Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 176 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, сондай-ақ «Мемлекеттік статистика туралы» 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны мен оны толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 10 тамыздағы № 207 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6453 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) 2010 жылғы 9 қарашадағы № 461-468 (26311);
2) «Еңбек бойынша есеп» 1-Е статистикалық нысанына 2-қосымша» жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны мен оны толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 276 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6577 болып тіркелген);
3) «Еңбек бойынша есеп» 1-Е статистикалық нысанына 2-қосымша» жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 276 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2012 жылғы 1 қарашадағы №305 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8127 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған 2013 жылғы 15 мамырдағы № 126 (28065)) күші жойылды деп танылсын.
2. Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты бес жұмыс күнінің ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің мүдделі құрылымдық бөлімшелерінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы                      Ә. Смайлов
«КЕЛІСЕМІН»
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі
______________ Б. Сұлтанов

О признании утратившими силу некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 9 ноября 2015 года № 176
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», а также с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 10 августа 2010 года № 207 «Об утверждении статистической формы и инструкции по ее заполнению ведомственного статистического наблюдения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6453, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 6 октября 2010 года № 263 (26324));
2) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 30 сентября 2010 года № 276 «Об утверждении статистической формы общегосударственного статистического наблюдения «Приложение 2 к статистической форме 1-Т «Отчет по труду» и инструкции по ее заполнению (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6577);
3) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 1 ноября 2012 года № 305 «О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 30 сентября 2010 года № 276 «Об утверждении статистической формы общегосударственного статистического наблюдения «Приложения 2 к статистической форме 1-Т «Отчет по труду» и инструкций по ее заполнению» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8127, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 15 мая 2013 года № 164-165 (27438-27439)).
2. Управлению планирования статистической деятельности в течение пяти рабочих дней довести настоящий приказ до сведения заинтересованных структурных подразделений Комитета по статистике Министерства национальной Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель
Комитета по статистике
Министерства национальной
экономики Республики Казахстан             А. Смаилов
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
________ Б. Султанов
30 ноября 2015 года