2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Бюджет кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
396, 397, 398, 399-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының 2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
396-қосымша
Ескерту. 396-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N 509 қаулысымен.
678 - Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Қорғалатын адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз
етуге және салтанатты рәсiмдердi орындауға қатысу"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1259978 мың теңге (бір миллиард екi жүз елу тоғыз миллион тоғыз жүз жетпiс сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының 2004 жылдың 24 сәуiрдегi Бюджеттiк кодексi ; "Әскери қызметшiлердiң және олардың отбасы мүшелерiнiң дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылдың 20 қаңтардағы Заңы ; "Республикалық ұлан туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылдың 5 желтоқсанындағы Заңы ; Қазақстан Республикасының 2004 жылдың 2 желтоқсандағы "2005 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы ; "Қазақстан Республикасының Республикалық ұжданы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1428 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дәстүрлi рәсiмдердi орындауға қатысу, мемлекет Басшысының және өзге күзетiлетiн адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, аса маңызды мемлекеттiк объектiлердi күзету, Қазақстан Республикасының Республикалық ұлан әскери бөлiмдерiнiң алдына қойылған мiндеттердiң орындалуын және оларды бақылауды iске асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: күзетiлетiн адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге қатысу; Қазақстан Республикасының дипломатиялық және хаттамалық iс-шараларын, мерекелерi мен салтанаттарын өткiзу барысында дәстүрлiк рәсiмдердi атқаруға қатысу; аса маңызды мемлекеттiк объектiлердi, сондай-ақ тiзбесiн Қазақстан Республикасының Президентi белгiлейтiн үйлердi, ғимараттарды және қызметтiк жайларды күзету; Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк туының және Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк елтаңбасының эталондарын күзету; Республикалық ұланның тұрақты жауынгерлiк даярлықты ұстау жөнiндегi iс-шараларды әзiрлеу және орындалуын ұйымдастыру; Республикалық ұланға жүктелген мiндеттердi орындау барысында туындаған жағдай туралы мәлiметтердi жинау және талдау; шұғыл және жауынгерлiк даярлыққа, оқу-тәрбие процесiне басшылық жасау; қызметтiк-жауынгерлiк iс-әрекеттiң қамтамасыз етiлуiн ұйымдастыру, кадрларды iрiктеу, орналастыру және тәрбиелеу, жеке құрамды есепке алу және бақылауды ұйымдастыру.

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Республиканская гвардия Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 396, 397, 398, 399.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 396
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Участие в обеспечении безопасности
охраняемых лиц и выполнении церемониальных ритуалов"
на 2005 год
1. Стоимость: 1259978 тысяч тенге (один миллиард двести пятьдесят девять миллионов девятьсот семьдесят восемь тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон  Республики Казахстан от 5 декабря 1995 года "О Республиканской гвардии"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1428 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение участия в выполнении церемониальных ритуалов, обеспечение безопасности Главы государства и иных охраняемых лиц, охрана особо важных государственных объектов, осуществление управления и контроль за исполнением задач поставленных перед воинскими частями Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц; участие в выполнении церемониальных ритуалов при проведении дипломатических и протокольных мероприятий на праздниках и торжествах Республики Казахстан; охрана особо важных государственных объектов, а также зданий, сооружений и служебных помещений, перечень которых определяется Президентом Республики Казахстан; охрана эталонов Государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан; разработка и организация выполнения мероприятий по поддержанию постоянной боевой готовности Республиканской гвардии; сбор и анализ данных об обстановке, складывающейся при выполнении Республиканской гвардией возложенных на нее задач; руководство оперативной и боевой подготовкой, учебно-воспитательным процессом; организация обеспечения служебно-боевой деятельности, осуществление подбора, расстановки и воспитания кадров, организация учета и контроля личного состава.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші     |   Бағдарламаны    | Іске  |  Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама. |    іске асыру     | асыру |   орын-
|лама|дар. |  лардың    |    жөніндегі      |мерзімі|  даушылар
|коды|лама |  атауы     |    іс-шаралар     |       |
|    |коды |            |                   |       |
____________________________________________________________________
1    2    3        4               5            6          7
____________________________________________________________________
1   001       Қорғалатын
адамдардың
қауiпсiздiгiн
қамтамасыз
етуге және
салтанатты
ресiмдердi
орындауға
қатысу
2        008  Мемлекеттiк   Мемлекеттiк сарап-   Жыл     Респуб-
органдардың   таманың ұсынылған    бойы    ликалық
ғимараттарын, сараптамалық қоры-           ұлан
үй-жайлары    тындысына сәйкес
мен құрылыс-  Республикалық
тарын күрделi ұланның объектіле-
жөндеу        рiне күрделi жөн-
деудi iске асыру.
