Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп ұстау мен қорғау Ережесін белгілеу туралы" №32-189 шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Алматы облысы мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 49-282 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына, сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облысының елді мекендеріндегі жасыл желектерді күтіп ұстау мен қорғау Ережесін белгілеу туралы" №32-189 шешімінің (2010 жылғы 22 сәуірде Алматы облыстық әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2048 нөмірімен енгізілген, 2010 жылғы 1 мамырдағы № 53 "Жетісу" және 2010 жылғы 1 мамырдағы № 53 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Т.Жапарқұл
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Е.Келемсеиіт

О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата №32-189 от 12 апреля 2010 года "Об установлении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 29 октября 2015 года № 49-282
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата №32-189 от 12 апреля 2010 года "Об установлении Правил содержания и защиты зеленых насаждений в населенных пунктах Алматинской области" (зарегистрированное Департаментом юстиции Алматинской области в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 апреля 2010 года N 2048, опубликованное в газетах "Жетысу" от 1 мая 2010 года №53 и "Огни Алатау" от 1 мая 2010 года №53).
Председатель сессии
областного маслихата Т.Жапаркул
Секретарь
областного маслихата Е.Келемсеит