Қызыләскер ауылдық округі Черное ауылы Абай көшесінде ветеринариялық режимді алу туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 20 тамыздағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Лебяжі ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы міндетін атқарушының 2013 жылғы 12 тамыздағы № 2-19/349 ұсынысы негізінде, Қызыләскер ауылдық округі Черное ауылының Абай көшесінде ауыл шаруашылық жануарларының құтыру ауруын алдын алу бойынша барлық ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешенінің орындалуына байланысты, Қызыләскер ауылдық округінің әкімі міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызыләскер ауылдық округі Черное ауылының Абай көшесіндегі ветеринариялық режим алынсын.
2. Қызыләскер ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 8 мамырдағы "Қызыләскер ауылдық округі Черное ауылының Абай көшесінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгілеу туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде 2013 жылғы 17 мамырда № 3537 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 маусымда "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 22/100 санында жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ауылдық округ
әкімінің міндетін атқарушы А. Кумпекеев

О снятии ветеринарного режима по улице Абая села Черное Кызыласкерского сельского округа
Решение акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 20 августа 2013 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления исполняющей обязанности главного инспектора Лебяжинского района от 12 августа 2013 года за № 2-19/349, в связи с выполнением комплекса всех ветеринарно-санитарных мероприятий по предупреждению болезни бешенства сельскохозяйственных животных по улице Абая села Черное Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района, исполняющий обязанности акима Кызыласкерского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ветеринарный режим с улицы Абая села Черное Кызыласкерского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Кызыласкерского сельского округа от 8 мая 2013 года № 1 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий по улице Абая села Черное Кызыласкерского сельского округа" (зарегистрированное 17 мая 2013 года № 3537 в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов, опубликованное в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" 1 июня 2013 года за № 22/100).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа А. Кумпекеев