3        017  Ақпараттық    Жұмсалатын материал- Жыл     Респуб-
жүйелердiң    дарды сатып алу.     бойы    ликалық
жұмыс iстеуiн 1C-Бухгалтерия бағ-          ұлан
қамтамасыз    дарламасына iлесiп
ету және      жүру және 1 қызмет-
мемлекеттiк   кердi оқыту.
органдарды    Есептеу техникасын
ақпараттық-   сатып алу:
техникалық    -офистiк сканер -
қамтамасыз    2 бiрлiк;
ету           -жұмыста пайдаланы-
латын стансалар -
10 бiрлiк;
-қол компьютері
(Notebook) - 1 бiрлiк;
-локалды принтер -
5 бiрлiк;
-түрлi-түстi плойтер
- 1 бiрлiк;
-1 кВт астам үзіліссiз
қуат көзi - 1 бiрлiк.
Бағдарламалық өнiм-
дердi сатып алу:
-операциялық жүйе
және деректер базасын
басқару жүйесi -
10 жиынтық;
-антивирустық бағдар-
лама - 16 жиынтық;
-басқа да лицензия-
ланған өнiмдер
(Мiсrosoft office) -
10 жиынтық;
-қолданбалы бағдар-
ламалық қамтамасыз
ету (1С-Бухгалте-
рия) - 2 жиынтық.
4        100  Орталық       Штат санының шегiнде Жыл     Респуб-
аппарат       62 бiрлiк әскери     бойы    ликалық
қызметшiлердi және           ұлан
қызметшiлердi ұстау.
Тауарлық-материалдық
құндыларды сатып
алу газеттер мен
журналдарға жазылу.
Тұрақты жауынгерлік
даярлықты ұстау
жөнiндегi iс-шара-
ларды әзiрлеу және
орындалуын ұйымдас-
тыру, Республикалық
ұланға жүктелген
мiндеттердi орындау
барысында туындаған
жағдай мәліметтерді
жинау және талдау.
5        101  Әскери        1634 штаттық бiрлiк  Жыл     Респуб-
бөлiмдер      әскери қызметшiлердi бойы    ликалық
және қызметшілердi           ұлан
ақшалай төлемнiң
барлық түрiмен
қамтамасыз ету.
Тұрақты жауынгерлiк
даярлықты ұстау үшiн
әскери бөлiмдердің
өмiр тiршiлігін
қамтамасыз етуге
арналған тауарларды
жұмыстарды және қыз-
меттердi сатып алу.
Әскери қызметшілердi
тағаммен, құрғақ
паекпен, нысандық
киiм-кешекпен, аяқ
киiммен және фурни-
турамен қамтамасыз
ету.
Жеңiстiң 60-жылдығына
арналған парадқа
қатысуды қамтамасыз
ету.
Жанар-жағар май ма-
териалдарымен қам-
тамасыз ету.
Көлiк иелерiнің аза-
маттық-құқықтық
жауапкершілігін мiн-
детті сақтандыру
жарнасын төлеу,
Президенттiк оркестрдi
дыбыс жазу қызметте-
рімен қамтамасыз ету.
Компьютерлерді сер-
тификациялау қызметi.
