Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 442 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 "Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына шағын кредит беру үшін "КазАгро" Ұлттық басқару холдингі" акционерлік қоғамының еншілес ұйымдарына кредит беру" бағдарламасы бойынша бюджеттік кредит беру негізгі талаптарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3694 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
2010 жылғы 7 шілдедегі № 250 "Әкімдіктің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 "Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына шағын кредит беру үшін "КазАгро" Ұлттық басқару холдингі" акционерлік қоғамының еншілес ұйымдарына кредит беру" бағдарламасы бойынша бюджеттік кредит беру негізгі талаптарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 болып тіркелген, 2010 жылғы 17 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
2015 жылғы 18 тамыздағы № 356 "Әкімдіктің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 322 "Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл тұрғындарына шағын кредит беру үшін "КазАгро" Ұлттық басқару холдингі" акционерлік қоғамының еншілес ұйымдарына кредит беру" бағдарламасы бойынша бюджеттік кредит беру негізгі талаптарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5875 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 23 сентября 2016 года № 442
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Костанайской области:
от 3 сентября 2009 года № 322 "Об определении основных условий бюджетного кредитования по программе "Кредитование дочерних организаций акционерного общества Национального управляющего холдинга "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3694, опубликовано 13 октября 2009 года в газете "Қостанай таңы");
от 7 июля 2010 года № 250 "О внесении изменения в постановление акимата от 3 сентября 2009 года № 322 "Об определении основных условий бюджетного кредитования по программе "Кредитование дочерних организаций акционерного общества Национального управляющего холдинга "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3731, опубликовано 17 августа 2010 года в газете "Қостанай таңы");
от 18 августа 2015 года № 356 "О внесении изменения в постановление акимата от 3 сентября 2009 года № 322 "Об определении основных условий бюджетного кредитования по программе "Кредитование дочерних организаций акционерного общества Национального управляющего холдинга "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5875, опубликовано 13 октября 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области А. Мухамбетов