2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
400, 401, 402, 403, 404, 405-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының;
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
400-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2006 жылға арналған
"Қорғалатын адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге және
салтанатты рәсiмдердi орындауға қатысу"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 1488772 мың теңге (бip миллиард төрт жүз сексен сегiз миллион жетi жүз жетпiс екi мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің  2006.07.31.  N 470б қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы Ереженi бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1428  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : мемлекет Басшысының және өзге күзетiлетін адамдардың қауiпсiздiгін; аса маңызды мемлекеттік объектiлердің күзетiлуін; протоколдық рәсiмдiк iс-шаралардың өткiзiлуін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : күзетiлетiн адамдардың қауiпсіздігін қамтамасыз етуге қатысу; рәсімдiк iс-шараларды орындауға қатысу; аса маңызды мемлекеттiк объектiлерді, сондай-ақ тізбесiн Қазақстан Республикасының Президентi белгiлейтiн ғимараттарды, құрылыстарды және қызметтік үй-жайларды күзету; Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк туы мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк елтаңбасы эталондарын күзету; Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртiпте әскери режим мен төтенше жағдай кезінде iс-шараларды іске асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N п/п
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағдар-
лама-
лардың
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орын-
даушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Қорғала-
тын адам-
дардың
қауiпсiз-
дiгiн
қамтама-
сыз етуге
және
салтанат-
ты рәсiм-
дердi
орындау-
ға қатысу
2

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год (Республиканская гвардия Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 (выписка)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2006 год:
Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям  400 401 402 403 404 405 ;
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 400
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Участие в обеспечении безопасности охраняемых
лиц и выполнении церемониальных ритуалов"
на 2006 год
1.  Стоимость: 1488772 тысячи тенге (один миллиард четыреста восемьдесят восемь миллионов семьсот семьдесят две тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 в редакции - постановлением Правительства РК от 31 июля 2006 года N  470б .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:   Закон  Республики Казахстан от 5 декабря 1995 года "О Республиканской гвардии Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1428 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение безопасности Главы государства и иных охраняемых лиц; охраны особо важных государственных объектов; выполнение протокольных церемониальных мероприятий.
5. Задачи бюджетной программы:  участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц; участие в выполнении церемониальных ритуалов; охрана особо важных государственных объектов; а также зданий, сооружений и служебных помещений, перечень которых определяется Президентом Республики Казахстан; охрана эталонов Государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан; осуществление мероприятий в условиях режима военного и чрезвычайного положения в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Участие в
обеспечении
безопасности
охраняемых
лиц и выпол-
нении цере-
мониальных
ритуалов
2

008
Мемлекет-
тік органдар-
дың ғима-
раттарын,
үй-жай-
лары мен
құрылыс-
тарын
күрделі
жөндеу
Республикалық ұланның
объектілеріне мемле-
кеттік сараптама ұсын-
ған сараптама қорытын-
дысына сәйкес күрделі
жөндеуді іске асыру.
Жобалау-сметалық
құжаттарды әзірлеу
және мемлекеттік
сараптама жүргізу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
3
017
Ақпарат-
тық жүйе-
лердің
жұмыс
істеуін
қамтама-
сыз ету
және
мемлекет-
тік
органдар-
ды ақпарат-
тық-тех-
никалық
қамтама-
сыз ету.
Жұмсалатын материал-
дарды сатып алу.
Ақпараттық жүйелерді
және локальды тапсыр-
маларға ілесіп жүру.
Есептеу техникалық
құралдарына жүйелік-
техникалық қызмет
көрсету.
Есептеу техникасын
және лицензиялық
бағдарламалық қамта-
масыз етуді сатып алу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
4
021
1997-1998
жылдарда-
ғы әске-
ри қызметші-
лерге
үстемақы
төлеу
1997-1998 жылдарға
арналған сыйақы төлемі
бойынша берешекті
өтеу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
5
100
Орталық
ақпарат
62 бірлік санындағы
штат есебінде бекітіл-
ген лимиттің шегінде
әскери қызметшілер
мен қызметшілерді
ұстау.
