Жезқазған қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 15/05 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жезқазған қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары З.Д. Ақылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жезқазған қаласы әкімі Б. Ахметов
Жезқазған қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 01 маусымдағы
№ 15/05 қаулысына қосымша
Жезқазған қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жезқазған қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жезқазған қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 08/05 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-2-80 болып тіркелген, 2009 жылғы 22 сәуірде № 44 (7537) "Сарыарқа", №28 (102) "Жезказганская правда" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
2. "Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жезқазған қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 09 шілдедегі № 17/14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-2-93 болып тіркелген, 2009 жылғы 12 тамызда № 86 (7579) "Сарыарқа", № 58 (132) "Жезказганская правда" газеттерінде жарияланған) қаулысы.
3. "Жезқазған қаласында жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Жезқазған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қазандағы № 22/05 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1984 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 51 (347) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Жезказган
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 1 июня 2016 года № 15/05
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Жезказган согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказгана Акилбекову З.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Жезказган Б. Ахметов
Приложение к постановлению
акимата города Жезказган
от 01 июня 2016 года
№ 15/05
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Жезказган
1. Постановление акимата города Жезказган от 16 марта 2009 года № 08/05 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и организациях города Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-2-80, опубликовано 22 апреля 2009 года в газетах "Жезказганская правда" № 28 (102), "Сарыарқа" №44 (7537)).
2. Постановление акимата города Жезказган от от 09 июля 2009 года № 17/14 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-2-93, опубликовано 12 августа 2009 года в газетах "Жезказганская правда" № 58 (132), "Сарыарқа" № 86 (7579)).
3. Постановление акимата города Жезказган от 24 октября 2012 года № 22/05 "Об установлении квоты рабочих мест в городе Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1984, опубликовано 14 декабря 2012 года в газете "Жезказганская правда" № 51 (347)).