiлдiру үшiн кәсiби қызмет саласындағы оқыту бағдарламалары бойынша бiлiктiлiгiн көтеру, теориялық және практикалық білімдерiн, икемдiлiгi мен ептiлiгiн жаңарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы аппаратын қамту, Парламент депутаттарының және мәслихаттар депутаттарының сайлауларын әзiрлеу мен өткiзудi ұйымдастыру, комиссияны материалдық-техникалық жарақтандыру, оқулық семинар өткiзу, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн көтеру, "Сайлау" автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн және "Лука-бюджет" бағдарламаларын сүйемелдеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар-|бағ-| бағдарлама- | асыру жөніндегі   | асыру | орындау-
|лама|дар-|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   001       Сайлау
өткiзудi
ұйымдастыру
2        001  Орталық       Қазақстан            Жыл     Қазақстан
органның      Республикасы         бойы    Республи.
аппараты      Орталық сайлау               касының
комиссиясы                   Орталық
аппаратын                    сайлау
бекiтiлген саны 51           комиссиясы
бiрлiк штат
кестесiне сәйкес
қамту. Тиесiлi
бекiтілген нор-
мативке сай саны
автомашина қызмет-
тiк автокөлiктiк
қамту және жалдау.
Саны 3 дана ксеро-
ксқа, саны 3 дана
факске техникалық
күтiм көрсету және
жөндеуден өткiзу.
3        007  Мемлекеттiк   Бекiтiлген бiлiктi-  Жыл     Қазақстан
қызметшілер-  лiк көтеру жоспарына бойы    Республи-
дiң бiлiктi-  сәйкес мемлекеттiк           касының
лiгiн арттыру қызметшiлердiң бi-           Орталық
лiктілігін көтеру,           сайлау
оның iшiнде ағылшын          комиссиясы
тілiн оқыту жөнiндегi
қызметтi сатып алу.
Курстарды өтетiн
мемлекеттік қызмет-
шiлердiң орташа жыл-
дық саны - 40 адам.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: Обеспечение деятельности аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций, обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: Содержание аппарата Центральной избирательной комиссии Республик Казахстан, организации подготовки и проведения выборов депутатов Парламента и депутатов маслихатов, материально-техническое оснащение комиссии, проведение учебного семинара, повышение профессиональной квалификации государственных служащих, сопровождение программ АИС "САйлау" и "Лука-Бюджет".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N   | Код |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п |прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1   |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |      7
--------------------------------------------------------------------------
1    001        Организация
проведения
выборов
2          001  Аппарат      Содержание аппарата      В те-  Центральная
центрально-  Центральной избиратель-  чение  Избирательная
го органа    ной комиссии Республики  года   комиссия
Казахстан согласно              Республики
утвержденному штатному          Казахстан
расписанию в количестве
51 единиц.
Содержание и аренда
служебного автотранспорта
в количестве 4 автомашин
согласно утвержденному
нормативу положенности.
Техническое обслуживание
и ремонт ксероксов в
количестве 3 штук.
Проведение учебного
семинара.
3          007  Повышение    Приобретение услуг по    В те-  Центральная
квалификации повышению квалификации   чение  Избирательная
государст-   государственных служащих года   комиссия
венных слу-  согласно утвержденному          Республики
жащих        плану повышения квалифи-        Казахстан
кации, в том числе
обучение государствен-
ному языку и
английскому языку.
Среднегодовое количество
государственных служащих,
проходящих курсы
повышения
квалификации - 40.