Берілген тапсырмаларды
орындау мақсатында
орталық аппараттың
өмір тіршілігін қамта-
масыз ету үшін қажетті
тауарларды, жұмыстарды
және қызметтерді сатып
алу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
6
101
Әскери
бөлімдер
1634 бірлік санындағы
штат есебінде бекітіл-
ген лимиттің шегінде
қызметшілер мен қызметшілерді ұстау
және қамтамасыз ету.
Берілген тапсырмаларды
орындау мақсатында
әскери бөлімдердің
өмір тіршілігін
қамтамасыз ету үшін
қажетті қару-жарақты,
жабдықтарды, автомо-
биль техникасын, технологиялық жабдық-
тарды, байланыс құрал-
дарын, баспаханалық
жабдықтарды, музыкалық
аспаптарды және өзге
тауарларды, жұмыстарды
және қызметтерді
сатып алу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
7
102
Әскери
және өзге
техниканы
жаңғырту
және
сатып алу
Бөлімшелерді үнемі
жауынгерлік әзірлікте
ұстау үшін қажетті
қару-жарақ пен әскери
техниканы сатып алу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер :
Тікелей нәтиже:
күзетiлетiн адамдардың саны                             10 дейiн;
күзетілетiн объектiлердің саны                                 8;
өткiзiлген протоколдық рәсімдiк iс-шаралардың саны            95;
1997-1998 жылдарға сыйақы төлемiн алған әскер
қызметшiлердің саны                                          1132.
Ақырғы нәтиже:
% күзетiлетiн адамдардың қауiпсіздiгiнің қамтамасыз етiлуi    100;
% күзетiлетiн объектiлердің қауiпсiздiгiнің қамтамасыз етiлуi 100;
% протоколдық рәсiмдiк iс-шаралардың орындалуы                100;
% қару-жарақтың тиiстi норма бойынша қамтамасыз етiлуi        75;
% әскери және автомобиль техникасымен тиiстi норма бойынша
қамтамасыз етiлуi                                             80;
% технологиялы жабдықтардың тиiстi норма бойынша қамтамасыз
етілуi                                                       80.
Қаржы-экономикалық нәтижесi:
мемлекет Басшысының, өзге күзетiлетiн адамдар мен объектілердің
қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету және протоколдық рәсiмдiк iс-шараларды
орындау мақсатында ведомстволық мекемелердің жұмысын ұйымдастыру
үшiн орталық аппараттың 1 қызметкерiн ұстауға бiр жылдық
орташа шығыс (мың теңге)                                     1437;
мемлекет Басшысының, өзге күзетiлетiн адамдар мен объектiлердің
қауіпсiздiгiн қамтамасыз ету және протоколдық рәсiмдiк iс-шараларды
орындау үшін ведомстволық мекеменің 1 қызметкерiн ұстауға жылдық
орташа шығыс (мың теңге)                                      663;
1997-1998 жылдарға сыйақы төлемдерi бойынша 1 қызметкерге жылдық
орташа шығыс (мың теңге)                                     31,6.
Уақтылығы: жұмыстарды атқару жоспарына сәйкес iс-шаралардың
уақытында орындалуы                                           100.
Сапасы:
% өзiнің қауіпсіздiк жағдайына "қанағаттанған" күзетiлетiн
адамдар                                                       100.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
401-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2006 жылға арналған
"Республикалық ұлан объектілерін салу"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

008
Капитальный
ремонт зда-
ний, помеще-
ний и соору-
жений госу-
дарственных
органов
Осуществление
капитального ре-
монта объектов
Республиканской
гвардии согласно
представленным
экспертным зак-
лючениям госу-
дарственной экс-
пертизы.
