Маңғыстау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 233 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Маңғыстау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ә.Төлемісов) бір апта мерзім ішінде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жіберуді және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Т.Қылаңов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Қалиев
"13" 07 2016 жыл
"Маңғыстау аудандық мәдениет,
дене шынықтыру және спорт бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Л.Жонасов
"13" 07 2016 жыл
"Маңғыстау аудандық құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н.Жанбуршиев
"13" 07 2016 жыл
"Маңғыстау аудандық азаматтық
хал актілерін тіркеу бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Оразова
"13" 07 2016 жыл
"Маңғыстау аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Әбуов
"13" 07 2016 жыл
"Маңғыстау аудандық ішкі саясат
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Аққұлов
"13" 07 2016 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 13 шілдедегі
№ 233 қаулысына
қосымша
Маңғыстау ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 ақпандағы №39 "Маңғыстау аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2633 болып тіркелген, 2015 жылы 10 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы;
2. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 170 "Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2775 болып тіркелген, 2015 жылы 20 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауского района
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 13 июля 2016 года № 233
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (А.Тулемисов) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликанию.
Исполняющий обязанности
акима района Т.Кыланов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский районный
отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
А.Калиев
"13" 07 2016 год
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский районный
отдел культуры, физической культуры и спорта"
Л.Жонасов
"13" 07 2016 год
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский районный
отдел строительства"
Н.Жанбуршиев
"13" 07 2016 год
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский районный
отдел регистрации актов гражданского состояния"
Ж.Оразова
"13" 07 2016 год
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский районный
отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
Б.Абуов
"13" 07 2016 год
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский районный отдел
внутренней политики и развития языков"
А.Аккулов
"13" 07 2016 год
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауского района
от 13 июля 2016 года
№233
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауского района
1. Постановление акимата Мангистауского района от 13 февраля 2015 года № 39 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мангистауский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2633, опубликовано 10 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Мангистауского района от 18 июня 2015 года № 170 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мангистауский районный отдел культуры, физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2775, опубликовано 20 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");

3. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 172 "Маңғыстау аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2767 болып тіркелген, 2015 жылы 11 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған ) қаулысы;
4. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 174 "Маңғыстау аудандық азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2773 болып тіркелген, 2015 жылы 20 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы;
5. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 175 "Маңғыстау аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2774 болып тіркелген, 2015 жылы 12 тамызда №38 "Жаңа өмір" газетінде жарияланған) қаулысы;
6. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 234 "Маңғыстау аудандық ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2799 болып тіркелген, 2015 жылы 20 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

3. Постановление акимата Мангистауского района от 18 июня 2015 года № 172 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мангистауский районный отдел строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2767, опубликовано 11 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Постановление акимата Мангистауского района от 18 июня 2015 года № 174 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мангистауский районный отдел регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2773, опубликовано 20 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
5. Постановление акимата Мангистауского района от от 18 июня 2015 года № 175 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мангистауский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2774, опубликовано 12 августа 2015 года в газете "Жаңа өмір" №38);
6. Постановление акимата Мангистауского района от от 27 июля 2015 года № 234 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Мангистауский районный отдел внутренней политики и развития языков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2799, опубликовано 20 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").