Қарабалық ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған болып тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 11 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулы алғаш қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің 2016 жылғы
22 қаңтардағы № 11 қаулысына
қосымша
Қарабалық ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 311 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен, жиырма бес проценттен жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4256 болып тіркелді, 2013 жылғы 31 қазанында "Айна" газетінде жарияланды).
2. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 430 "Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 311 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен, жиырма бес проценттен жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4372 болып тіркелді, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Айна" газетінде жарияланды).
3. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 65 "Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 311 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен, жиырма бес проценттен жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4512 болып тіркелді).
4. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 02 құркүйектегі № 245 "Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 311 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен, жиырма бес проценттен жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5910 болып тіркелді, 2015 жылғы 15 қазандағы "Айна" газетінде жарияланды).

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 22 января 2016 года № 11
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Карабалыкского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района                                К. Габдулин
Приложение
к постановлению акимата
от 22 января 2016 года № 11
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Карабалыкского района
1. Постановление акимата района "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета" от 26 сентября 2013 года № 311 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4256, опубликовано 31 октября 2013 года в газете "Айна").
2. Постановление акимата района "О внесении дополнений в постановление акимата от 26 сентября 2013 года № 311 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета" от 28 ноября 2013 года № 430 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4372, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Айна").
3. Постановление акимата района "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата от 26 сентября 2013 года № 311 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета" от 25 февраля 2014 года № 65 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4512.
4. Постановление акимата района "О внесении изменения в постановление акимата от 26 сентября 2013 года № 311 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета" от 02 сентября 2015 года № 245 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5910, опубликовано 15 октября 2015 года в газете "Айна").