Разработка
проектно-сметной
документации и
проведение го-
сударственной
экспертизы.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
3
017
Обеспечение
функциониро-
вания инфор-
мационных
систем и
информацион-
но-техничес-
кое обеспе-
чение госу-
дарственных
органов
Приобретение
расходных мате-
риалов.
Сопровождение
информационных
систем и локаль-
ных задач.
Системно-техни-
ческое обслужи-
вание средств
вычислительной
техники.
Приобретение вы-
числительной
техники и лицен-
зионного прог-
раммного обеспе-
чения.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
4
021
Премиальные
выплаты
военнослужа-
щим за 1997-
1998 годы
Погашение задол-
женности по пре-
миальным выпла-
там за 1997-998
годы.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
5
100
Центральный
аппарат
Содержание воен-
нослужащих и
служащих в пре-
делах утвержден-
ного лимита
штатной числен-
ности в количе-
стве 62 единиц.
Приобретение
товаров, работ,
услуг
необходимых
для обеспечения
жизнедеятельнос-
ти центрального
аппарата в целях
выполнения пос-
тавленных задач.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
6
101
Воинские
части
Содержание и
обеспечение
военнослужащих
и служащих в
пределах утвер-
жденного лимита
штатной числен-
ности в количе-
стве 1634 еди-
ниц.
Приобретение
вооружения, обо-
рудования, авто-
мобильной техни-
ки, технологи-
ческого оборудо-
вания, средств
связи, типограф-
ского оборудова-
ния, музыкальных
инструментов и
прочих товаров,
работ и услуг,
необходимых для
обеспечения
жизнедея-
тельности воинс-
ких частей в
целях выполнения
поставленных
задач.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
7
102
Модернизация и приобрете-
ние военной
и иной тех-
ники
Приобретение во-
оружения и воен-
ной техники,
необходимой для
поддержания под-
разделений в
постоянной бое-
вой готовности.
В те-
чение года
Республикан-
ская гвардия
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
Количество охраняемых лиц                                до 10;
количество охраняемых объектов                               8;
количество проведенных протокольных                         95;
церемониальных мероприятий
количество военнослужащих, получивших
премиальные выплаты                                       1132.
Конечный результат:
% обеспечения безопасности охраняемых лиц                  100;
% обеспечения безопасности охраняемых объектов             100;
% выполнения протокольных церемониальных ритуалов          100;
% обеспеченности по норме положенности вооружением          75;
% обеспеченности по норме положенности военной и
автомобильной техникой                                      80;
% обеспеченности по норме положенности
технологическим оборудованием                               80.
Финансово-экономический результат:
средние затраты в год на содержание 1-го сотрудника
центрального аппарата для организации работы
подведомственных учреждений в целях обеспечения
безопасности Главы государства, иных охраняемых
лиц и объектов и выполнения протокольных
церемониальных ритуалов (тыс. тенге)                      1437;
средние затраты в год на содержание 1-го
военнослужащего подведомственных учреждений для
обеспечения безопасности Главы государства,
иных охраняемых лиц и объектов и выполнения
протокольных церемониальных ритуалов (тыс. тенге)          663;
средние затраты в год на 1-го сотрудника по
премиальным выплатам за 1997-98 годы (тыс. тенге)         31,6.
Своевременность: своевременное выполнение мероприятий
в соответствии с планом проведения работ                   100.
Качество: охраняемых лиц, которые "удовлетворены"
состоянием своей безопасности                              100.
ПРИЛОЖЕНИЕ 401
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Строительство объектов Республиканской гвардии"
на 2006 год

1. Құны : 50000 мың теңге (елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнің дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының  12-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi :   республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Республикалық ұланның бөлiмшелерiн үнемi жауынгерлiк әзiрлiкте ұстау үшін Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының инфрақұрылымын дамыту және жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi :   Республикалық ұлан объектiлерiнің құрылысын салу жолымен келiсiм-шарт бойынша әскери қызметшілердi үнемi жауынгерлiк әзiрлiкте ұстау және оларды ынталандыру үшiн жағдай жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары
N п/п
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағдар-
лама-
лардың
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орын-
даушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Республи-
калық
ұлан
объекті-
лерін
салу
"2006 жылға арналған
республикалық бюджет
туралы" Қазақстан
Республикасының 2005
жылғы 9 желтоқсандағы
N 1228 Заңын iске асыру туралы"
Қазақстан Республика-
сы Үкiметінің қаулысы-
на сәйкес сома шегінде
инвестициялық жобаны
iске асыру:
"Алматы қаласындағы
әскери қызметшілер
үшiн 60 отбасына
Қазақстан Республикасы
Республикалық ұланы
жатақханасының
жобалау-сметалық
құжаттамасын әзiрлеу
және мемлекеттік сараптамадан өткізу
және бекiтілген
жобалау-сметалық
құжаттамаға сәйкес
құрылысын салу.
ақпан-
желтоқ-
сан
Республи-
калық
ұлан
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер :
Тiкелей нәтиже:
Мемлекеттiк сараптамадан өткен бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттар, 60 отбасына арналған Республикалық ұлан жатақханасының құрылысын салу бойынша атқарылған жұмыстардың көлемiн.
Ақырғы нәтиже:
Республикалық ұланның әскери қызметшілеріне жағдай жасау үшін Республикалық ұланның объектiлерiн пайдалануға беру.
Уақтылығы:
Жұмыстарды атқару жоспарына және жасалған келiсiмдерге сәйкес құрылыс-монтаждау жұмыстарын орындау.
Сапасы: құрылыс нормалары мен ережелерiне сәйкес.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
402-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2006 жылға арналған
"Әскери қызметшілерді және олардың отбасы мүшелерін емдеу"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 47539 мың теңге (қырық жетi миллион бес жүз отыз тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнің дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының  13-бабы .

1. Стоимость:  50000 тысяч тенге (пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 12  Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  развитие и улучшение инфраструктуры Республиканской гвардии Республики Казахстан для поддержания постоянной боевой готовности подразделений Республиканской гвардии.
5. Задачи бюджетной программы:  создание условий для постоянной боевой готовности и стимулирование военнослужащих по контракту путем строительства объектов Республиканской гвардии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Строительст-
во объектов
Республикан-
скоЙ гвардии
Реализация ин-
вестиционного
проекта в преде-
лах сумм, сог-
ласно постанов-
лению Правитель-
ства Казахстан
"О реализации
Закона Республи-
ки Казахстан "О
республиканском
бюджете на 2006
год" от 9 декаб-
ря 2005 года N
1228:
разработка и
проведение госу-
дарственной экс-
пертизы проект-
но-сметной доку-
ментации и
строительство в
соответствии с
утвержденной
проектно-сметной
документацией
общежития Рес-
публиканской
гвардии Респуб-
лики Казахстан
на 60 семей для
военнослужащих
в городе Алматы.
февраль-
декабрь
Республикан-
ская гвардия
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
Утвержденная проектно-сметная документация прошедшая государственную экспертизу, объем выполненных работ по строительству общежития Республиканской гвардии на 60 семей.
Конечный результат:
Ввод в эксплуатацию объектов Республиканской гвардии для создания условий военнослужащим Республиканской гвардии и повышение боевой готовности.
Своевременность:
Выполнение строительно-монтажных работ согласно графику производства работ и в соответствии с заключенными договорами.
Качество: согласно строительным нормам и правилам.
ПРИЛОЖЕНИЕ 402
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Лечение военнослужащих и членов их семей"
на 2006 год
1. Стоимость:  47539 тысяч тенге (сорок семь миллионов пятьсот тридцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 13  Закона Республики Казахстане от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерiне мамандандырылған медициналық көмек көрсетудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнің науқастану пайызын мейлiнше азайту; барлық науқастарға медициналық қызметті толық көлемде көрсету үшiн қажетті медикаменттермен және медициналық препараттармен барынша қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N п/п
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағдар-
лама-
лардың
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орын-
даушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Әскери
қызметші-
лерді
және
олардың
отбасы
мүшелерін
емдеу
2
021
1997-1998
жылдарда-
ғы әскери
қызметші-
лерге
үстемақы
төлеу
1997-1998 жылдарға
арналған сыйақы төлемі
бойынша берешекті
өтеу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
3
100
Әскери
қызметші-
лерді
және
олардың
отбасы
мүшелерін
емдеу
54 бірлік санындағы
штат есебінде бекітіл-
ген лимит шегінде
әскери қызметшілер мен
қызметшілерді ұстау.
Әскери қызметшілерге
медициналық көмек
көрсету мақсатында
Республикалық ұлан
Госпиталінің қызмет
істеуі үшін қажеттi
тауарларды, жұмыстар
мен қызметтердi сатып
алу.
Әскери қызметшілердi
емдеу үшін қажетті
медикаменттер мен
негізгі құралдарды
сатып алу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер :
Тiкелей нәтиже:
Сапалы медициналық қамтамасыз етiлудi алу үшін әскери қызметшiлер
мен олардың отбасы мүшелерiнің өтiнiш жасау саны            13433;
1997-1998 жылдардың сыйақысын алған әскери қызметшiлердің саны 11.
Ақырғы нәтиже:
% әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерiнің науқастану
деңгейiнің төмендеуi                                           30.
Қаржы-экономикалық тиiмдiлiгi:
1 әскери қызметшiнi медициналық қамтамасыз етуге жылына жұмсалатын
орташа шығыс (мың теңге)                                       0,9;
1 қызметкердi ұстауға жылына жұмсалатын орташа шығыс
1997-1998 жылдардың сыйақысын төлеу бойынша 1 қызметкерге
жұмсалатын орташа шығыс (мың теңге)                            48,4.
Уақтылығы:
тереңдетiлген медициналық тексерудi мерзiмінде өткен әскери
қызметшілердің үлесi (%)                                       100;
уақытында медициналық ем алған әскери қызметшілер (%)          100.
Сапасы:
% сапасына және уақтылығына қанағаттанған әскери қызметшілер
мен олардың отбасы мүшелерi (%)                                100.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
403-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2006 жылға арналған
"Жоғары кәсіптік білімді мамандар даярлау"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение военнослужащих и членов их семей квалифицированной медицинской помощью.
5. Задачи бюджетной программы:  минимизировать процент заболеваемости военнослужащих и членов их семей; максимально обеспечить всех больных медикаментами и медицинскими препаратами, необходимыми для оказания полного спектра медицинских услуг.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
003
Лечение
военнослужа-
щих и членов
их семей
2
021
Премиальные
выплаты
военнослужа-
щим за
1997-1998
годы
Погашение задол-
женности по пре-
миальным выпла-
там за
1997-1998 годы.
В тече-
ние года
Республикан-
ская гвардия
3
100
Лечение
военнослужа-
щих и членов
их семей
Содержание воен-
нослужащих и
служащих в пре-
делах утвержден-
ного лимита
штатной числен-
ности в количе-
стве 54 единиц.
Приобретение то-
варов, работ и
услуг, необходи-
мых для функцио-
нирования Госпи-
таля Республика-
нской гвардии,
в целях обеспе-
чения военнослу-
жащих медицинс-
кой помощью.
Прибретение ме-
дикаментов и ос-
новных средств,
необходимых для
лечения военно-
служащих.
В тече-
ние года
Республикан-
ская гвардия
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
количество обращений военнослужащих и членов
их семей для получения качественного медицинского
обеспечения                                              13433;
количество военнослужащих, получивших премиальные
выплаты за 1997-1998 годы                                   11.
Конечный результат:
% снижения уровня заболеваемости среди военнослужащих
и членов их семей                                           30.
Финансово-экономический результат:
средние затраты в год на медицинское обеспечение 1-го
человека (тыс. тенге)                                      0,9;
средние затраты в год на 1-го сотрудника
по премиальным выплатам за 1997-98 года (тыс. тенге)      48,4;
Своевременность:
доля военнослужащих, прошедших в срок углубленное
медицинское обследование (%)                               100.
% военнослужащих своевременно получивших
медицинское лечение                                        100.
Качество:
% военнослужащих и членов их семей, удовлетворенных
качеством и своевременностью лечения                       100.
ПРИЛОЖЕНИЕ 403
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Подготовка специалистов с высшим профессиональным
образованием" на 2006 год

1. Құны :   2060 мың теңге (екі миллион алпыс мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі : "Әскери қызметшілер мен отбасы мүшелерінің дәрежесі және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының  15-бабы , "Қазақстан Республикасының ұланы туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының  8-бабы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері :   республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   жоғарғы әскери білімді мамандарды даярлау.
5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері : барынша жоғары білікті кадрлармен жасақталуы мүмкін әскери лауазымдардың пайызын ұлғайту, жоғарғы әскери білімі бар әскери қызметшілердің пайызын көбейту.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары :
N п/п
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағдар-
лама-
лардың
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орын-
даушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Жоғары
кәсіптік
білімді
мамандар
даярлау
Республикалық ұланның
офицерлер құрамын
Ресей Федерациясының
жоғарғы әскери-оқу
орындарында даярлау,
сондай-ақ олардың
кәсіби деңгейін арттыру мақсатында
біліктілікті арттыру
курстарында оқыту.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер :
Тiкелей нәтиже:
жоғары әскери бiлім алған әскери қызметшiлер саны            5;
бiлiктiлікті арттыру курстарында оқып жүрген әскери қызметшілердің
саны                                                         4.
Ақырғы нәтиже:
жоғары әскери білімi бар әскери қызметшілермен жасақталған әскери
лауазымдардың саны                                           312;
жоғары әскери бiлiмi бар әскери қызметшілермен толығымен
жасақталатын әскери лауазымдардың саны                       117;
жоғары әскери бiлiмi бар әскери қызметшiлермен толығымен
жасақталатын әскери лауазымдардың саны                       195.
Қаржы-экономикалық нәтижесi:
ЖОО-ның 1 тыңдаушысын оқытудың орташа құны (мың теңге)       329;
Біліктілікті арттыру курстарында 1 тыңдаушыны оқытудың
орташа құны (мың теңге)                                      132.
Уақтылығы: оқу үшiн төлемнің уақытында аударылуы
Сапасы:
% оқу жылында оқу бағдарламасын меңгерген әскери қызметшiлер 100;
% ЖӘОО түлектерiнің санына және сапасына қанағаттанған
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы құрылымдық
бөлiмшелерiнің басшылары                                     100.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
404-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2006 жылға арналған
"Әскери қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость:  2060 тысяч тенге (два миллиона шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 15  Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей";  статья 8  Закона Республики Казахстан от 5 декабря 1995 года "О Республиканской гвардии Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы:  подготовка специалистов с высшим военным образованием.
5. Задачи бюджетной программы:  максимально увеличить процент воинских должностей, которые могут быть укомплектованы высококвалифицированными кадрами; увеличить процент военнослужащих, имеющих высшее военное образование.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные
исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
004
Подготовка
специалистов
с высшим
профессиона-
льным обра-
зованием
Подготовка офи-
церского соста-
ва Республикан-
ской гвардии в
высших военно-
учебных заведе-
ниях Российской
Федерации, а
также обучение
на курсах повы-
шения квалифи-
кации в целях
повышения их
профессиональ-
ного уровня.