4        009  Мемлекеттiк   Жабдықтарды сатып    Жыл     Қазақстан
органдарды    алу 3 дана факс ап-  бойы    Республи-
материалдық-  параттары, 7 дана            касының
техникалық    металдан жасалған            Орталық
жарақтандыру  шкафтар, 23 дана             сайлау
теледидарлар, 23             Комиссиясы
дана теледидарлар
үшiн тумбалар,
офистiк жиһаз крес-
лолар - 25 дана,
кiлем бұйымдары -
20 дана; бір залға
конференц-жүйесін
сатып алу және орнату;
саны 4 бірлік авто-
көлік құралдарын
сатып алу.
5        007  Ақпараттық    Бiр жүрмелi компью-  Жыл     Қазақстан
жүйелердiң    тер сатып алу Есеп-  бойы    Республи-
жұмыс iстеуiн теу техникасының             касының
қамтамасыз    саны 46 дана құрал-          Орталық
ету және      дарына жүйенi әкiм-          сайлау
мемлекеттiк   шiлендiру, жүйелiк           Комиссиясы
органдарды    қызмет көрсету, же-
ақпараттық-   лiлердi әкiмшілендi-
техникалық    ру, жабдық орнату
қамтамасыз    және реттеу, жергі-
ету           лiктi есептеу желiсiн
жобалау, жедел және
техникалық қызмет
көрсету, 3600 дана
компьютердi, 20 дана
сер вердi, 3600 дана
принтердi, CКC монтаж-
дау, инженерлiк-тех-
никалық персоналды
оқыту, "Сайлау"
автоматтандырылған
ақпараттық жүйесi
орталығында техника-
лық қызмет көрсету-
ден өткiзу. "Сайлау"
автоматтандырылған
ақпараттық жүйесiн
және "Лука-бюджет"
бағдарламаларын
сүйемелдеу, "Сайлау"
автоматтандырылған
ақпараттық жүйесi үшiн
телекоммуникациялық
қызмет көрсетулердi
(Транспорттық ортаны)
сатып алу, Интернет
жүйесiне қосылу
қызметтерi, шығын
материалдарын сатып
алу.
6        100  Сайлау өткiзу Қазақстан Республи-  Жыл     Қазақстан
касы Президентінің,  бойы    Республи-
Парламентi Сенатының         касының
16 депутатының ке-           Орталық
зектi сайлауын, шығып        сайлау
қалдырғандардың орны-        комиссиясы
на Парламент Мәжiлiсi-
нiң бiр депутатының
сайлауын және мәсли-
хаттардың 85 депута-
тының, ауылдық (село-
лық) округтер, ауыл-
дар (селолар), кент-
тер әкiмдерiнiң, ау-
дандар әкiмдерiнiң
сайлауын әзiрлеу және
өткiзудi ұйымдастыру.
Сайлау комиссияларының
мүшелерiмен семинарлар
өткiзу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Орталық сайлау комиссиясына жүктелген мiндеттердi сапалы және уақтылы орындау, мемлекеттiк қызметшiлердiң, осы заманғы экономикалық жағдайларға сәйкес, кәсiби мемлекеттiк қызметтiң талаптарына сай бiлiктiлiк деңгейiн көтеру.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
402-қосымша
Ескерту. 402-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
690 - Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
""Сайлау" автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн құру"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

4         009   Материально- Приобретение оборудо-    в те-  Центральная
техническое  вания: факсимильных      чение  Избирательная
оснащение    аппаратов - 3 штуки,     года   комиссия
государст-   металлических шкафов - 7        Республики
венных       штук, телевизоров -             Казахстан
органов      23 штуки, тумб для
телевизоров - 23 штуки,
офисной мебели кресел -
25 штук, ковровые изделия
- 20 штук; приобретение
и установка конференц-
системы в одном зале;
приобретение автотранс-
портных средств в коли-
честве 4 единиц.
5         017   Обеспечение  Приобретение одного      B те-  Центральная
функциони-   мобильного компьютера,   чение  Избирательная
рования ин-  техническое обслуживание года   комиссия
формацион-   средств вычислительной          Республики
ных систем   техники в количестве            Казахстан
и информа-   46 единиц, администри-
ционно-тех-  рование системы, систем-
ническое     ное обслуживание,
обеспечение  администрирование сетей,
государст-   установка и настройка
венных       оборудования, проектиро-
органов      вание локально-вычисли-
тельной сети, оператив-
ное и техническое
обслуживание в центре и
на местах АИС "Сайлау"
компьютеров в количестве
3600 единиц, серверов
20 штук, принтеров 3600
единиц, монтаж СКС,
обучение инженерно-техни-
ческого персонала,
сопровождение
программ АИС "Сайлау" и
"Лука-Бюджет", приобре-
тение телекоммуникацион-
ных услуг (транспортной
среды) для АИС "Сайлау",
услуги доступа к сети
Интернет, приобретение
расходных материалов.
6         100  Проведение    Организация подготовки   В те-  Центральная
выборов       проведения очередных     чение  Избирательная
выборов Президента, 16   года   комиссия
депутатов Сената Парламента     Республики
Республики Казахстан,           Казахстан
одного депутата Мажилиса
Парламента вместо выбыв-
шего, 85 депутатов масли-
хатов вместо выбывших,
акимов аульных (сельских)
округов, аулов (сел),
поселков, акимов районов.
Проведение семинаров с
членами избирательных
комиссий.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509  ; от 26 сентября 2005 г. N 509б  .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Качественное и своевременное выполнение возложенных на Центральную избирательную комиссию функций, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
ПРИЛОЖЕНИЕ 402
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
690 - Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы 002
"Создание автоматизированной информационной системы "Сайлау"
на 2005 год

