Қостанай қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 тамыздағы № 1778 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 мамырдағы № 911"Қостанай қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысына келесі өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 29 маусымдағы № 1392 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-197 тіркелген, "Наш Костанай" газетінде 2012 жылы 28 тамызда жарияланған);
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 мамырдағы № 911"Қостанай қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" қаулысына келесі өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 18 тамыздағы № 2063 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5093 тіркелген, "Наш Костанай" газетінде 2014 жылы 23 қыркүйекте жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Костаная
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 1 августа 2016 года № 1778
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Костаная:
постановление акимата города Костаная "О внесении изменений в постановление акимата от 24 мая 2010 года № 911 "Об определении мест выездной торговли на территории города Костаная" от 29 июня 2012 года № 1392 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-1-197, опубликовано 28 августа 2012 года в газете "Наш Костанай");
постановление акимата города Костаная "О внесении изменения в постановление акимата от 24 мая 2010 года № 911 "Об определении мест выездной торговли на территории города Костаная" от 18 августа 2014 года № 2063 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5093, опубликовано 23 сентября 2014 года в газете "Наш Костанай").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Б. Жакупов