Ғимараттарды, үй-
жайларды, жабдықтарды
және басқа негізгi
құралдарды ұстау,
қызмет көрсету,
ағымды жөндеу жүргiзу
жөнiндегi қызметтер.
Арзан тауарлық-мате-
риалдық құндыларды
жұмсалатын материал-
дар сатып алу.
Газеттер мен журнал-
дарға жазылу.
Макеттерді, стендтерді
және басқа үгіттеу
көрнекiлiгiн әзірлеу.
Ғимараттарды, құры-
лыстарды және көлiк
құралдарын жалға алу.
Штаттан тыс қызмет-
керлердiң еңбек ақысын
төлеу.
Сатып алу:
-қару-жараққа
оқ-дәрiлердi;
-қару-жарақ суық қару,
қаруларға қосалқы
бөлшектер мен
жабдықтарды;
-командир көшi - 4
жиынтық;
-шатырларды;
-медициналық қобди-
шаларды және таңу
орамалдарын;
-төсек керек-жарақ-
тарын;
-спорттық мүлiктер
мен саймандарды;
-ас үй-асханалық
ыдыстарды;
-медальдарды -
100 дана;
-палуандар кілемiн
- 1 жиынтық;
-өрт-күзету сигна-
лизациясын;
-УКВ радиостанция
транкингтiк кешенiн
- 1 жиынтық;
-клавиатурасы бар
транкингтік стацио-
нарлық радиостан-
циясын - 2 жиынтық;
-клавиатурасы бар
транкингтік қол
радиостанциясын
- 10 жиынтық;
-транкингтiк қол
радиостанциясын - 10
жиынтық;
-қол радиостанциясын
- 10 жиынтық;
-концерттік костюмдер
мен аяқ киiмдердi;
-музыка аспаптары мен
жабдықтарын;
-жеңіл автомобильдердi
- 4 бiрлiк;
-автобус - 2 бiрлiк;
-кiтапхана қоры және
арнайы оқу-әдiстемелiк
әдебиеттерді;
-мерзiмді қызметтiң
580 бірлік әскери
қызметшiсiн қамтамасыз
ету үшін жиhазды,
шаруашылық және өрт
саймандарын;
- электрлiк тамақ
пiсiретiн қазан -
5 дана.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  | Код | Код |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1  |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  !      7
--------------------------------------------------------------------------
1   001        Участие в
обеспечении
безопаснос-
ти охраняе-
мых лиц и
выполнении
церемониа-
льных
ритуалов
2         008  Капитальный  Осуществление капиталь-  В те-  Республиканс-
ремонт зда-  ного ремонта объектов    чение  кая гвардия
ний, помеще- Республиканской гвардии  года
ний и соору- согласно представленные
жений госу-  экспертным заключениям
дарственных  государственной экспер-
органов      тизы.
3         017  Обеспечение  Приобретение расходных   В те-  Республиканс-
функциони-   материалов.              чение  кая гвардия
рования ин-  Сопровождение программы  года
формацион-   lC-Бухгалтерия и обуче-
ных систем   ние 1-го сотрудника.
и информа-   Приобретение вычисли-
ционно-тех-  тельной техники:
ническое     - сканер офисный -
обеспечение  2 единицы;
государст-   - рабочие станции пользо-
венных       вателей - 10 единиц;
органов      - переносной компьютер
(Notebook) - 1 единица;
- локальный принтер -
5 единиц;
- плоттер цветной -1
единица;
- источник бесперебойного
питания более 1 кВт -
1 единица.
Приобретение программных
продуктов:
- операционная система и
система управления базами
данных - 10 комплектов;
- антивирусные программы -
16 комплектов;
- прочие лицензионные
продукты (Microsoft
office) - 10 комплектов;
- прикладное программное
обеспечение (lC-Бухгалтерия)
- 2 комплекта.
4         100  Центральный  Содержание 62 единиц     В те-  Республиканс-
аппарат      военнослужащих и служа-  чение  кая гвардия
щих в пределах штатной   года
численности.
