Қамысты ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № 89 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қамысты ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Ж. Бисимбаев
Әкімдіктің
2016 жылғы 15маусымдағы
№ 89 қаулысына қосымша
Қамысты ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Әкімдіктің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 20 "Қамысты ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5413 тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірде "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған).
2. Әкімдіктің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 25 "Қамысты ауданы әкімдігінің Бестөбе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5486 тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған).
3. Әкімдіктің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 26 "Қамысты ауданы әкімдігінің Адаевка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5485 тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған).
4. Әкімдіктің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 27 "Қамысты ауданы әкімдігінің Свободное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5488 тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған).
5. Әкімдіктің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 28 "Қамысты ауданы әкімдігінің Орқаш ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5487 тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған).
6. Әкімдіктің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 29 "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5495 тіркелген, 2015 жылғы 1 мамырда "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Камыстинского района
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 15 июня 2016 года № 89
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Камыстинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Ж. Бисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
от 15 июня 2016 года № 89
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Камыстинского района
1. Постановление акимата от 20 февраля 2015 года № 20 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5413, опубликовано 3 апреля 2015 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости").
2. Постановление акимата от 26 февраля 2015 года № 25 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Бестобе акимата Камыстинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5486, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости").
3. Постановление акимата от 26 февраля 2015 года № 26 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Адаевка акимата Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5485, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости").
4. Постановление акимата от 26 февраля 2015 года № 27 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Свободное акимата Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5488, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости").
5. Постановление акимата от 26 февраля 2015 года № 28 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Уркаш акимата Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5487, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости").
6. Постановление акимата от 26 февраля 2015 года № 29 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Камыстинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5495, опубликовано 1 мая 2015 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости").

7. Әкімдіктің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 88 "Қамысты ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5776 тіркелген, 2015 жылғы 20 тамызда "Сатып алу ақпарат" газетінде жарияланған).
8. Әкімдіктің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 89 "Қамысты ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5775 тіркелген, 2015 жылғы 20 тамызда "Сатып алу ақпарат" газетінде жарияланған).
9. Әкімдіктің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 91 "Қамысты ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5777 тіркелген, 2015 жылғы 20 тамызда "Сатып алу ақпарат" газетінде жарияланған).
10. Әкімдіктің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 170 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квотасын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6121 тіркелген, 2016 жылғы 11 наурызда "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған).

7. Постановление акимата 18 июня 2015 года № 88 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Камыстинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5776, опубликовано 20 августа 2015 года в газете "Сатып алу ақпарат").
8. Постановление акимата 18 июня 2015 года № 89 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов акимата Камыстинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5775, опубликовано 20 августа 2015 года в газете "Сатып алу ақпарат").
9. Постановление акимата 18 июня 2015 года № 91 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата Камыстинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5777, опубликовано 20 августа 2015 года в газете "Сатып алу ақпарат").
10. Постановление акимата от 15 декабря 2015 года № 170 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6121, опубликовано 11 марта 2016 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости").