Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің Құйған ауылына шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 2 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитарлық инспекторының 2014 жылғы 17 шілдедегі № 519 ұсынысына сәйкес, Құйған аулдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің Құйған ауылында ірі қара малдың арасынан құтырық ауыруының шығуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Құйған ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің Құйған ауылына шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 12 мамыр № 3307 болып тіркелген) № 1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Құйған ауылдық округінің әкімі М.Кусаинов

О снятии ограничительных мероприятий на участке села Куйган Куйганского сельского округа
Решение акима Куйганского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2014 года № 2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Курчумского района №519 от 17 июля 2014 года, аким Куйганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительных мероприятий на участке села Куйган Куйганского сельского округа в связи с возникновением заболевания бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Куйганского сельского "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Куйган Куйганского сельского округа Курчумского района" № 1 от 24 апреля 2014 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3307 от 12 мая 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
Аким Куйганского сельского округа М.Кусаинов