Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 5С28-3 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласының мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 5С 41-6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және құқықтық мониторинг жүргізу негізінде Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 5С28-3 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласының мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2014 жылғы 21 шілдеде № 4286 болып тіркелген, аудандық "Егіндікөл" газетінде 2014 жылғы 21-28 шілдеде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р.Муллаянов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Р.Муллаянов

О признании утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 30 июня 2014 года № 5С28-3 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 5С41-6
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании проведения правового мониторинга Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 30 июня 2014 года № 5С28-3 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 июля 2014 года № 4286, опубликовано от 21-28 июля 2014 года в районной газете "Егіндікөл").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного
маслихата
Р.Муллаянов
Секретарь районного маслихата Р.Муллаянов