Облыс әкімдігі мен әкімінің кейбір кесімдеріне өзгеріс енгізу және күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы № 9 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыс әкімінің кейбір шешімдеріне өзгеріс енгізу және күші жойылды деп тану туралы" облыс әкімінің 2004 жылғы 16 тамыздағы № 22 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін;
1- тармағы алынып тасталсын.
2. Қосымшаға сәйкес облыс әкімдігі мен әкімінің кейбір кесімдерінің күші жойылды деп танылсын.
ОБЛЫС ӘКІМІ М. ҚҰЛ-МҰХАММЕД
Облыс әкімдігінің 1 ақпандағы 2007 жылғы № 9 қаулысына қосымша
Облыс әкімдігі мен әкімінің күшін жойған кейбір кесімдерінің тізбесі
1. "Облыстың балық қорларын пайдалануды жақсарту шаралары туралы" облыс әкімінің 1997 жылғы 10 сәуірдегі № 472 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінің Тізілімінде 507 нөмірімен тіркелген).
2. "Салық салу объектілерінің бірыңғай есебін жүргізу және толық қамтылуын қамтамасыз ету жөніндегі Ережені бекіту туралы" облыс әкімінің 1998 жылғы 2 қыркүйектегі № 778 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінің Тізілімінде 2547 нөмірімен тіркелген).
3. "Облыс сауда мекемелері мен базарларда сатылатын ас тұзының сапасын бақылауды күшейту туралы" облыс әкімінің 1999 жылғы 27 желтоқсандағы № 108 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінің Тізілімінде 7327 нөмірімен тіркелген, облыс әкімінің 2004 жылғы 16 тамыздағы № 22 "Облыс әкімінің кейбір шешімдеріне өзгеріс енгізу және күші жойылды деп тану туралы" шешімімен өзгеріс енгізілген).
4. "Облыстың азаматтық қорғаныс пен төтенше жағдайлар күштері мен құралдарын су тасқынына қарсы шараларға дайындау туралы" облыс әкімінің 2000 жылғы 14 ақпандағы № 149 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінің Тізілімінде 7369 нөмірімен тіркелген).
5. "Байқоңыр қаласы бойынша тұрғын үй - коммуналдық қызметтердің нормативтерін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2002 жылғы 2 тамыздағы № 302 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінің Тізілімінде 13066 нөмірімен тіркелген).
6. "Табиғатты қорғау іс шаралары тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 735 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінің Тізілімінде 18901 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" газетінде 2004 жылғы 23 қаңтарда, "Сыр бойы" газетінде 2004 жылғы 17 қаңтарда жарияланған).

О внесении изменения в признании утратившими силу некоторых актов акимата и акима области
Постановление акимата Кызылординской области от 1 февраля 2007 года № 9
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в решение акима области от 16 августа 2004 года № 22 "О внесении изменения и признании утратившими силу некоторых решений акима области" следующее изменение:
пункт 1 исключить.
2. Признать утратившими силу некоторые акты акимата и акима области согласно приложению.
АКИМ ОБЛАСТИ М. КУЛ-МУХАММЕД
Приложение к постановлению акимата области от 1 февраля 2007 года № 9
Перечень утративших силу некоторых актов акимата и акима области
1. Решение акима области от 10 апреля 1997 года № 472 "О мерах по улучшению использования рыбных ресурсов области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 507).
2 Решение акима области от 2 сентября 1998 года № 778 "Об утверждении Положения об обеспечении полноты охвата и единого учета объектов налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2547).
3. Решение акима области от 27 декабря 1999 года № 108 "Об усилении контроля за качеством пищевой поваренной соли, реализуемых на рынках и торговых предприятиях области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7327, с изменением, внесенным решением акима области от 16 августа 2004 года № 22 "О внесении изменения и признании утратившими силу некоторых решений акима области).
4. Решение акима области от 14 февраля 2000 года № 149 "О подготовке средств гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций области к противопаводковым мероприятиям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7369).
5 Постановление акимата области от 2 августа 2002 года № 302 "Об утверждении нормативов на жилищно-коммунальные услуги по городу Байконур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13066).
6 Постановление акимата области от 31 декабря 2003 года № 735 "Об утверждении перечня природоохранных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 18901, опубликовано в газетах "Кызылординские вести" 23 января 2004 года, "Сыр бойы" 17 января 2004 года).