Приобретение товарно-
материальных ценностей,
подписка на газеты и
журналы. Разработка и
организация выполнения
мероприятий по поддер-
жанию постоянной
боевой готовности, сбор
и анализ данных об
обстановке, складываю-
щейся при выполнении
возложенных задач на
Республиканскую гвардию.
5         101  Воинские     Обеспечение 1634 штат-   В те-  Республиканс-
части        ных единиц военнослужа-  чение  кая гвардия
щих и служащих всеми     года
видами денежных выплат.
Приобретение товаров,
работ и услуг для
обеспечения жизнедея-
тельности воинских
частей для поддержания
постоянной боевой
готовности.
Обеспечение военнослужа-
щих питанием, сухими
пайками, форменным
обмундированием, обувью
и фурнитурой.
Обеспечение участия в
параде в честь 60-летия
Победы.
Обеспечение горюче-
смазочными материалами.
Взносы на обязательное
страхование гражданско-
правовой ответственности
владельцев транспортных
средств.
Обеспечение Президент-
ского оркестра услугами
звукозаписи.
Услуги сертификации
компьютеров.
Услуги по содержанию,
обслуживанию, текущему
ремонту зданий, помещений,
оборудования и других
основных средств.
Приобретение малоценных
товарно-материальных
ценностей, расходных
материалов.
Подписка на газеты и
журналы.
Изготовление макетов,
стендов и другой
наглядной агитации.
Аренда зданий, сооружений
и транспортных средств.
Оплата труда внештатных
работников.
Приобретения:
- боеприпасы к вооружению;
- вооружение, холодное ору-
жие, запасные части и при-
надлежности к вооружению;
- командирский ящик - 4
комплекта;
- палатки;
- медицинские аптечки и
перевязочные пакеты;
- постельные принадлежности;
- спортивное имущество и
инвентарь;
- столово-кухонная посуда;
- медали - 100 штук;
- ковер борцовский - 1 комп-
лект;
- пожарно-охранная сиг-
нализация;
- УКВ транкинговый комплекс
радиосвязи - 1 комплект;
- радиостанция транкинговая
стационарная с клавиатурой -
2 комплекта;
- радиостанция транкинговая
носимая с клавиатурой -
10 комплектов;
- радиостанция транкинговая
носимая - 10 комплектов;
- радиостанция носимая - 10
комплектов;
- концертные костюмы и обувь;
- музыкальные инструменты и
оборудования;
- автомобиль легковой -
4 единицы;
- автобус - 2 единицы;
- библиотечный фонд и
специальная учебно-методи-
ческая литература;
- мебель, хозяйственный и
пожарный инвентарь для
обеспечения 580 единиц
военнослужащих срочной
службы
- электрический пищеварочный
котел - 5 штук.

6        102  Әскери және   Сатып алу:           Жыл     Респуб-
өзге техни-   -бронетранспортерлер бойы    ликалық
каны жаңғырту - 2 дана;                    ұлан
және сатып    -КАМАЗ-740 двига-
алу           тельдері - 2 дана;
-жылжымалы далалық
ас үй - 2 дана.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Республикалық ұланның жауынгерлiк даярлығына тиiмдi басшылық жасау, жоғары бiлiктi кадрлармен жасақтау тұрақты қызметтiк-жауынгерлiк әзiрлiкте ұстау, күзетiлетiн объектiлердi берiк күзету, тиiстi деңгейде протоколдық және дипломатиялық iс-шараларды қамтамасыз ету, Қазақстан республикасы Республикалық ұланының алдында тұрған тапсырмаларды уақытында және сапалы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
397-қосымша
678 - Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Республикалық ұлан объектiлерiн салу"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 564599 мың теңге (бес жүз алпыс төрт миллион бес жүз тоқсан тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджеттiк кодексi ; "Әскери қызметшiлердiң және олардың отбасы мүшелерiнiң дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңы ; "Республикалық ұлан туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасының 2004 жылдың 2 желтоқсанындағы "2005 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы ; Қазақстан Республикасының "Республикалық ұлан туралы Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1428 Жарлығы ; "2005-2007 жылдарға Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының орташа мерзiмдi жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы N 917 қаулысы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсанындағы N 1289 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның келiсiм-шартты әскери қызметшiлерiнiң қызмет атқаруын тиiстi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Республикалық ұлан әскери қызметшiлерiне қазiргi заманғы талаптарға жауап беретін тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын жасау.

