Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 295 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылсын:
1) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 153 "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 129 "Мұғалжар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3868 санымен тіркелген және 2014 жылғы 15 мамырдағы № 19 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған);
2) Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 186 "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 129 "Мұғалжар ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4173 санымен тіркелген және 2015 жылғы 29 қаңтардағы №4 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Н.Қалиева С.Салықбаев

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 2 марта 2016 года № 295
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Мугалжарского районного маслихата:
1) решение Мугалжарского районного маслихата от 14 апреля 2014 года № 153 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 129 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мугалжарском районе"" (зарегестрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3868, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 15 мая 2014 года № 19);
2) решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 186 "О внесении дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 129 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мугалжарском районе"" (зарегестрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 29 января 2015 года № 4).
2. Данное решение вступает в силу со дня его принятия.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Н.Калиева С.Салыкбаев