В тече-
ние года
Республикан-
ская гвардия
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
количество военнослужащих, получивших высшее
военное образование                                          5;
количество военнослужащих, обучившихся на курсах
повышения квалификации                                       4.
Конечный результат:
количество должностей подлежащих укомплектованию
военнослужащими с высшим военным образованием              312;
количество воинских должностей, укомплектованных
военнослужащими с высшим военным образованием              117;
количество воинских должностей, подлежащих
доукомплектованию
военнослужащими с высшим военным образованием              195.
Финансово-экономический результат:
средняя стоимость обучения 1-го слушателя ВУЗа
(тыс. тенге)                                               329;
средняя стоимость обучения 1-го слушателя
на курсах повышения квалификации (тыс. тенге)              132.
Своевременность:
своевременное перечисление оплаты за обучение
Качество:
% военнослужащих, освоивших программу обучения
за учебный год                                             100;
% руководителей структурных подразделений
Республиканской гвардии Республики Казахстан
удовлетворенных количеством и качеством
выпускников ВУЗов                                          100.
ПРИЛОЖЕНИЕ 404
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Обеспечение жильем военнослужащих"
на 2006 год

1. Құны : 100000 мың теңге (бiр жүз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнің дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының  12-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының әскери қызметшілерiн тұрғын үймен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : тұрғын үйге мұқтаж әскери қызметшілердің санын кеміту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N п/п
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағдар-
лама-
лардың
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орын-
даушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Әскери
қызметші-
лерді
тұрғын
үймен
қамтама-
сыз ету
Қазақстан Республикасы
Республикалық ұланының
әскери қызметшілеріне
тұрғын үй сатып алу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер :
Тікелей нәтиже:
тұрғын үй алған адамдардың саны                        17.
Ақырғы нәтиже:
% тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын жақсартқан әскери қызметшiлер
(259 мұқтаждардың ішінен 17 әскери қызметшіні)         6,5.
Қаржы-экономикалық нәтижесі:
сатып алынған тұрғын үйдің 1 шаршы метрiнiң орташа құны
(мың теңге)                                            91;
1 пәтердің орташа құны (мың теңге)                     5883.
Уақтылығы: тұрғын үймен уақытында қамтамасыз етiлуi.
Сапасы: % сатып алынған тұрғын үйдің сапасына қанағаттанған
әскери қызметшілер                                     100.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1235 қаулысына
405-ҚОСЫМША
678 - Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшісi
2006 жылға арналған
"Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің басқа да
көріністеріне қарсы күрес"
деген 110 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 75000 мың теңге (жетпiс бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "2004-2006 жылдары Қазақстан Республикасында терроризммен, экстремизммен және сепаратизммен күресудің мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2004 жылғы 16 наурыздағы N 1305 Жарлығы; "2004-2006 жылдары Қазақстан Республикасында терроризммен, экстремизммен және сепаратизммен күресудің мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 сәуiрдегi N 483-17қ қаулысы.

1. Стоимость:  100000 тысяч тенге (сто миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  статья 12  Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей".
3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  обеспечение военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан жильем.
5. Задачи бюджетной программы:  минимизировать количество военнослужащих нуждающихся в жилье.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
005
Обеспечение
жильем воен-
нослужащих
Приобретение
жилья военно-
служащим Рес-
публиканской
гвардии Респуб-
лики Казахстан.
январь-
декабрь
Республикан-
ская гвардия
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
количество человек, получивших жилье                        17.
Конечный результат:
% военнослужащих, улучшивших жилищно-бытовые условия
(17 военнослужащих из 259 нуждающихся)                     6,5.
Финансово-экономический результат:
средняя стоимость 1-го квадратного метра
площади приобретенного жилья (в тыс. тенге)                 91;
средняя стоимость 1-й квартиры (тыс. тенге)               5883.
Своевременность: своевременное обеспечение жильем.
Качество: % военнослужащих, которые удовлетворены
качеством приобретенного жилья                             100.