1. Құны: 1328048 мың теңге (бiр миллиард үш жүз жиырма сегiз миллион қырық сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2002 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы , "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба" 2003 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының  Заңы , "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы , "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: сайлау процесiн жетiлдiру және сайлауларды өткiзудiң мөлдiрлiгiн қамтамасыз ету мақсатымен "Сайлау" автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Сайлау" автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн жасау, енгiзу және техникалық жабдықты.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
__________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi|     Кiшi    | Бағдарламаны іске | Іске  | Жауапты
п/п|дар.|бағ.| бағдарлама. | асыру жөніндегі   | асыру | орындау.
|лама|дар.|   лардың    |    іс-шаралар     |мерзімі|  шылар
|коды|лама|   атауы     |                   |       |
|    |коды|             |                   |       |
__________________________________________________________________
1    2    3         4                5             6        7
__________________________________________________________________
1   002       "Сайлау" ав-  1. Техникалық құжат- жыл     Қазақстан
томаттанды-   таманы пысықтау.     бойынша Республи-
рылған ақпа-  2. Жүйенiң бағдарла-         касының
раттық жүйе-  малық қамтамасыз             Орталық
сiн құру      етiлуiн дамыту.              сайлау
3. Арнайы жабдықты           комиссиясы
жаңғырту және жетiл-
дiрiп жасау.
4. Арнайы жабдықты:
жинақтаушы-есептеуiш
- 2856 бiрлiк, рес-
публикалық сайлау
учаскесi үшiн дауыс
беру терминалы - 19992
бiрлiк, сайлаушының
электронды карточкасы
- 57120 бiрлiк, қорек-
тендiру элементтерi -
77000 бiрлiк сатып алу.
5. Есептеу техникасын
сатып алу: компьютерлер
- 310 бiрлiк, принтерлер
- 210 бiрлiк, үздiксiз
қоректендiру көздерi -
210 бiрлiк, желiлiк
фильтрлер - 210 бiрлiк,
концентраттар - 210 бiр-
лiк, серверлер - 16 бiр-
лiк, желіаралық экрандар
- 17 бiрлiк.

1. Стоимость: 1328048 тысяч тенге (один миллиард триста двадцать восемь миллионов сорок восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Конституционный закон  Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи", Закон   Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации", Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание автоматизированной информационной системы "Сайлау" с целью совершенствования выборного процесса и обеспечения прозрачности проведения выборов.
5. Задачи бюджетной программы: создание, внедрение и техническое оснащение автоматизированной информационной системы "Сайлау".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N   | Код |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п |прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1   |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1    002        Создание     1. Доработка технической  в те- Центральная
автоматизи-  документации.             чение избирательная
рованной     2. Развитие программного  года  комиссия
информа-     обеспечения системы.            Республики
ционной      3. Модернизация и               Казахстан
системы      доработка специального
"Сайлау"     оборудования.
4. Приобретение специ-
ального оборудования:
накопитель-считыватель -
2856 единиц, терминал
голосования для республи-
канского избирательного
участка - 19992 единицы,
электронная карточка
избирателя - 57120 единиц,
элементы питания - 77000
единиц.
5. Приобретение вычисли-
тельной техники: компью-
теров - 310 единиц,
принтеров - 210 единиц,
источников бесперебойного
питания - 210 единиц,
сетевых фильтров - 210
единиц, концентраторов -
210 единиц, серверов -
16 единиц, межсетевых
экранов - 17 единиц.

