Қарқаралы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырда № 141 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 "Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарқаралы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 31 маусымдағы
№ 141 қаулысына қосымша
Қарқаралы ауданы әкімдігінің күшi жойылған қаулылардың тiзбесi
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 қазандағы № 289 "Қарқаралы ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектерге және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар қылмыстық-атқару инспекциясы пробациясы қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 8-13-107 тіркелді, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 19 қарашадағы №91-92 (11007) санында жарияланған).
2. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 113 "Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 қазандағы № 289 "Қарқаралы ауданындағы кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектерге, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2348 тіркелді, "Қарқаралы" газетінің 2013 жылғы 07 шілдедегі № 57-58 (11179) санында жарияланған).
3. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 23 "Ауданда 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3664 болып енгізілді. "Қарқаралы" газетінің 2016 жылғы 20 ақпанда № 15-16 (11450) санында жарияланған).

О признании утративших силу некоторых постановлений акимата Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 31 мая 2016 года № 141
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778 "Об утверждении Правил государственной регистрации нормативных правовых актов" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Каркаралинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов
Приложение
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 31 мая 2016 года
№ 141
Список постановлений акимата Каркаралинского района
утратившие силу
1. Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 17 октября 2011 года № 289 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы на предприятиях и организациях Каркаралинского района", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-13-107. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 ноября 2011 года за № 91-92 (11007).
2. Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 июня 2013 года № 113 "О внесении изменений в постановление акимата Каркаралинского района от 17 октября 2011 года № 289 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях и организациях Каркаралинского района" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2348. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 20 июля 2013 года за № 57-58 (11179).
3. Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 27 января 2016 года № 23 "Об организации общественных работ в районе на 2016 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3664. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 20 февраля 2016 года за № 15-16 (11450).