"Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 24 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 267 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 24 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1900 болып тіркелген, 2013 жылдың 28 наурызда "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
"Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б. Орынбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 30 января 2013 года № 24 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Жамбылской области от 2 ноября 2015 года № 267
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 30 января 2013 года № 24 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1900, опубликовано 30 марта 2013 года в газете "Знамя труда").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
акима области Б. Орынбеков