6. Oracle Lite - СУБД-
мен бағдарламалық қамта-
масыз етудi - 800 лицен-
зия және 1000 бiрлiк
вирусқа қарсы бағдарла-
маларды сатып алу.
7. "Сайлау" ААЖ-нiң кө-
лiктiк ортасын дамыту
жөнiндегi телекоммуника-
циялық қызметтердi
сатып алу.
__________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сайлауларды ұйымдастыру және өткізу процесін автоматтандыру, олардың мөлдірлігіне қол жеткізу, азаматтардың сайлау құқықтарын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
402-1-қосымша
Ескерту. 402-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
690 - Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
003 "Инженерлiк-техникалық орталық құру"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 9710 мың теңге (тоғыз миллион жетi жүз он мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Конституциялық  заңы ; "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 2003 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы .
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: сайлау процесiн жетілдiру және сайлауларды өткiзудiң мөлдiрлігін қамтамасыз ету мақсатымен инженерлiк-техникалық орталық құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жарғылық капиталды қалыптастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
____________________________________________________________________
N |Бағ-|Кiшi |Бағдарлама-|    Бағдарламаны    | Іске  |   Жауапты
|дар-|бағ- | ның (кіші |     іске асыру     | асыру |орындаушылар
|ла- |дар- |бағдарлама-|     жөніндегі      |мерзімі|
|ма- |лама-|ның) атауы |     іс-шаралар     |       |
|ның |ның  |           |                    |       |
|коды|коды |           |                    |       |
___|____|_____|___________|____________________|_______|____________
1 |  2 |  3  |     4     |          5         |   6   |     7
____________________________________________________________________
1   003      Инженерлiк-   "Инженерлiк-техника-  2005   Қазақстан
техникалық    лық орталықтың"       жылдың Республика-
орталық       PMК-нiң жарғылық      екінші сының
құру          капиталын қалыптас-   жарты  Орталық
тыру                 жылдығы сайлау
комиссиясы
____________________________________________________________________

6. Приобретение програм-
много обеспечения СУБД
Oracle Lite - 800 лицензий
и антивирусной программы -
1000 единиц.
7. Приобретение телеком-
муникационных услуг по
развитию транспортной
среды АИС "Сайлау".                                                 ____________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация процесса организации и проведения выборов, достижения их прозрачности, обеспечение избирательных прав граждан.
Приложение 402-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354  <*>
Сноска. Дополнено приложением 402-1 - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
690 - Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Создание инженерно-технического центра"
на 2005 год
1. Стоимость: 9710 тысяч тенге (девять миллионов семьсот десять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Конституционный закон  Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан";  Закон  Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии";  Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года "Об электронном документе и электронной цифровой подписи";  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";   Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Закон  Республики Казахстан от 16 мая 2005 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание инженерно-технического центра с целью совершенствования выборного процесса и обеспечения прозрачности проведения выборов.
5. Задачи бюджетной программы: формирование уставного капитала.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наиме-
нование
программ
(подпро-
грамм)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпро-
граммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Создание
инженер-
но-техни-
ческого
центра
Формирование
уставного
капитала РГП
"Инженерно-
технический
центр"
В течение
второго
полу-
годия
2005
года
Центральная
избиратель-
ная комиссия
Республики
Казахстан

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер:
сайлауларды ұйымдастыру және өткiзу процесін автоматтандыру,
олардың мөлдірлігіне қол жеткізу, азаматтардың сайлау құқықтарын
қамтамасыз ету.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация процесса организации и проведения выборов, достижение их прозрачности, обеспечение избирательных прав граждан.