"Жоғарғы оқу орындарын жіктеу критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 628 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 367 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жоғары оқу орындарын жіктеу критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 628 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12285 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 қарашада жарияланған).
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апталық мерзімде оның көшірмесін «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты жоғары оқу орындарының назарына жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Е. Сағадиев

О признании утратившими силу приказа исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 ноября 2015 года № 628 "Об утверждении критериев классификации высших учебных заведений"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 июня 2016 года № 367
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 ноября 2015 года № 628 "Об утверждении критериев классификации высших учебных заведений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12285, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов «Әділет» от 23 ноября 2015 года).
2. Департаменту высшего и послевузовского образования в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направление его копии в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет», а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
3) доведение настоящего приказа до сведения высших учебных заведений.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Е. Сагадиев