Көкшетау қаласы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-4/878 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Е.Маржықпаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 21.04 № А-4/878
қаулысына қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің кейбiр күшi жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірінде № А-4/714 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4769 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған);
2. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпаңдағы № А-2/219 "Көкшетау қаласының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4650 болып тіркелген, 2014 жылдың 24 сәуірінде "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған)
3. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № А-3/506 "Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4086 болып тіркелген, 2014 жылдың 24 сәуірінде "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған)
4. "Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № А-3/506 қаулысына өзгерістер енгізу" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпаңдағы № А-2/225 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4708 болып тіркелген, 2015 жылдың 9 сәуірінде "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған);
5. "Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № А-3/506 қаулысына өзгерістер енгізу" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпаңдағы № А-2/209 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5270 болып тіркелген, 2016 жылдың 8 наурызда "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21 апреля 2016 года № А-4/878
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Кокшетау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Е. Маржикпаев
Приложение к постановлению
акимата города Кокшетау
от 21.04.2016 года
№ А-4/878
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Кокшетау
1. Постановление акимата города Кокшетау "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау" от 28 апреля 2015 года № № А-4/714 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4769, опубликовано 5 февраля 2015 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
2. Постановление акимата города Кокшетау "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау" от 20 февраля 2015 года № А-2/219 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4650, опубликовано 26 февраля 2015 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
3. Постановление акимата города Кокшетау "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Кокшетау" от 14 марта 2014 года № А-3/506 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4086, опубликовано 24 апреля 2014 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
4. Постановление акимата города Кокшетау "О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 14 марта 2014 года № А-3/506 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Кокшетау" от 23 февраля 2015 года № А-2/225 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4708, опубликовано 9 апреля 2015 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
5. Постановление акимата города Кокшетау "О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 14 марта 2014 года № А-3/506 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Кокшетау" от 4 февраля 2016 года № А-2/209 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5270, опубликовано 9 марта 2016 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");

6. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № А-3/505 "Көкшетау қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4091 болып тіркелген, 2014 жылдың 24 сәуірінде "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған);
7. "Көкшетау қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № А-3/505 қаулысына өзгерістер енгізу" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № А-6/1161 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4301 болып тіркелген, 2014 жылдың 14 тамыздағы "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған);
8. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № А-7/2048 "Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ Көкшетау қаласындағы бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін бос жұмыс орындарының квотасын анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-180 болып тіркелген, 2012 жылдың 10 тамыздағы "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған);
9. "Көкшетау қаласы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/101 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5242 болып тіркелген, 2016 жылдың 11 ақпаңдағы "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде жарияланған).

6. Постановление акимата города Кокшетау "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства города Кокшетау" от 14 марта 2014 года № А-3/505(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4091, опубликовано 24 апреля 2014 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
7. Постановление акимата города Кокшетау "О внесении изменения в Постановление акимата города Кокшетау от 14 марта 2014 года № А-3/505 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства города Кокшетау" от 26 июня 2014 года № А-6/1161 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4301, опубликовано 14 августа 2014 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
8. Постановление акимата города Кокшетау "Об установление квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Кокшетау" от 11 июля 2012 года № А-7/2048 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-180, опубликовано 10 августа 2012 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
9. Постановление акимата города Кокшетау "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по городу Кокшетау на 2016 год" от 20 января 2016 года № А-1/101(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5242, опубликовано 11 февраля 2016 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау").