Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 2 қаулысы
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) “Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 103 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4652 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырда “Жалағаш жаршысы” газетінде, 2014 жылғы 21 мамырда “Әділет” құқықтық-ақпарат жүйесінде жарияланған);
2) “Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 103 қаулысына өзгерістер енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 97 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5001 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 маусымда “Жалағаш жаршысы” газетінде, 2015 жылғы 23 маусымда “Әділет” құқықтық-ақпарат жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

О признани утратившими силу некоторых постановлений акимата Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11 января 2016 года № 2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Жалагашского района от 10 апреля 2014 года № 103 “Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4652, опубликованный в газете “Жалагаш жаршысы” 13 мая 2014 года, в информационно-правовой системе “Әділет” 21 мая 2015 года).
2) постановление акимата Жалагашского района от 18 мая 2015 года № 97 “О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 10 апреля 2014 года № 103 “Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5001, опубликованный в газете “Жалагаш жаршысы” 6 июня 2015 года, в информационно-правовой системе “Әділет” 23 июня 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев