Панфилов аудандық мәслихаттың қабылдаған кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-7-54 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Панфилов аудандық мәслихаттың:
1) 2014 жылғы 10 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (2014 жылғы 20 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2620 болып енгізілген, 2014 жылғы 12 сәуірде аудандық "Жаркент өңірі" газетінің № 16 нөміріне жарияланған) № 5-26-186 шешімі;
2) 2014 жылғы 30 мамырдағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы № 5-26-186 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" (2014 жылдың 13 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 2749 болып енгізілген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 27) № 5-32-217 шешімі;
3) 2015 жылғы 16 маусымдағы "Панфилов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы (2015 жылдың 16 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 3223 болып енгізілген, аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 2015 жылғы 6 шілдесіндегі № 28) № 5-48-331 шешімі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Ходжамбердиев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Е. Нұрахметов

О признании утративших силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-7-54
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 16 апреля 2016 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения маслихата:
1) "Об утверждении Регламента Панфиловского районного маслихата" от 10 февраля 2014 года № 5-26-186 (внесен в государственный Реестр нормативных правовых актов № 2620 от 20 марта 2014 года, опубликовано в газете "Жаркент онири" № 16 от 12 апреля 2014 года);
2) "О внесении дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 5-26-186 "Об утверждении Регламента Панфиловского районного маслихата" от 30 мая 2014 года № 5-32-217 (внесен в государственный Реестр нормативных правовых актов № 2749 от 13 июня 2014 года, опубликовано в газете "Жаркент онири" № 27 от 28 июня 2014 года).
3) "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Панфиловского района" от 16 июня 2015 года № 5-48-331 (внесен в государственный Реестр нормативных правовых актов № 3223 от 16 июня 2015 года, опубликовано в газете "Жаркент онири" № 28 от 6 июля 2015 года).
Председатель сессии
районного маслихата А. Ходжамбердиев
Секретарь
районного маслихата Е. Нурахметов