ПРИЛОЖЕНИЕ 405
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2005 года N 1235
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
110 "Борьба с терроризмом и иными проявлениями
экстремизма и сепаратизма" на 2006 год
1. Стоимость:  75000 тысяч тенге (семьдесят пять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2004 года N 1305 "О Государственной программе борьбы с терроризмом, экстремизмом и сепаратизмом в Республике Казахстан на 2004-2006 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 483-17с "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с терроризмом, экстремизмом и сепаратизмом в Республике Казахстан на 2004-2006 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi :   республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : терроризмдік, экстремизмдiк және сепаратистік бағыттарындағы қылмыстарды ескерту, анықтау және жолын кесу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : терроризмдік, экстремизмдiк және сепаратизм бағыттарындағы қылмыстарды ескерту, анықтау және жолын кесу бойынша ведомствоаралық шұғыл-алдын алу iс-шаралары мен арнайы операцияларға қатысу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N п/п
Бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағ-
дар-
лама
коды
Кіші
бағдар-
лама-
лардың
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орын-
даушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
110
Терро-
ризмге,
және
экстре-
мизм мен
сепара-
тизмнің
басқа да
көрініс-
теріне
қарсы
күрес
Терроризммен және
экстремизм мен сепара-
тизмнің өзге көрінес-
терінен төнетін
қатерді болдырмау үшін
қажетті қару-жарақ,
арнайы және техникалық
құралдарын сатып алу.
Жыл
бойы
Республи-
калық
ұлан
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер : Тікелей нәтиже:
күзетiлетiн объектiлердің саны                      8.
Ақырғы нәтиже:
% күзетiлетiн объектiлердің арнайы және техникалық
құралдармен жарақталуы                              100.
Қаржы-экономикалық нәтижесi:
арнайы және техникалық құралдармен қамтамасыз етiлген 1 әскери
қызметшiге жұмсалатын орташа шығыс (мың теңге)      62.
Уақтылығы:
Өткiзiлетін iс-шаралар жоспарына сәйкес iс-шараларды
уақытында орындау                                   100.
Сапасы:
% "қанағаттанарлық" және одан да жоғары деп террористiк
актiлердi болдырмау жөнiндегi iс-қимылдың уақыттылығын
бағалаған республика азаматтары                     100.

3. Источники финансирования бюджетной программы:  средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы:  предупреждение, выявление, и пресечение преступлений террористической, экстремистской и сепаратистской направленности.
5. Задачи бюджетной программы:  участие в межведомственных оперативно-профилактических мероприятиях и специальных операциях по предупреждению, выявлению и пресечению преступлений террористической, экстремистской и сепаратистской направленности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
N
п/п
Код
про-
гра-
ммы
Код
под-
про-
гра-
ммы
Наименование
программы
(подпро-
граммы)
Мероприятия
по реализации
программы
(подпрограмм)
Сроки
реали-
зации
Ответственные исполнители
1
2
3
4
5
6
7
1
110
Борьба с тер-
роризмом и
иными проявле-
ниями экстре-
мизма и сепа-
ратизма
Приобретение
вооружения,
специальных и
технических
средств необ-
ходимых для
предотвраще-
ния угроз
терроризма и
иных проявле-
ний экстре-
мизма и сепа-
ратизма.
В тече-
ние года
Республикан-
ская гвардия
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
Прямой результат:
количество охраняемых объектов                               8.
Конечный результат:
% оснащенности охраняемых объектов специальными и
техническими средствами                                    100.
Финансово-экономический результат:
средние затраты на 1 военнослужащего
обеспеченного специальными и техническими
средствами (тыс. тенге)                                     62.
Своевременность:
Своевременное выполнение мероприятий
в соответствии с планом проводимых мероприятий             100.
Качество:
% граждан республики оценивших своевременность
действий по предотвращению террористических актов,
как "удовлетворенное" и выше                               100.