Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы N 351 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Мыналардың:
1) "Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық және аудандық маңызы бар ақылы автомобиль жолдарын және көпір өткелдерін пайдалану тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3989, 2015 жылғы 22 маусымдағы № 70 (17159) "Дидар", 2015 жылғы 23 маусымдағы № 72 (19671) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2) "Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық және аудандық маңызы бар ақылы автомобиль жолымен жүріп өту үшін ақы алу қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 111 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3983, 2015 жылғы 17 маусымдағы № 68 (17157) "Дидар", 2015 жылғы 16 маусымдағы № 69 (19668) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Д. Ахметов

О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 декабря 2015 года № 351
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
1) постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении порядка и условий эксплуатации платных автомобильных дорог и мостовых переходов общего пользования областного и районного значения" от 28 апреля 2015 года № 110 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3989, опубликованное в газетах "Дидар" от 22 июня 2015 года № 70 (17159), "Рудный Алтай" от 23 июня 2015 года № 72 (19671);
2) постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении Правил взимания платы за проезд по платной автомобильной дороге общего пользования областного и районного значения" от 28 апреля 2015 года № 111 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3983, опубликованное в газетах "Дидар" от 17 июня 2015 года № 68 (17157), "Рудный Алтай" от 16 июня 2015 года № 69 (19668).
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов