Рудный қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күштері жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 19 шешімі
алалық мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 19
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидаларына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Рудный қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы Ю. Каралаш
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
Мәслихаттын
2016 жылғы 4 мамырдағы
№ 19 шешіміне қосымша
Рудный қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың "Тіркелген бірыңғай салық ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 188 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-2-135 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған).
2. Мәслихаттың "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" 2010 жылғы 8 ақпандағы № 287 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-2-153 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпанда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған).
3. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2010 жылғы 8 ақпандағы № 287 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2010 жылғы 22 қазандағы № 363 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-2-170 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 3 желтоқсанда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған).
4. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2010 жылғы 8 ақпандағы № 287 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 393 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-2-176 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған).
5. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 188 "Тіркелген бірыңғай салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2011 жылғы 30 қарашадағы № 539 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-2-199 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған).
6. Мәслихаттың "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" 2013 жылғы 31 мамырдағы № 149 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4176 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 12 шілдеде "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Рудненского городского маслихата
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2016 года № 19
Рудненского городского маслихата от 4 мая 2016 года № 19
В соответствии с Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения Рудненского городского маслихата согласно приложению.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата Ю. Каралаш
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
Приложение
к решению маслихата
от 4 мая 2016 года № 19
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Рудненского городского маслихата
1. Решение маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 10 апреля 2009 года № 188 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-2-135, опубликованное 22 мая 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий").
2. Решение маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 8 февраля 2010 года № 287 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-2-153, опубликованное 19 февраля 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий").
3. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 8 февраля 2010 года № 287 "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 22 октября 2010 года № 363 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-2-170, опубликованное 3 декабря 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий").
4. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 8 февраля 2010 года № 287 "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 23 декабря 2010 года № 393 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-2-176, опубликованное 28 января 2011 года в городской газете "Рудненский рабочий").
5. Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 10 апреля 2009 года № 188 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" от 30 ноября 2011 года № 539 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-2-199, опубликованное 20 января 2012 года в городской газете "Рудненский рабочий").
6. Решение маслихата "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинг)" от 31 мая 2013 года № 149 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4176, опубликованное 12 июля 2013 года в городской газете "Рудненский рабочий").