Ырғыз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 241 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213-1 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысының 17 тармағына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылдаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: М. ТҰРЫМОВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ
Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 ақпандағы № 241 шешіміне қосымша
Ырғыз аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған актілерінің тізімі:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 мамырдағы № 142 "Ырғыз ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарына жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3922 тіркелген, 2014 жылдың 10 маусымда аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 196 "Ырғыз ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4435 тіркелген, 2015 жылдың 23 шілдеде облыстық "Керекinfo" және "Актобеtimes" газеттерінде жарияланған) шешімі;
3. Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №224 "Ырғыз ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу Қағидасын бекіту және орындарын белгілеу туралы" шешімі;
4. Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №226 "Ырғыз ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решении Иргизского районного маслихата
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 241
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан № 213-1 от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и с пунктом 17 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года "Об утверждении Правил государственной регистрации нормативных правовых актов" Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Иргизского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия решения.
Председатель сессии районного маслихата: М. ТУРЫМОВ
Секретарь районного маслихата: К. КОСАЯКОВ
Приложение к решению районного маслихата от 29 февраля 2016 года № 241
Перечень признанных утратившими силу решения Иргизского районного маслихата:
1. Решение Иргизского районного маслихата от 26 мая 2014 года № 142 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам здравохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимися гражданскими служащими и работающими в сельской местности по Иргизскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3922, опубликованное 10 июня 2014 года в районной газете "Ырғыз");
2. Решение Иргизского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 196 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в Иргизском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4435, опубликованное 23 июля 2015 года в областной газете "Керекinfo" и "Актобеtimes");
3. Решение Иргизского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 242 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Иргизском районе";
4. Решение Иргизского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 226 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Иргизском районе".