Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 128 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша әкімдік қаулылардың күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі А. Ибраев
Әкімдіктің
2016 жылғы 3 мамырдағы
№ 128 қаулысына қосымша
Әкімдіктің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 18 "Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5364 тіркелген, 2015 жылғы 19 ақпанда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған).
2. Әкімдіктің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 86 "Жітіқара ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5430 тіркелген, 2015 жылғы 2 сәуірде "Житикаринские новости" газетінде жарияланған).
3. Әкімдіктің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 202 "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5674 тіркелген, 2015 жылғы 2 шілдедегі "Авангард" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 3 мая 2016 года № 128
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу постановления акимата по перечню, согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким района А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
от 3 мая 2016 года
№ 128
Перечень утративших силу постановлений акимата
1. Постановление акимата от 23 января 2015 года № 18 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Житикаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5364, опубликовано 19 февраля 2015 года в газете "Житикаринские новости").
2. Постановление акимата от 2 марта 2015 года № 86 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Житикаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5430, опубликовано 2 апреля 2015 года в газете "Житикаринские новости").
3. Постановление акимата от 8 июня 2015 года № 202 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Житикары Житикаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5674, опубликовано 2 июля 2015 года в газете "Авангард").