Ақкөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштерін жойғандығын тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № А-4/104 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Ақкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы № А-1/49 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 тіркелген, 2013 жылғы 1 наурызда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған);
"Ақкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы № А-1/49 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № А-9/407 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3861 тіркелген, 2013 жылғы 22 қарашада аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Едігенов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 4 апреля 2016 года № А-4/104
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", в целях приведения в соответствие с действующим законодательством, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Аккольского района:
"Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" от 23 января 2013 года № А-1/49 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3651, опубликованное 1 марта 2013 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ");
"О внесении изменения в постановление акимата Аккольского района от 23 января 2013 года № А-1/49 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" от 26 сентября 2013 года № А-9/407 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3861, опубликованное 22 ноября 2013 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ").
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т.Едигенов