6         102  Модерниза-   Приобретение:            В те-  Республиканс-
ция и        - бронетранспортеры -    чение  кая гвардия
приобрете-   2 штуки;                 года
ние воен-    - двигатели КАМАЗ-740 -
ной и иной   2 штуки;
техники      -передвижная полевая
кухня - 2 штуки.
__________________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: достижение эффективного управления боевой готовностью Республиканской гвардии, укомплектование высококвалифицированными кадрами, поддержание постоянной служебной-боевой готовности, надежная охрана охраняемых объектов, обеспечение протокольных и дипломатических мероприятий на должном уровне, своевременное и качественное выполнение задач поставленных перед Республиканской гвардией Республики Казахстан.
ПРИЛОЖЕНИЕ 397
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Строительство объектов Республиканской гвардии"
на 2005 год
1. Стоимость: 564599 тысяч тенге (пятьсот шестьдесят четыре миллиона пятьсот девяносто девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон  Республики Казахстан от 5 декабря 1995 года "О Республиканской гвардии"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1428 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии Республики Казахстан"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 917 "О среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2005-2007 годы"; постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: надлежащее обеспечение прохождения службы военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан по контракту.
5. Задачи бюджетной программы: создание жилищно-бытовых условий отвечающих современным требованиям для военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан по контракту в городе Астане.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші     |   Бағдарламаны    | Іске  |  Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама. |    іске асыру     | асыру |   орын-
|лама|дар. |  лардың    |    жөніндегі      |мерзімі|  даушылар
|коды|лама |  атауы     |    іс-шаралар     |       |
|    |коды |            |                   |       |
____________________________________________________________________
1    2    3        4               5            6          7
____________________________________________________________________
1   002       Республикалық "Қазақстан Респуб-   Жыл     Респуб-
ұлан объектi- ликасының "2005      бойы    ликалық
лерiн салу    жылдың республика-           ұлан
лық бюджетi туралы"
Қазақстан Республи-
касы Үкiметінiң
Заңын жүзеге асыру
туралы" 2004 жылғы
8 желтоқсандағы
N 1289 қаулысының
2 қосымшасына сәйкес
"Қазақстан Республи-
касының Республикалық
ұланының Астана
қаласында келiсiм-
шартты әскери қызмет-
шілерiне арналған
жатақхана құрылысын
салу" инвестициялық
жобасын iске асыру
жөнiндегi iс-шаралар:
1. Жобалау-сметалық
құжаттаманы дайындау
және өткiзу.
2. Белгіленген түрде
қабылданған жобалық-
сметалық құжаттама-
ларға сәйкес:
-құрылыстық-монтаждық
жұмыстар жасау;
-тиесілi аумақты
абаттандыру және
инженерлiк жүйесiн
өткiзу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Астана қаласында келiсiм-шартты әскери қызметшiлер үшiн Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының жатақханасын пайдалануға беру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
398-қосымша
Ескерту. 398-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N 509 қаулысымен.
678 - Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Әскери қызметшiлердi және олардың отбасы мүшелерiн емдеу"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 41583 мың теңге (қырық бiр миллион бес жүз сексен үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджеттiк кодекci ; "Әскери қызметшiлердiң және олардың отбасы мүшелерiнiң дәрежесi және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының 13-бабы ; "Республикалық ұлан туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 5 желтоқсандағы Заңы ; Қазақстан Республикасының 2004 жылдың 2 желтоқсанындағы "2005 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы ; "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1428 Жарлығы .

