Қарғалы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 03 мамырдағы № 177 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қарғалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 49 "Қарғалы аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 14 наурызда № 4778 болып тіркелген, аудандық Қарғалы газетінде 2016 жылғы 14 сәуірде № 22 (4892) және 2016 жылдың 07 сәуірінде "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) және 2016 жылғы 18 ақпандағы № 63 "Қарғалы аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 14 наурызда № 4779 болып тіркелген, аудандық Қарғалы газетінде 2016 жылғы 14 сәуірде № 22 (4892) және 2016 жылдың 06 сәуірінде "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Байсеуповке жүктелсін.
Қарғалы ауданының әкімі Р.Сыдықов

Об утрате силы некоторых постановлений акимата Каргалинского района
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 03 мая 2016 года № 177
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Утратить силу постановлений акимата Каргалинского района от 12 февраля 2016 года № 49 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каргалинский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4778 от 14 марта 2016 года, официально опубликованное в районной газете Қарғалы за № 22 (4892) от 14 апреля 2016 года и ИПС "Адилет" 07 апреля 2016 года) и 18 февраля 2016 года № 63 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каргалинский районный отдел ветеринарии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4779 от 14 марта 2016 года, официально опубликованное в районной газете Қарғалы за № 22 (4892) от 14 апреля 2016 года и ИПС "Адилет" 06 апреля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Байсеупова К.
Аким Каргалинского района Р.Сыдыков