Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № а-4/73 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.К. Аутеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Қиықов
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 22.04.
№ а-4/73 қаулысына
қосымша
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының
ТІЗБЕСІ
1. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 маусымдағы "Еңбекшілдер ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № а-6/182 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 1-10-143, 2011 жылдың 23 шілдесінде Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 76 газетінде жарияланған);
2. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 шілдедегі "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № а-6/205 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 1-10-167, 2012 жылдың 4 тамызында Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 71 газетінде жарияланған);
3. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы "Еңбекшілдер ауданының Заозерный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № а-6/244 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 4364, 2014 жылдың 3 қазанында Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 101-102 газетінде жарияланған);
4. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы "Еңбекшілдер ауданының Краснофлот ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № а-6/245 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 4367, 2014 жылдың 3 қазанында Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 101-102 газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Енбекшильдерского района
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № а-4/73
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Енбекшильдерского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аутенова А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Кииков
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от 22. 04. 2016 года
№ а-4/73
ПЕРЕЧЕНЬ постановлений акимата Енбекшильдерского района, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Енбекшильдерского района от 29 июня 2011 года № а-6/182 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Енбекшильдерском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-143, опубликовано 23 июля 2011 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 76);
2. Постановление акимата Енбекшильдерского района от 1 июля 2012 года № а-6/205 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-167, опубликовано 4 августа 2012 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 71);
3. Постановление акимата Енбекшильдерского района от 25 августа 2014 года № а-6/244 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Заозерное Енбекшильдерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4364, опубликовано 3 октября 2014 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 101-102);
4. Постановление акимата Енбекшильдерского района от 26 августа 2014 года № а-6/245 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Краснофлотское Енбекшильдерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4367, опубликовано 3 октября 2014 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 101-102);

5. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы "Еңбекшілдер ауданының Мамай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № а-6/246 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 4366, 2014 жылдың 3 қазанында Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 101-102 газетінде жарияланған);
6. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы "Еңбекшілдер ауданының Кеңащы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № а-6/247 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 4365, 2014 жылдың 3 қазанында Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 101-102 газетінде жарияланған);
7. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы "Еңбекшілдер ауданының "Ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № а-3/69 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 4773, 2015 жылдың 22 мамырында Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 50 газетінде жарияланған);
8. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы "Еңбекшілдер ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, қоғамдық жұмыстар ұйымдарының, түрлері, көлемі және нақты шарттарының тізбесін, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері мен оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы" № а-10/219 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 5107, 2015 жылдың 18 желтоқсанында Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 116 газетінде жарияланған).

5. Постановление акимата Енбекшильдерского района от 26 августа 2014 года № а-6/246 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Мамай Енбекшильдерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4366, опубликовано 3 октября 2014 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 101-102);
6. Постановление акимата Енбекшильдерского района от 26 августа 2014 года № а-6/247 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Кенащи Енбекшильдерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4365, опубликовано 3 октября 2014 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 101-102);
7. Постановление акимата Енбекшильдерского района от 27 марта 2015 года № а-3/69 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии" Енбекшильдерского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4773, опубликовано 22 мая 2015 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 50);
8. Постановление акимата Енбекшильдерского района от 12 ноября 2015 года № а-10/219 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5107, опубликовано 18 декабря 2015 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 116).