Талғар ауданының әкiмдiгiнiң кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 09-594 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1.Талғар ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының 1-қосымшаға сәйкес, күші жойылды деп танылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Қыдырбек-ұлына жүктелсін.
Аудан әкiмi Р.Садыкова
Талғар ауданының әкімдігінің 16.09.2016 жылғы №09-594 қаулысына 1- қосымша
1. 2015 жылғы 05 ақпандағы "Талғар ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" №02-34 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 05 наурызда №3090 тіркелген және 2015 жылғы 20 наурызда "Талғар" газетінің №14-15 жарияланған).
2. 2013 жылғы 16 сәуіріндегі "Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі "Талғар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №04-388 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" №04-199 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 20 мамырдағы №2359 тіркелген және 2013 жылғы 01 маусымдағы "Талғар" газетінің №22 жарияланған);
3. 2012 жылғы 15 қарашадағы "Талғар ауданында интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмілетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №11-947 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 12 желтоқсандағы №2240 тіркелген және 2012 жылғы 29 желтоқсанда "Талғар" газетінің №52 жарияланған);
4. 2012 жылғы 24 сәуірдегі "Талғар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №04-388 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 28 мамырдағы №2-18-147 тіркелген және 2012 жылғы 09 маусымдағы "Талғар" газетінің №23 жарияланған);
5. 2011 жылғы 27 сәуірдегі "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" №04-339 (нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 11 мамырда №2-18-130 тіркелген және 2011 жылғы 21 мамырда "Талғар" газетінің №18 жарияланған).

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Талгарского района
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 16 сентября 2016 года № 09-594
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Талгарского района согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Д.Қыдырбек-ұлы.
Аким района Р.Садыкова
Приложение-1 к постановлению акимата Талгарского района от 16.09.2016г. № 09-954
1.от 05 февраля 2015 года № 02-34 "Об организации общественных работ по Талгарскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 05 марта 2015 года № 3090 и опубликованного в газете "Талғар" от 20 марта 2015 года №14-15).
2. от 16 апреля 2013 года №04-199 "О внесении изменений в постановление акимата Талгарского района от 24 апреля 2012 года №04-388 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Талгарском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 мая 2013 года №2359 и опубликованного в газете "Талғар" от 01 июня 2013 года №22);
3. от 15 ноября 2012 года №11-947 ""Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Талгарском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 декабря 2012 года №2240 и опубликованного в газете "Талгар" от 29 декабря 2012 года №52);
4. от 24 апреля 2012 года №04-388 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Талгарском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 мая 2012 года №2-18-147 и опубликованного в газете "Талғар"от 09 июня 2012 года №23);
5. от 27 апреля 2011 года №04-339 "Об организации социальных рабочих мест" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 мая 2011 года №2-18-130 и опубликованного в газете "Талғар" от 21 мая 2011 года №18).