Кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 138, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 309, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 497 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 63 бірлескен бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Бұлтартпау шарасы ретінде тұтқынға алу таңдап алынған, жеке басын куәландыратын құжаттарын жоғалтқан айыпталушыларды құжаттандыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 34, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 қаңтардағы № 16, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 8, Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 10, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 29 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2150 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде", 2003 ж., № 14, 834-кұжат, жарияланған) бірлескен бұйрығының;
2) "Бұлтартпау шарасы ретінде тұтқынға алу таңдап алынған, жеке басын куәландыратын құжаттарын жоғалтқан айыпталушыларды құжаттандыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 34, Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 8, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2003 жылғы 23 қаңтардағы № 16, Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 10, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 29 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы № 48, Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2005 жылғы 24 наурыздағы №91, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2005 жылғы 5 наурыздағы № 46, Қазақстан Республикасының Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (Нормативтік Құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3554 болып тіркелген) бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын.

О признании утратившими силу некоторых совместных приказов
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 мая 2016 года № 497, Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 22 июня 2016 года № 138, Министра финансов Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 309 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 63
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу:
1) совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 34, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 января 2003 года № 16, Министра юстиции Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 8, Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 10, Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 29 «Об утверждении Инструкции по документированию обвиняемых, утерявших документы, удостоверяющие личность, в отношении которых избрана мера пресечения - арест» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2150, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 год, № 14, ст. 834);
2) совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 48, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 5 марта 2005 года № 46, Министра юстиции Республики Казахстан от 24 марта 2005 года № 91, Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) от 3 марта 2005 года № 45, Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года № 52 «О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 34, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 января 2003 года № 16, Министра юстиции Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 8, Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 10, Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 29 «Об утверждении Инструкции о порядке документирования обвиняемых, утерявших документы, удостоверяющие личность, в отношении которых избрана мера пресечения - арест» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3554).

2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаменті (С.С. Сайынов) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа және Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі - А.М. Теңгебаевқа, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары генерал-майор С.С. Әбішке, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері вице-министрі А.А. Шайымоваға жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері          Ішкі істер министрі
министрі
_____________ Т. Донақов           _______________ Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                     Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасы
______________ Б. Сұлтанов         _____________ В. Жұмаханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры
_________ Ж. Асанов
2016 жылғы 10 тамыз
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Жоғарғы Соты Төрағасы
__________ Қ. Мәми
2016 жылғы ___ ____

2. Департаменту миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.) в установленном законодательством порядке:
1) направить копию настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З., Вице-министра финансов Республики Казахстан Тенгебаева А.М., заместителя председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан генерал-майора Абиш С.С., Вице-министра по делам государственной службы Республики Казахстан Шаимову А.А.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр по делам
государственной службы
Республики Казахстан                       Т. Донаков
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
Министр внутренних дел
Республики Казахстан                       К. Касымов
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан                       В. Жумаканов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан
____________ К. Мами
"__" ________ 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Генеральный прокурор
Республики Казахстан
____________ Ж. Асанов
"__" ________ 2016 года