Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 32-3 шешімі
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол койылған күннен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
ХХХІІ сессиясының төрайымы                 С. Мәмбетова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 32-3 шешіміне қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 20-3 "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2948 санымен тіркелген, 2014 жылғы 17 маусымдағы № 27 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 25-2 "Жылыой ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3057 санымен тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда № 3 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-7 "Жылыой ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3077 санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда № 4 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27 наурыздағы № 27-7 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 25-2 "Жылыой ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3147 санымен тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде № 15 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2015 года № 32-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель XХХІІ сессии
районного маслихата                        Мамбетова С.
Секретарь районного
маслихата                                  Кенганов М.
Приложение
к решению районного маслихата
от 18 сентября 2015 года № 32-3
Перечень решений Жылыойского районного маслихата утративших силу
1. Решение районного маслихата от 25 июня 2014 года № 20-3 "О назначении материального обеспечения детям-инвалидам обучающимся на дому" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2948, опубликовано в газете "Кен Жылой" 17 июня 2014 года № 27);
2. Решение районного маслихата от 3 декабря 2014 года № 25-2 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Жылыойском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3057, опубликовано в газете "Кен Жылой" 22 января 2015 года № 3);
3. Решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 26-7 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жылыойского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3077, опубликовано в газете "Кен Жылой" 29 января 2015 года № 4);
4. Решение районного маслихата от 27 марта 2015 года № 27-7 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 3 декабря 2014 года № 25-2 "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Жылыойском районе"" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3147, опубликовано в газете "Кен Жылой" 16 апреля 2015 года № 15);