Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 32/1 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХХХІІ сессиясының төрағасы
С.Махметов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихат
хатшысының м.а.
С.Кашенцева
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 32/1 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "Иттер мен мысықтарды ұстау қағидалары туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 21 маусымдағы №5/15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 20 шілде №1807 тіркелген, 2012 жылғы 28 шілдеде №88 "Солтүстік Қазақстан", №88 "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған).
2. "Иттер мен мысықтарды ұстау Қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 20 маусымдағы №26/20 шешімі (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 шілде №2872 тіркелген, 2014 жылғы 29 шілдеде №92 "Солтүстік Қазақстан", №92 "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған).
3. "Иттер мен мысықтарды ұстау Қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 30 қарашадағы №9/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 25 желтоқсанда №2032 тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсанда №156 "Солтүстік Қазақстан", №156 "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған).
4. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 19 наурыздағы № 13/28 Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың шешімімен бекітілген Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1 тармағы (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 сәуірде № 2257 тіркелген, 2013 жылғы 4 мамырда №52 "Солтүстік Қазақстан", №52 "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Северо- Казахстанского областного маслихата
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 21 января 2015 года № 32/1
В соответствии с подпунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Северо-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель ХХХІІ сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
С.Махметов
И.о. секретаря
Северо-Казахстанского
областного маслихата
С.Кашенцева
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 января 2015 года № 32/1
Перечень утративших силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О Правилах содержания собак и кошек" от 21 июня 2012 года № 5/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июля 2012 года под № 1807, опубликовано в газетах от 28 июля 2012 года "Солтүстік Қазақстан" № 88, "Северный Казахстан" № 88).
2. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 июня 2014 года № 26/20 "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2012 года № 5/15 "О Правилах содержания собак и кошек"" (зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2014 года № 2872, опубликовано в газетах от 29 июля 2014 года "Солтүстік Қазақстан" № 92, "Северный Казахстан" № 92).
3. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2012 года № 9/3 "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2012 года № 5/15 "О Правилах содержания собак и кошек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 декабря 2012 года под № 2032, опубликовано в газетах от 29 декабря 2012 года "Солтүстік Қазақстан" № 156, "Северный Казахстан" № 156).
4. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата, утвержденных решением Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений в некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2013 года № 13/28 (зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2013 года под № 2257, опубликовано в газетах от 4 мая 2013 года "Солтүстік Қазақстан" № 52, "Северный Казахстан" № 52).

5. "Солтүстік Қазақстан облысы елдi мекендерiнiң аумақтарын абаттандыру, елдi мекендерiнiң аумағындағы жасыл желектердi күтiп-ұстау және қорғау Қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 24/22 Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың шешімі (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде № 2674 тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірде №52 "Солтүстік Қазақстан", №53 "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған).

5. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 24/22 "Об утверждении Правил благоустройства территорий населенных пунктов, содержания и защиты зеленых насаждений на территории населенных пунктов Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 апреля 2014 года под № 2674, опубликовано в газетах от 25 апреля 2014 года "Солтүстік Қазақстан" № 52, "Северный Казахстан" № 53).