Бұқар жырау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 11/61 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бұқар жырау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
Бұқар жырау аудан әкімдігінің
қаулысына қосымша
2016 жылғы 13 сәуірдегі №11/61
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қантардағы № 04/02 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Бұқар жырау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2979 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 28 ақпандағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
2. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы №04/01 "Бұқар жырау ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2548 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2014 жылғы 15 наурыздағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
3. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 07/05 "Бұқар жырау ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3027 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 21 наурыздағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
4. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 08/04 "Бұқар жырау ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3031 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 4 сәуірдегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Бухар-Жырауского района
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 13 апреля 2016 года № 11/61
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Бухар-Жырауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
Аким района Н. Кобжанов
Приложение
к постановлению акимата
Бухар-Жырауского района
от 13 апреля 2016 года №11/61
Перечень
некоторых постановлений акимата Бухар-Жырауского района, утративших силу
1. Постановление акимата района от 28 января 2015 года № 04/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Бухар-Жырауского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2979, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 14 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 28 февраля 2015 года);
2. Постановление акимата района от 31 января 2014 года № 04/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2548, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 апреля 2014 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 15 марта 2014 года);
3. Постановление акимата района от 18 февраля 2015 года № 07/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3027, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 26 марта 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 21 марта 2015 года);
4. Постановление акимата района от 26 февраля 2015 года № 08/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3031, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 26 марта 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 4 апреля 2015 года);

5. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы №08/05 "Бұқар жырау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3032 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 4 сәуірдегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
6. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы №08/06 "Бұқар жырау ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3077 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 сәуірдегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
7. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 08/07 "Бұқар жырау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3057 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 наурыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 11 сәуірдегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
8. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/01 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3238 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 27 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
9. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/02 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ғабиден Мұстафин кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3240 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 27 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
10. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/03 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қушоқы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3239 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 27 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);

5. Постановление акимата района от 26 февраля 2015 года № 08/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3032, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 26 марта 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 4 апреля 2015 года);
6. Постановление акимата района от 26 февраля 2015 года № 08/06 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3077, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 14 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 апреля 2015 года);
7. Постановление акимата района от 26 февраля 2015 года № 08/07 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Бухар – Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3057, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 31 марта 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 11 апреля 2015 года);
8. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года № 17/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Ботакара Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3238, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 27 июня 2015 года);
9. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года №17/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Габидена Мустафина Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3240, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 27 июня 2015 года);
10. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года №17/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Кушокы Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3239, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 27 июня 2015 года);

11. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/05 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3230 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 20 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
12. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/06 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ақөре ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3241 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 13 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
13. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/07 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3235 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 20 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
14. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/08 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Белағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3233 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 20 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
15. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/09 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қызылқайын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3231 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 20 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
16. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/10 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3242 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 27 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
17.Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/12 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Гагарин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3229 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 20 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);

11. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года № 17/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Актобинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3230, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 20 июня 2015 года);
12. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года № 17/06 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Акоре Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3241, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 13 июня 2015 года);
13. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года № 17/07 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Баймырза Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3235, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 20 июня 2015 года);
14. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года № 17/08 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Белагашского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3233, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 18 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 20 июня 2015 года);
15. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года № 17/09 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Кызылкаинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3231, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 17 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 20 июня 2015 года);
16. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года № 17/10 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Ботакара Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3242, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 27 июня 2015 года);
17. Постановление акимата района от 4 мая 2015 года № 17/12 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Гагаринского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3229, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 14 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 20 июня 2015 года);

18. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/01 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Дубовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3289 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 11 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
19. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/02 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Доскей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3290 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 11 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
20. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/03 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қаражар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3291 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 11 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
21. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/04 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қарақұдық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3288 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 11 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
22. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/05 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3293 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 11 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
23. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/06 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3292 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);

18. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Дубовского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3289, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 1 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 11 июля 2015 года);
19. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Доскейского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3290, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 1 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 11 июля 2015 года);
20. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Каражарского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3291, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 1 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 11 июля 2015 года);
21. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Каракудук Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3288, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 1 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 11 июля 2015 года);
22. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Кокпектинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3293, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 2 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 11 июля 2015 года);
23. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/06 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Корнеевского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3292, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 2 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 11 июля 2015 года);

24. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/08 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Жаңаөзен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3295 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
25. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/09 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3296 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
26. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/10 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ростов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3287 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
27. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/11 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Самарканд ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3285 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
28. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/12 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Суықсу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3286 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
29. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/13 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Тоғызқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3284 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);

24. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/08 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3295, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 5 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
25. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/09 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Петровского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3296, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 5 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
26. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/10 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Ростовского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3287, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 1 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
27. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/11 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Самаркандского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3285, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
28. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/12 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Суыксу Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3286, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
29. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/13 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Тогызкудукского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3284, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);

30. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/14 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Тұзды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3283 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
31. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/15 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Үштөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3325 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
32. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/16 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Үміткер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3282 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
33. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/17 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Центральный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3281 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
34. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/18 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Шешенқара ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3280 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
35. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 25/20 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ақбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3326 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 шілдедегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);

30. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года №2 5/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Тузды Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3283, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
31. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Уштобинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3325, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 5 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
32. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/16 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Умуткерского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3282, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
33. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/17 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Центрального сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3281, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
34. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/18 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Шешенкаринского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3280, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);
35. Постановление акимата района от 12 июня 2015 года № 25/20 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Акбельского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3326, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 5 октября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 18 июля 2015 года);

36. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 32/02 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Жаңаталап ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3395 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 18 қыркүйектегі "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған);
37. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 45/02 "Ауданда қоғамдық жұмыстарды ұйымдаст ыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3558 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 26 желтоқсандағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған).

36. Постановление акимата района от 6 августа 2015 года № 32/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима села Жанаталап Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3395, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 14 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 19 сентября 2015 года);
37. Постановление акимата района от 20 ноября 2015 года № 45/02 "Об организации общественных работ в районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3558, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 декабря 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 26 декабря 2015 года).