Атбасар ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойғандығын тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № а-4/115 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заң күшіндегі нормативтік құқықтық актілерді қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Атбасар ауданы әкімдігінің қаулыларын күші жойғандығын тану туралы
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Никишов
Атбасар ауданы
әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі
№ а-4/115 қаулысына
қосымша
Атбасар ауданы әкімдігінің күшін жойғандығы танылған қаулылар тізбесі
1. "Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі №а-9/395 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4362 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2014 жылғы 10 қазанда, "Простор" аудандық газетінде 2014 жылғы 10 қазанда жарияланды;
2. "Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі №а-9/396 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4412 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2014 жылғы 31 қазанда, "Простор" аудандық газетінде 2014 жылғы 31 қазанда жарияланды;
3. "Атбасар ауданы Сочинское ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі №а-9/398 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4409 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2014 жылғы 7 қарашада, "Простор" аудандық газетінде 2014 жылғы 7 қарашада жарияланды;
4. "Атбасар ауданы Есенкелді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі №а-9/399 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4414 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2014 жылғы 31 қазанда, "Простор" аудандық газетінде 2014 жылғы 31 қазанда жарияланды;
5. "Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі №а-9/397 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2014 жылғы 28 қарашада, "Простор" аудандық газетінде 2014 жылғы 28 қарашада жарияланды;

О признании утратившим силу постановления акимата Атбасарского района
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 21 апреля 2016 года № а-4/115
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях приведения подзаконных нормативных правовых актов в соответствие с действующим законодательством акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Атбасарского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Никишов
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района от
"21" апреля 2016 года
№ а-4/115
Перечень постановлений акимата Атбасарского района признанных утратившим силу
1. Постановление акимата Атбасарского района от 19 сентября 2014 года № а-9/395 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4362, опубликовано от 10 октября 2014 года в районной газете "Атбасар", от 10 октября 2014 года в районной газете "Простор";
2. Постановление акимата Атбасарского района от 19 сентября 2014 года № а-9/396 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4412, опубликовано от 31 октября 2014 года в районной газете "Атбасар", от 31 октября 2014 года в районной газете "Простор";
3. Постановление акимата Атбасарского района от 19 сентября 2014 года № а-9/398 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4409, опубликовано от 7 ноября 2014 года в районной газете "Атбасар", от 7 ноября 2014 года в районной газете "Простор";
4. Постановление акимата Атбасарского района от 19 сентября 2014 года № а-9/399 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Есенгельды Атбасарского района", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4414, опубликовано от 31 октября 2014 года в районной газете "Атбасар", от 31 октября 2014 года в районной газете "Простор";
5. Постановление акимата Атбасарского района от 19 сентября 2014 года № а-9/397 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Сепе Атбасарского района", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4413, опубликовано от 28 ноября 2014 года в районной газете "Атбасар", от 28 ноября 2014 года в районной газете "Простор";

6. "Атбасар ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі №а-7/244 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4965 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте, "Простор" аудандық газетінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте жарияланды;
7. "Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қазандағы №а-10/332 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5042 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2015 жылғы 27 қарашада, "Простор" аудандық газетінде 2015 жылғы 27 қарашада жарияланды;
8. "Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің атауын өзгерту және Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы №а-1/7 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5248 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2016 жылғы 26 ақпанда, "Простор" аудандық газетінде 2016 жылғы 26 ақпанда жарияланды;
9. "Атбасар ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы №а-1/33 қаулысы, нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5271 тіркелген, "Атбасар" аудандық газетінде 2015 жылғы 25 наурызда, "Простор" аудандық газетінде 2016 жылғы 25 наурызда жарияланды.

6. Постановление акимата Атбасарского района от 24 июля 2015 года № а-7/244 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Атбасарского района", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4965, опубликовано от 18 сентября 2015 года в районной газете "Атбасар", от 18 сентября 2015 года в районной газете "Простор";
7. Постановление акимата Атбасарского района от 9 октября 2015 года № а- 10/332 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Атбасарского района Акмолинской области", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5042, опубликовано от 27 ноября 2015 года в районной газете "Атбасар", от 27 ноября 2015 года в районной газете "Простор";
8. Постановление акимата Атбасарского района от 15 января 2016 года № а-1/7 "Об изменении наименования и утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5248, опубликовано от 26 февраля 2016 года в районной газете "Атбасар", от 26 февраля 2015 года в районной газете "Простор";
9. Постановление акимата Атбасарского района от 29 января 2016 года № а- 1/33 " Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Атбасарского района", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5271, опубликовано от 25 марта 2016 года в районной газете "Атбасар", от 25 марта 2016 года в районной газете "Простор".