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  | Код | Код |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1  |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  !       7
--------------------------------------------------------------------------
1   002         Строитель-  Реализация инвестицион-  В те-  Республиканс-
ство объек- ного проекта "Строи-     чение  кая гвардия
тов Рес-    тельство общежития Рес-  года
публикан-   публиканской гвардии
ской        Республики Казахстан
гвардии     для военнослужащих по
контракту в городе
Астане" согласно
приложению 2 к постанов-
лению Правительства
Республики Казахстан от
8 декабря 2004 года
N 1289  "О реализации
Закона Республики
Казахстан "О республи-
канском бюджете
на 2005 год" на меро-
приятия по:
1. Разработке и проведению
государственной экспер-
тизы проектно-сметной
документации.
2. В соответствии с
утвержденной в установ-
ленном порядке проектно-
сметной документацией:
- выполнению строительно-
монтажных работ;
- благоустройству терри-
тории и прокладку инже-
нерных сетей.
____________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: ввод в эксплуатацию общежития Республиканской гвардии Республики Казахстан для военнослужащих по контракту в городе Астане.
ПРИЛОЖЕНИЕ 398
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы 003
"Лечение военнослужащих и членов их семей"
на 2005 год
1. Стоимость: 41583 тысячи тенге (сорок один миллион пятьсот восемьдесят три тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; статья 13  Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон  Республики Казахстан от 5 декабря 1995 года "О Республиканской гвардии"; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1428 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының барлық санаттағы әскери қызметшiлерiне, әскери зейнеткерлерiне, әскери қызметшiлердiң отбасы мүшелерiне мамандандырылған медициналық көмек көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының жеке құрамын медициналық қамтамасыз ету; медициналық мүлiктермен және медикаменттермен жабдықтау; барлық санаттағы әскери қызметшiлерге, әскери зейнеткерлерге, Республикалық ұлан әскери қызметшiлерiнiң отбасы мүшелерiне амбулаторияда және стационарда мамандандырылған медициналық көмек көрсету; әскери қызметке шақыру, әскери қызметшiнi запасқа босату кезiнде және олардың әскери қызметке жарамдылық дәрежесiн анықтау үшiн куәландыру жүргiзу кезiнде әскери-дәрiгерлiк сараптама жүргізу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші     |   Бағдарламаны    | Іске  |  Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама. |    іске асыру     | асыру |   орын-
|лама|дар. |  лардың    |    жөніндегі      |мерзімі|  даушылар
|коды|лама |  атауы     |    іс-шаралар     |       |
|    |коды |            |                   |       |
____________________________________________________________________
1    2    3        4               5            6          7
____________________________________________________________________
1   003       Әскери қыз-   Штат санының шегiнде Жыл     Респуб-
метшiлердi    54 бiрлiк әскери     бойы    ликалық
және олардың  қызметшілер мен              ұлан
отбасы мүше-  қызметшілердi ұстау.
лерiн емдеу   Арзан тауарлық-мате-
риалдық құндыларды
Республикалық ұлан-
ның 1750 әскери қыз-
метшiсiн емдеу үшін
медикаменттер сатып
алу.
Штат санының шегінде
бекiтілген норматив-
терге сәйкес жиhаз-
дар, медициналық
және шаруашылық сай-
мандарды, жабдықтарды
сатып алу.
Әскери қызметшілер
мен қызметшілерге
кеңейтілген медици-
налық тексеру қыз-
меттерiн көрсету.
Ғимараттарды, үй-
жайларды және басқа
негізгі құралдарды
ұстау, қызмет көр-
сету, ағымды жөндеу
жүргiзу жөнiндегі
қызметтер.
Байланыс қызметiне
төлем төлеу.
Сатып алу:
-стерильденген
аспаптарды сақтауға
арналған камера -
2 жиынтық;
-медициналық шкаф
- 2 жиынтық;
-портативті РН-метр
- 1 жиынтық;
-кептiретін-стери-
лизациялайтын шкаф
- 2 жиынтық.
____________________________________________________________________

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: оказание специализированной медицинской помощи всем категориям военнослужащих, членам семей военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: медицинское обеспечение личного состава Республиканской гвардии Республики Казахстан; снабжение медицинским имуществом и медикаментами; специализированная медицинская помощь всем категориям военнослужащих, военным пенсионерам, членам семей военнослужащих Республиканской гвардии в амбулатории и стационаре; проведение военно-врачебной экспертизы при призыве на военную службу, увольнение военнослужащего в запас и их освидетельствование для определения степени годности к военной службе.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  | Код | Код |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1  |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  !       7
--------------------------------------------------------------------------
1   003        Лечение     Содержание 54 единицы     В те-  Республиканс-
военно-     военнослужащих и служащих чение  кая гвардия
служащих и  в пределах штатной        года
членов их   численности.
семей       Приобретение малоценных
товарно-материальных
ценностей, обеспечение
содержания и функциони-
рования госпиталя Рес-
публиканской гвардии.
Приобретение медикаментов
для лечения 1750
военнослужащих
Республиканской гвардии.
Приобретение мебели,
медицинского и хозяйст-
венного инвентаря, обо-
рудования в соответствии
с утвержденными норма-
тивами в пределах штат-
ной численности.
Услуги расширенного
медицинского обследования
военнослужащих и
служащих.
Услуги по содержанию,
обслуживанию, текущему
ремонту зданий, помеще-
ний, оборудования и
других основных средств.
Оплата услуг связи.
Приобретение:
камера для хранения
стерильных инструментов
- 2 комплекта;
шкаф медицинский - 2
комплекта;
портативный РН-метр -
1 комплект;
шкаф сушильно-стерили-
зационный - 2 комплекта.                           ____________________________________________________________________ <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 мая 2005 г. N 509 .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: тұрақты жауынгерлiк әзiрліктi ұстау үшiн сапалы және уақытында медициналық көмек көрсету; әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң арасында науқастану деңгейiн төмендету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
399-қосымша
678 - Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2005 жылға арналған
"Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнiң
басқа да көрiнiстерiне қарсы күрес"
деген 110 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 75000 мың теңге (жетпiс бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негізi: 2004 жылдың 24 сәуiрiндегi Қазақстан Республикасының Бюджеттiк кодексi ; Қазақстан Республикасының 2004 жылдың 2 желтоқсанындағы "2005 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы ; "2004-2006 жылдары Қазақстан Республикасында терроризммен, экстремизммен және сепаратизммен күресудiң мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 16 наурыздағы N 1305 Жарлығы ; "2004-2006 жылдары Қазақстан Республикасында терроризммен, экстремизммен және сепаратизммен күресудiң мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар Жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2004 жылғы 28 сәуiрдегі N 483-17қ. қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында терроризмге, экстремизмге және сепаратизмге қарсы iс-қимылдың және қоғамдық тиiмдi шаралар жүйесiн одан әрi қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: терроризмге, экстремизмге және сепаратизмге қарсы iс-қимыл механизмiн жетілдiру; терроризммен, экстремизммен және сепаратизммен күрес саласында ведомствоаралық өзара iс-қимыл тиiмдiлігін арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
___________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші     |   Бағдарламаны    | Іске  |  Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама. |    іске асыру     | асыру |   орын-
|лама|дар. |  лардың    |    жөніндегі      |мерзімі|  даушылар
|коды|лама |  атауы     |    іс-шаралар     |       |
|    |коды |            |                   |       |
___________________________________________________________________
1    2    3        4               5            6          7
___________________________________________________________________
1   110       Терроризмге   Оқу орталығында      Жыл     Респуб-
және экстре-  жауынгерлiк даярлық  бойы    ликалық
мизм мен      объектілерiн салу:           ұлан
сепаратизмнің 1. Барлаушының
басқа да      соқпақ жолы;
көріністерiне 2. Тактикалық кешен.
