Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 9 қазандағы № 830 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаменті (С.В. Пономарев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 546 бұйрығының күші жойылсын.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі                               Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 9 қазандағы
№ 830 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің күші
жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi өрт күзетiнiң Жауынгерлiк жарғысын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1993 жылғы 5 шілдедегі № 253 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 67 болып тіркелген);
2. «Қазақстан Республикасы IIМ оқу мекемелерiнiң ғылыми-зерттеу және редакциялық-баспагерлiк қызметiн реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1995 жылғы 6 қыркүйектегі № 225 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 332 болып тіркелген);
3. «Қуғын-сүргiн кезеңiнде Қазақстан Республикасыyның аумағына күштеп көшiрiлген Қазақстан Республикасы азаматтарының паспорттарындағы ұлты туралы жазбаны өзгерту тәртiбi туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1995 жылғы 6 қыркүйектегі № 225 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 143 болып тіркелген);
4. «Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтары мен азаматтығы жоқ адамдарға саяси баспана беру тәртiбi туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 30 қаңтардағы № 23 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 288 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 октября 2015 года № 830
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра внутренних дел Республики согласно приложению к настоящему приказу.
2. Юридическому департаменту Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Пономарев С.В.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства .
3. Отменить приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 октября 2012 года № 546 «О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан».
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр
внутренних дел
Республики Казахстан                       К. Касымов
Приложение
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 9 октября 2015 года № 830
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра внутренних дел Республики Казахстан
1. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 июля 1993 года № 253 «Об утверждении Боевого устава пожарной охраны Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 67);
2. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 сентября 1995 года № 225 "О регламентации научно-исследовательской и редакционно-издательской деятельности учебных заведений МВД Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 332);
3. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 ноября 1995 года № 263 "Об утверждении Инструкция о порядке изменения записи о национальности в паспортах граждан Республики Казахстан, насильственно переселенных в период репрессий на территорию Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 143);
4. Приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 30 января 1996 года № 23 "Об объявлении Указа Президента Республики Казахстан "О порядке предоставления политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 288);

5. «Қазақстан Республикасындағы шетел азаматтары мен азаматтығы жоқ адамдарға саяси баспана беру тәртiбi туралы «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1996 жылғы 30 қаңтардағы № 23 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 23 қыркүйектегі № 559 бұйрығы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3904 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінің 2005 жылғы 14 желтоқсандағы № 169-170(796) санында жарияланған).

5. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 сентября 2005 года № 559 "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 января 1996 года № 23 "Об объявлении Указа Президента Республики Казахстан "О порядке предоставления политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3904, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 14 декабря 2005 года № 233).