Рудный қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 509 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Рудный қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімі аппаратының басшысы А.Қ. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов
Әкімдіктің
2016 жылғы 16 мамырдағы
№ 509 қаулысына
қосымша
Рудный қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 2125 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5259 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтарда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған);
2. Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 57 "Әкімдіктің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 2125 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5390 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 наурызда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған);
3. Рудный қаласы әкімдігінің2016 жылғы 18 наурыздағы № 321 "Әкімдіктің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 2125 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы"қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6252 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 сәуірде "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Рудного
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 16 мая 2016 года № 509
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Рудного согласно прилагаемому перечню.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Рудного Искакова А. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким города Рудного Б. Гаязов
Приложение
к постановлению акимата
от 16 мая 2016 года
№ 509
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Рудного
1. Постановление акимата города Рудного "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного" от 14 ноября 2014 года № 2125 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5259, опубликовано 6 января 2015 года в газете "Рудненский рабочий").
2. Постановление акимата города Рудного "О внесении изменения в постановление акимата от 14 ноября 2014 года № 2125 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного" от 26 января 2015 года № 57 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5390, опубликовано 13 марта 2015 года в газете "Рудненский рабочий").
3. Постановление акимата города Рудного "О внесении изменения в постановление акимата от 14 ноября 2014 года № 2125 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного" от 18 марта 2016 года № 321 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6252, опубликовано 15 апреля 2016 года в газете "Рудненский рабочий").