қарсы күpec   Сатып алу:
-антиснайпер ОСВ-96
- 2 дана;
-Түнде көретін құрал
- 10 дана;
-түнгі нысаналар
- 20 дана;
-арнайы барлау
взводына арналған
арнайы жарақтары мен
аяқ киiмдерi -
25 жиынтық;
-3 класты қорғаныс
бронежилеттерi -
150 дана;
-ауыр жилеттер -
150 дана;
-әскери дүрбiлер
- 12 дана;
-"Бизон" Тапанша-
пулеметi - 100 дана;
-көлiктi мәжбүрлеп
тоқтатуға арналған
құрал - 2 жиынтық;
-металодетектор -
9 дана;
-көлiктi тексеруге
арналған айна -
9 жиынтық.
Күзетудiң техникалық
құралдарын сатып алу
және орнату.
___________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное оказание медицинской помощи для поддержания постоянной боевой готовности; снижение уровня заболеваемости среди военнослужащих и членов их семей.
ПРИЛОЖЕНИЕ 399
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы 110
"Борьба с терроризмом и иными проявлениями
экстремизма и сепаратизма"
на 2005 год
1. Стоимость: 75000 тысяч тенге (семьдесят пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года; Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2004 года N 1305 "О государственной программе борьбы с терроризмом, экстремизмом и сепаратизмом в Республике Казахстан на 2004-2006 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 483-17с "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с терроризмом, экстремизмом и сепаратизмом в Республике Казахстан на 2004-2006 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: дальнейшее формирование системы мер эффективного государственного и общественного противодействия терроризму, экстремизму и сепаратизму в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: совершенство механизма противодействия терроризму, экстремизму и сепаратизму; повышение эффективности межведомственного взаимодействия в области борьбы с терроризмом, экстремизмом и сепаратизмом.
6. План мероприятия по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  | Код | Код |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1  |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  !       7
--------------------------------------------------------------------------
1   110         Борьба с   Сооружение объектов       В те-  Республиканс-
террориз-  боевой подготовки в       чение  кая гвардия
мом и      учебном центре:           года
иными      1. Тропа разведчика;
проявле-   2. Тактический комплекс.
ниями      Приобретение:
экстреми-  - антиснайпер ОСВ-96 - 2
зма и се-  штуки;
паратизма  - прибор ночного видения -
10 штук;
- ночные прицелы - 20 штук;
- специальные снаряжения и
обувь для взвода специаль-
ной разведки - 25
комплектов;
- бронежилеты 3-го класса
защиты - 150 штук;
- разгрузочные жилеты - 150
штук;
- бинокль армейский - 12
штук;
- пистолет-пулемет "Бизон" -
100 штук;
- средство для принудитель-
ной остановки транспорта -
2 комплекта;
- металодетектор - 9 штук;
- зеркало для досмотра
транспорта - 9 комплектов.
Приобретение и установка
технических средств охраны.
____________________________________________________________________

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республика аумағында террористiк, экстремистiк және сепаратистiк көрiнiстердiң болуының алдын алу терроризмге, экстремизмге және сепаратизмге қарсы күресте мемлекеттiк органдардың келiсiмдi iс-қимылын қамтамасыз ету; терроризмге қарсы күрес жөнiндегi бөлiмшелердiң материалдық-техникалық базасын бекiту, арнайы техникалық құралдарымен жарақтау арқылы Қазақстан аумағында террорлық актiлердi, экстремистiк және сепаратистiк iс-қимылдарды болдырмау жөнiндегі мiндеттердi қажетті сапалық деңгейде шешудi қамтамасыз ету.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: предотвращение возникновения террористических, экстремистских и сепаратистских проявлений на территории республики; обеспечение согласованности действий государственных органов в борьбе с терроризмом, экстремизмом и сепаратизмом; обеспечение необходимого и качественного уровня решения задач по предотвращению террористических актов, экстремистской и сепаратистской деятельности на территории Казахстана посредством укрепления материально-технической базы подразделений по борьбе с терроризмом, оснащение специальными техническими средствами.