Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округіндегі Воробьев ауылында "Айдала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу iс-шараларын алып тастау туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасын 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1 бабына 8-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қостанай облыстық аумақтық инспекциясының Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясының басшысының міндетін атқарушы 2016 жылғы 18 шілдедегі № 62 ұсынысы негізінде, Димитров ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданының Димитров ауылдық округіндегі Воробьев ауылында "Айдала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында бруцеллезден сауықтыру бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. "Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округіндегі Воробьев ауылында "Айдала" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" Димитров ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 5 шiлде № 6528 тіркелген, аудандық "Таза Бұлақ-Чистый родник" газетінде 2016 жылы 15 шілде № 32 жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
Ауылдық округінің әкімі Б. Есетаев

О снятии ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Айдала" села Воробьевское Димитровского сельского округа Алтынсаринского района
Решение акима Димитровского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 19 июля 2016 года № 2
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности руководителя Алтынсаринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 июля 2016 года № 62 аким Димитровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Айдала" села Воробьевское Димитровского сельского округа Алтынсаринского района, в связи с проведением комплексного плана оздоровления от бруцеллеза сельскохозяйственных животных.
2. Признать утратившим силу решение акима Димитровского сельского округа от 23 июня 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Айдала" села Воробьевское Димитровского сельского округа Алтынсаринского района" (зарегистирировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6528 от 5 июля 2016 года, опубликовано в районной газете "Таза Бұлақ – Чистый родник" № 32 от 15 июля 2016 года).
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким сельского округа Б. Есетаев