Қызылорда қаласы әкімдігінің әлеуметтік саласының мәселелері бойынша кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 04 мамырдағы № 5291 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "2016 жылға Қызылорда қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 4773 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5292 тіркелген, "Ақмешiт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 03-04, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 1-2, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 11 ақпанда жарияланған);
2) "2016 жылға Қызылорда қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 4773 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 5068 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5423 тіркелген, "Ақмешiт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 29-30, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 16 жарияланған);
3) "2016 жылға Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 4828 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5327 тіркелген, "Ақмешiт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 3 ақпандағы № 11-12, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 3 ақпандағы № 6 жарияланған);
4) "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № 5069 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5445 тіркелген, "Ақмешiт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 33-34, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 18 жарияланған).
2. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
ҚАЛА ӘКІМІ Н. НӘЛІБАЕВ

О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата города Кызылорды по вопросам в социальной сфере
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 04 мая 2016 года № 5291
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановлении акимата города Кызылорды:
1) постановление акимата города Кызылорда от 25 декабря 2015 года № 4773 "Об организации общественных работ по городу Кызылорда на 2016 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5292, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 13 января 2016 года №1-2, в газете "Ақмешіт ақшамы" от 13 января 2016 года №03-04 и в информационно-правовой системе "Әділет" от 11 февраля 2016 года);
2) постановление акимата города Кызылорда от 16 марта 2016 года № 5068 "О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорда от 25 декабря 2015 года № 4773 "Об организации общественных работ по городу Кызылорда на 2016 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5423, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 6 апреля 2016 года №16, в газете "Ақмешіт ақшамы" от 6 апреля 2016 года №29-30);
3) постановление акимата города Кызылорда от 11 января 2016 года № 4828 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2016 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5327, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 3 февраля 2016 года №6, в газете "Ақмешіт ақшамы" от февраля 2016 года №11-12);
4) постановление акимата города Кызылорда от 17 марта 2016 года № 5069 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5445, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 20 апреля 2016 года №18, в газете "Ақмешіт ақшамы" от 20 апреля 2016 года № 33-34).
2. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
АКИМ ГОРОДА Н. НАЛИБАЕВ